logo


Menu Serwisu :
» Strona główna
» Wiadomości
» Wyślij wynik meczu
» Galeria zdjęć
Sezon 2020/2021
»

PKO Ekstraklasa

»

II liga

»

IV liga gr. I śląska

»

Klasa "O" gr. MISTRZ.

»

Klasa "O" SPADKOWA

»

Klasa Okręgowa gr. I

»

Klasa Okręgowa gr. II

»

Klasa "A" gr. I

»

Klasa "A" gr. II

»

Klasa "A" Lubliniec

»

Klasa "B" gr. I

»

Klasa "B" gr. II

»

Klasa "B" Lubliniec

Rozgrywki młodzieżowe
JUNIOR
»

CLJ U-17 gr. C

»

CLJ U-15 gr. C RJ

»

I liga woj. A1

»

II liga woj. A1 "podgrupa 1" gr.płn.

»

II liga woj. B1 Jun. Młodszy gr.płn.

»

B2 Junior Młodszy

»

B2 Junior Młodszy (Cz-wa)

Rozgrywki młodzieżowe
TRAMPKARZ
»

I liga wojewódzka C1

»

II liga woj. C1 gr. płn.

»

III liga woj. C1 "Cz-wa" gr.2

»

Częstochowa: C1 "Grupa A"

»

Częstochowa: C1 "Grupa B"

»

I liga woj. C2

»

II liga woj. C2 gr. płn.

»

III liga woj. C2 "Cz-wa - A"

»

III liga woj. C2 "Cz-wa - B"

Kącik kibica :
» Archiwum wyników
» Dane klubów


II liga - Archiwum wyników

Wyniki i tabela | Terminarz
Tabele u siebie/na wyjeździe
Klasyfikacja strzelców


 12-06-2021 -  Kolejka nr 38
12:00 Chojniczanka Chojnice- Górnik Polkowice

1 : 1

12:00 Garbarnia Kraków- Skra Częstochowa

4 : 4

12:00 Sokół Ostróda- GKS Katowice

3 : 2

12:00 Bytovia Bytów- Pogoń Siedlce

4 : 3

12:00 KKS 1925 Kalisz- Olimpia Elbląg

1 : 1

12:00 Wigry Suwałki- Znicz Pruszków

0 : 0

12:00 Stal Rzeszów- Lech II Poznań

0 : 2

12:00 Śląsk II Wrocław- Błękitni Stargard

5 : 1

12:00 Motor Lublin- Olimpia Grudziądz

5 : 2

 07-06-2021 -  Kolejka nr 37
20:25 GKS Katowice- Stal Rzeszów

4 : 1

 06-06-2021 -  Kolejka nr 37
17:00 Pogoń Siedlce- Motor Lublin

3 : 3

 05-06-2021 -  Kolejka nr 37
13:00 Błękitni Stargard- Garbarnia Kraków

0 : 0

15:00 Olimpia Elbląg- Śląsk II Wrocław

1 : 4

16:30 Olimpia Grudziądz- Wigry Suwałki

2 : 2

16:30 Hutnik Kraków- Sokół Ostróda

1 : 2

13:00 Lech II Poznań- Chojniczanka Chojnice

1 : 2

14:00 Znicz Pruszków- KKS 1925 Kalisz

0 : 2

16:30 Górnik Polkowice- Bytovia Bytów

5 : 0

 29-05-2021 -  Kolejka nr 36
16:00 Wigry Suwałki- Pogoń Siedlce

3 : 2

17:00 Garbarnia Kraków- Olimpia Elbląg

2 : 3

12:00 Śląsk II Wrocław- Znicz Pruszków

0 : 1

17:30 Skra Częstochowa- Błękitni Stargard

1 : 1

18:00 KKS 1925 Kalisz- Olimpia Grudziądz

2 : 1

18:00 Bytovia Bytów- Lech II Poznań

1 : 2

18:00 Motor Lublin- Górnik Polkowice

0 : 0

 28-05-2021 -  Kolejka nr 36
18:45 Chojniczanka Chojnice- GKS Katowice

0 : 3

19:44 Stal Rzeszów- Hutnik Kraków

2 : 3

 26-05-2021 -  Kolejka nr 28
15:00 Znicz Pruszków- Górnik Polkowice

0 : 1

 23-05-2021 -  Kolejka nr 35
17:00 Hutnik Kraków- Chojniczanka Chojnice

0 : 0

18:00 Olimpia Grudziądz- Śląsk II Wrocław

2 : 4

16:00 Pogoń Siedlce- KKS 1925 Kalisz

0 : 0

13:00 Lech II Poznań- Motor Lublin

0 : 0

15:00 Olimpia Elbląg- Skra Częstochowa

1 : 0

18:00 GKS Katowice- Bytovia Bytów

4 : 1

 22-05-2021 -  Kolejka nr 35
18:15 Górnik Polkowice- Wigry Suwałki

2 : 2

19:44 Stal Rzeszów- Sokół Ostróda

3 : 1

15:00 Znicz Pruszków- Garbarnia Kraków

0 : 0

 19-05-2021 -  Kolejka nr 34
16:00 Śląsk II Wrocław- Pogoń Siedlce

1 : 2

15:00 Skra Częstochowa- Znicz Pruszków

3 : 2

16:00 Wigry Suwałki- Lech II Poznań

1 : 0

17:00 Błękitni Stargard- Olimpia Elbląg

0 : 0

17:00 Garbarnia Kraków- Olimpia Grudziądz

2 : 3

18:00 Bytovia Bytów- Hutnik Kraków

1 : 1

18:00 KKS 1925 Kalisz- Górnik Polkowice

1 : 1

19:30 Chojniczanka Chojnice- Sokół Ostróda

2 : 0

18:00 Motor Lublin- GKS Katowice

2 : 1

 16-05-2021 -  Kolejka nr 33
19:44 Stal Rzeszów- Chojniczanka Chojnice

1 : 1

 15-05-2021 -  Kolejka nr 33
17:00 Hutnik Kraków- Motor Lublin

5 : 0

17:00 Pogoń Siedlce- Garbarnia Kraków

1 : 2

17:00 Olimpia Grudziądz- Skra Częstochowa

2 : 0

15:15 GKS Katowice- Wigry Suwałki

2 : 2

17:00 Sokół Ostróda- Bytovia Bytów

1 : 1

15:00 Znicz Pruszków- Błękitni Stargard

0 : 2

17:00 Górnik Polkowice- Śląsk II Wrocław

2 : 2

17:00 Lech II Poznań- KKS 1925 Kalisz

2 : 0

 12-05-2021 -  Kolejka nr 27
13:00 Stal Rzeszów- Garbarnia Kraków

0 : 1

16:00 Górnik Polkowice- Olimpia Grudziądz

3 : 0

 11-05-2021 -  Kolejka nr 28
16:00 Błękitni Stargard- GKS Katowice

0 : 0

 09-05-2021 -  Kolejka nr 32
17:00 Olimpia Elbląg- Znicz Pruszków

2 : 1

 08-05-2021 -  Kolejka nr 32
13:00 Błękitni Stargard- Olimpia Grudziądz

2 : 3

16:00 Garbarnia Kraków- Górnik Polkowice

2 : 2

16:00 Wigry Suwałki- Hutnik Kraków

0 : 1

17:30 Skra Częstochowa- Pogoń Siedlce

2 : 2

13:00 Bytovia Bytów- Stal Rzeszów

0 : 2

17:30 KKS 1925 Kalisz- GKS Katowice

2 : 1

13:00 Śląsk II Wrocław- Lech II Poznań

0 : 1

19:00 Motor Lublin- Sokół Ostróda

4 : 1

 05-05-2021 -  Kolejka nr 27
18:00 GKS Katowice- Olimpia Elbląg

1 : 0

 03-05-2021 -  Kolejka nr 31
15:00 Górnik Polkowice- Skra Częstochowa

2 : 1

 02-05-2021 -  Kolejka nr 31
13:00 Stal Rzeszów- Motor Lublin

1 : 3

13:00 Lech II Poznań- Garbarnia Kraków

0 : 0

13:30 Chojniczanka Chojnice- Bytovia Bytów

3 : 1

 01-05-2021 -  Kolejka nr 31
17:00 Olimpia Grudziądz- Olimpia Elbląg

3 : 1

17:00 Hutnik Kraków- KKS 1925 Kalisz

0 : 2

17:00 Pogoń Siedlce- Błękitni Stargard

2 : 2

18:00 GKS Katowice- Śląsk II Wrocław

1 : 3

17:00 Sokół Ostróda- Wigry Suwałki

0 : 1

 28-04-2021 -  Kolejka nr 30
15:00 Olimpia Elbląg- Pogoń Siedlce

0 : 0

15:00 Śląsk II Wrocław- Hutnik Kraków

0 : 0

13:00 Błękitni Stargard- Górnik Polkowice

0 : 0

16:15 Wigry Suwałki- Stal Rzeszów

1 : 1

17:00 Garbarnia Kraków- GKS Katowice

2 : 0

18:00 KKS 1925 Kalisz- Sokół Ostróda

2 : 0

15:30 Znicz Pruszków- Olimpia Grudziądz

2 : 0

18:00 Motor Lublin- Chojniczanka Chojnice

2 : 2

15:00 Skra Częstochowa- Lech II Poznań

0 : 0

 25-04-2021 -  Kolejka nr 29
13:00 Lech II Poznań- Błękitni Stargard

1 : 1

 24-04-2021 -  Kolejka nr 29
18:30 GKS Katowice- Skra Częstochowa

2 : 1

16:00 Hutnik Kraków- Garbarnia Kraków

2 : 0

17:00 Pogoń Siedlce- Znicz Pruszków

2 : 2

17:00 Sokół Ostróda- Śląsk II Wrocław

4 : 1

18:00 Bytovia Bytów- Motor Lublin

0 : 1

13:00 Górnik Polkowice- Olimpia Elbląg

2 : 1

 23-04-2021 -  Kolejka nr 29
19:30 Chojniczanka Chojnice- Wigry Suwałki

1 : 1

13:00 Stal Rzeszów- KKS 1925 Kalisz

3 : 3

 21-04-2021 -  Kolejka nr 24
13:00 Garbarnia Kraków- Motor Lublin

2 : 1

 18-04-2021 -  Kolejka nr 28
17:00 Olimpia Grudziądz- Pogoń Siedlce

1 : 2

17:50 KKS 1925 Kalisz- Chojniczanka Chojnice

0 : 2

13:00 Śląsk II Wrocław- Stal Rzeszów

3 : 4

 17-04-2021 -  Kolejka nr 28
15:00 Garbarnia Kraków- Sokół Ostróda

2 : 1

16:00 Wigry Suwałki- Bytovia Bytów

4 : 1

16:00 Skra Częstochowa- Hutnik Kraków

0 : 1

16:00 Olimpia Elbląg- Lech II Poznań

3 : 1

 14-04-2021 -  Kolejka nr 27
17:00 Bytovia Bytów- KKS 1925 Kalisz

2 : 3

16:30 Hutnik Kraków- Błękitni Stargard

4 : 1

18:00 Sokół Ostróda- Skra Częstochowa

2 : 1

19:30 Chojniczanka Chojnice- Śląsk II Wrocław

6 : 0

13:00 Lech II Poznań- Znicz Pruszków

2 : 5

18:00 Motor Lublin- Wigry Suwałki

0 : 1

 11-04-2021 -  Kolejka nr 26
13:00 Śląsk II Wrocław- Bytovia Bytów

3 : 2

 10-04-2021 -  Kolejka nr 26
13:00 Błękitni Stargard- Sokół Ostróda

3 : 1

15:00 Garbarnia Kraków- Chojniczanka Chojnice

2 : 1

20:15 Olimpia Grudziądz- Lech II Poznań

1 : 3

16:00 Pogoń Siedlce- Górnik Polkowice

1 : 2

16:00 Hutnik Kraków- Olimpia Elbląg

0 : 0

18:00 KKS 1925 Kalisz- Motor Lublin

1 : 1

13:00 Skra Częstochowa- Stal Rzeszów

3 : 4

 08-04-2021 -  Kolejka nr 26
18:00 Znicz Pruszków- GKS Katowice

1 : 0

 07-04-2021 -  Kolejka nr 21
14:00 Stal Rzeszów- Pogoń Siedlce

1 : 5

17:00 Motor Lublin- Skra Częstochowa

0 : 0

 mecz przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

 03-04-2021 -  Kolejka nr 25
12:00 Lech II Poznań- Pogoń Siedlce

0 : 2

12:00 Sokół Ostróda- Olimpia Elbląg

2 : 1

12:15 Chojniczanka Chojnice- Skra Częstochowa

1 : 3

15:15 Motor Lublin- Śląsk II Wrocław

2 : 3

13:00 Hutnik Kraków- Znicz Pruszków

1 : 3

17:00 GKS Katowice- Olimpia Grudziądz

1 : 0

18:00 Wigry Suwałki- KKS 1925 Kalisz

2 : 0

 02-04-2021 -  Kolejka nr 25
13:00 Stal Rzeszów- Błękitni Stargard

2 : 2

14:00 Bytovia Bytów- Garbarnia Kraków

1 : 2

 31-03-2021 -  Kolejka nr 16
13:00 Wigry Suwałki- Górnik Polkowice

0 : 1

16:00 Pogoń Siedlce- Sokół Ostróda

2 : 3

 28-03-2021 -  Kolejka nr 24
16:00 Skra Częstochowa- Bytovia Bytów

0 : 0

16:45 Pogoń Siedlce- GKS Katowice

1 : 2

 27-03-2021 -  Kolejka nr 24
13:00 Śląsk II Wrocław- Wigry Suwałki

3 : 0

13:00 Błękitni Stargard- Chojniczanka Chojnice

0 : 2

13:00 Górnik Polkowice- Lech II Poznań

4 : 0

14:00 Olimpia Elbląg- Stal Rzeszów

1 : 3

14:00 Olimpia Grudziądz- Hutnik Kraków

1 : 2

15:30 Znicz Pruszków- Sokół Ostróda

2 : 1

 22-03-2021 -  Kolejka nr 23
15:00 Hutnik Kraków- Pogoń Siedlce

2 : 1

 21-03-2021 -  Kolejka nr 23
13:00 Wigry Suwałki- Garbarnia Kraków

2 : 0

13:00 Stal Rzeszów- Znicz Pruszków

1 : 0

15:00 Chojniczanka Chojnice- Olimpia Elbląg

0 : 0

19:30 GKS Katowice- Górnik Polkowice

2 : 1

 20-03-2021 -  Kolejka nr 23
16:00 Bytovia Bytów- Błękitni Stargard

3 : 1

16:00 KKS 1925 Kalisz- Śląsk II Wrocław

1 : 1

18:00 Sokół Ostróda- Olimpia Grudziądz

0 : 2

 17-03-2021 -  Kolejka nr 22
13:00 Garbarnia Kraków- KKS 1925 Kalisz

1 : 2

14:00 Hutnik Kraków- Górnik Polkowice

0 : 3

14:00 Błękitni Stargard- Motor Lublin

1 : 1

14:00 Olimpia Elbląg- Bytovia Bytów

0 : 1

15:00 Znicz Pruszków- Chojniczanka Chojnice

0 : 2

15:00 Skra Częstochowa- Wigry Suwałki

3 : 2

18:00 Lech II Poznań- GKS Katowice

1 : 2

18:00 Olimpia Grudziądz- Stal Rzeszów

2 : 1

 14-03-2021 -  Kolejka nr 21
13:15 Hutnik Kraków- Lech II Poznań

0 : 2

 13-03-2021 -  Kolejka nr 21
13:00 Śląsk II Wrocław- Garbarnia Kraków

0 : 1

16:00 Bytovia Bytów- Znicz Pruszków

2 : 2

16:00 KKS 1925 Kalisz- Skra Częstochowa

0 : 1

16:30 Sokół Ostróda- Górnik Polkowice

0 : 1

 12-03-2021 -  Kolejka nr 21
17:00 Wigry Suwałki- Błękitni Stargard

0 : 1

19:30 Chojniczanka Chojnice- Olimpia Grudziądz

3 : 1

 11-03-2021 -  Kolejka nr 21
19:30 Motor Lublin- Olimpia Elbląg

1 : 0

 10-03-2021 -  Kolejka nr 17
14:00 Hutnik Kraków- Stal Rzeszów

1 : 1

 07-03-2021 -  Kolejka nr 20
13:00 Skra Częstochowa- Śląsk II Wrocław

2 : 0

20:15 Pogoń Siedlce- Chojniczanka Chojnice

0 : 2

 06-03-2021 -  Kolejka nr 20
12:00 Znicz Pruszków- Motor Lublin

0 : 1

13:00 Lech II Poznań- Sokół Ostróda

1 : 1

13:00 Błękitni Stargard- KKS 1925 Kalisz

0 : 4

13:00 Górnik Polkowice- Stal Rzeszów

1 : 2

14:00 Olimpia Grudziądz- Bytovia Bytów

0 : 0

14:00 Olimpia Elbląg- Wigry Suwałki

0 : 0

17:00 GKS Katowice- Hutnik Kraków

0 : 2

 28-02-2021 -  Kolejka nr 19
13:00 Błękitni Stargard- Śląsk II Wrocław

1 : 1

20:00 Górnik Polkowice- Chojniczanka Chojnice

2 : 2

 27-02-2021 -  Kolejka nr 19
12:00 Znicz Pruszków- Wigry Suwałki

1 : 2

13:00 Skra Częstochowa- Garbarnia Kraków

1 : 0

13:00 Lech II Poznań- Stal Rzeszów

5 : 1

13:00 Pogoń Siedlce- Bytovia Bytów

2 : 0

14:00 Olimpia Grudziądz- Motor Lublin

1 : 0

14:00 Olimpia Elbląg- KKS 1925 Kalisz

1 : 0

17:00 GKS Katowice- Sokół Ostróda

2 : 1

 16-12-2020 -  Kolejka nr 16
16:15 Sokół Ostróda- Stal Rzeszów

2 : 3

 13-12-2020 -  Kolejka nr 18
12:15 Stal Rzeszów- GKS Katowice

0 : 1

14:00 KKS 1925 Kalisz- Znicz Pruszków

1 : 0

 12-12-2020 -  Kolejka nr 18
12:00 Garbarnia Kraków- Błękitni Stargard

3 : 0

13:00 Motor Lublin- Pogoń Siedlce

3 : 3

15:00 Wigry Suwałki- Olimpia Grudziądz

1 : 1

16:00 Bytovia Bytów- Górnik Polkowice

0 : 2

16:00 Chojniczanka Chojnice- Lech II Poznań

3 : 0

17:00 Śląsk II Wrocław- Olimpia Elbląg

3 : 1

18:00 Sokół Ostróda- Hutnik Kraków

3 : 0

 09-12-2020 -  Kolejka nr 16
12:00 Garbarnia Kraków- Znicz Pruszków

2 : 1

 06-12-2020 -  Kolejka nr 17
13:00 Lech II Poznań- Bytovia Bytów

1 : 1

18:00 Olimpia Grudziądz- KKS 1925 Kalisz

0 : 1

18:45 GKS Katowice- Chojniczanka Chojnice

1 : 2

 05-12-2020 -  Kolejka nr 17
12:00 Olimpia Elbląg- Garbarnia Kraków

1 : 2

12:00 Znicz Pruszków- Śląsk II Wrocław

1 : 3

13:00 Błękitni Stargard- Skra Częstochowa

1 : 0

13:00 Pogoń Siedlce- Wigry Suwałki

1 : 2

14:00 Górnik Polkowice- Motor Lublin

1 : 1

 02-12-2020 -  Kolejka nr 16
12:00 Śląsk II Wrocław- Olimpia Grudziądz

2 : 1

12:00 Skra Częstochowa- Olimpia Elbląg

0 : 1

17:00 Bytovia Bytów- GKS Katowice

1 : 2

17:00 Chojniczanka Chojnice- Hutnik Kraków

4 : 1

17:30 Motor Lublin- Lech II Poznań

1 : 0

18:00 KKS 1925 Kalisz- Pogoń Siedlce

0 : 1

 29-11-2020 -  Kolejka nr 15
12:45 GKS Katowice- Motor Lublin

2 : 1

 28-11-2020 -  Kolejka nr 15
12:00 Olimpia Elbląg- Błękitni Stargard

4 : 2

13:00 Lech II Poznań- Wigry Suwałki

1 : 1

13:00 Pogoń Siedlce- Śląsk II Wrocław

1 : 2

13:00 Hutnik Kraków- Bytovia Bytów

3 : 1

14:15 Górnik Polkowice- KKS 1925 Kalisz

2 : 1

16:00 Olimpia Grudziądz- Garbarnia Kraków

1 : 2

18:00 Sokół Ostróda- Chojniczanka Chojnice

3 : 0

 27-11-2020 -  Kolejka nr 15
17:00 Znicz Pruszków- Skra Częstochowa

0 : 5

 22-11-2020 -  Kolejka nr 14
12:00 Garbarnia Kraków- Pogoń Siedlce

0 : 0

12:00 Śląsk II Wrocław- Górnik Polkowice

0 : 0

13:00 Błękitni Stargard- Znicz Pruszków

2 : 3

13:00 Skra Częstochowa- Olimpia Grudziądz

4 : 0

14:00 Bytovia Bytów- Sokół Ostróda

1 : 0

15:00 Wigry Suwałki- GKS Katowice

1 : 2

19:00 Motor Lublin- Hutnik Kraków

3 : 0

 21-11-2020 -  Kolejka nr 14
16:00 Chojniczanka Chojnice- Stal Rzeszów

2 : 1

18:00 KKS 1925 Kalisz- Lech II Poznań

2 : 0

 18-11-2020 -  Kolejka nr 9
16:00 Sokół Ostróda- Garbarnia Kraków

1 : 1

13:00 Błękitni Stargard- Lech II Poznań

1 : 0

18:00 Motor Lublin- Bytovia Bytów

2 : 1

12:00 Śląsk II Wrocław- GKS Katowice

0 : 3

 15-11-2020 -  Kolejka nr 13
12:00 Znicz Pruszków- Olimpia Elbląg

1 : 1

13:00 Hutnik Kraków- Wigry Suwałki

1 : 2

 14-11-2020 -  Kolejka nr 13
13:00 Stal Rzeszów- Bytovia Bytów

3 : 3

13:00 GKS Katowice- KKS 1925 Kalisz

4 : 1

13:00 Pogoń Siedlce- Skra Częstochowa

1 : 2

13:00 Lech II Poznań- Śląsk II Wrocław

2 : 1

16:00 Górnik Polkowice- Garbarnia Kraków

2 : 1

18:00 Sokół Ostróda- Motor Lublin

1 : 0

18:00 Olimpia Grudziądz- Błękitni Stargard

2 : 2

 11-11-2020 -  Kolejka nr 11
13:00 Hutnik Kraków- Śląsk II Wrocław

2 : 5

 10-11-2020 -  Kolejka nr 11
18:00 Olimpia Grudziądz- Znicz Pruszków

1 : 1

 08-11-2020 -  Kolejka nr 12
13:00 Błękitni Stargard- Pogoń Siedlce

1 : 2

15:00 Wigry Suwałki- Sokół Ostróda

1 : 2

15:00 Bytovia Bytów- Chojniczanka Chojnice

3 : 2

 07-11-2020 -  Kolejka nr 12
13:00 Olimpia Elbląg- Olimpia Grudziądz

3 : 1

13:00 Garbarnia Kraków- Lech II Poznań

2 : 4

14:00 Skra Częstochowa- Górnik Polkowice

1 : 3

16:45 Motor Lublin- Stal Rzeszów

1 : 0

18:15 KKS 1925 Kalisz- Hutnik Kraków

4 : 0

 04-11-2020 -  Kolejka nr 11
13:00 Lech II Poznań- Skra Częstochowa

1 : 0

13:00 Stal Rzeszów- Wigry Suwałki

1 : 2

13:00 Pogoń Siedlce- Olimpia Elbląg

4 : 3

16:00 Górnik Polkowice- Błękitni Stargard

2 : 1

18:00 Sokół Ostróda- KKS 1925 Kalisz

1 : 4

18:00 GKS Katowice- Garbarnia Kraków

2 : 1

19:30 Chojniczanka Chojnice- Motor Lublin

0 : 0

 30-10-2020 -  Kolejka nr 9
17:00 GKS Katowice- Błękitni Stargard

5 : 0

 29-10-2020 -  Kolejka nr 9
13:00 Lech II Poznań- Olimpia Elbląg

2 : 3

 25-10-2020 -  Kolejka nr 10
12:00 Śląsk II Wrocław- Sokół Ostróda

0 : 2

19:30 Wigry Suwałki- Chojniczanka Chojnice

0 : 0

 24-10-2020 -  Kolejka nr 10
13:00 Olimpia Elbląg- Górnik Polkowice

0 : 3

13:00 Garbarnia Kraków- Hutnik Kraków

2 : 1

14:15 Skra Częstochowa- GKS Katowice

1 : 0

18:00 Znicz Pruszków- Pogoń Siedlce

1 : 2

18:00 KKS 1925 Kalisz- Stal Rzeszów

0 : 2

 18-10-2020 -  Kolejka nr 9
15:30 Bytovia Bytów- Wigry Suwałki

1 : 2

 17-10-2020 -  Kolejka nr 9
15:00 Stal Rzeszów- Śląsk II Wrocław

0 : 3

15:00 Hutnik Kraków- Skra Częstochowa

3 : 1

16:00 Górnik Polkowice- Znicz Pruszków

4 : 0

17:00 Pogoń Siedlce- Olimpia Grudziądz

0 : 1

 16-10-2020 -  Kolejka nr 9
19:30 Chojniczanka Chojnice- KKS 1925 Kalisz

3 : 0

 10-10-2020 -  Kolejka nr 8
12:00 Śląsk II Wrocław- Chojniczanka Chojnice

2 : 0

14:00 Garbarnia Kraków- Stal Rzeszów

0 : 0

15:00 Skra Częstochowa- Sokół Ostróda

3 : 0

15:00 Błękitni Stargard- Hutnik Kraków

1 : 0

17:00 Olimpia Elbląg- GKS Katowice

1 : 2

18:00 Olimpia Grudziądz- Górnik Polkowice

0 : 1

18:00 Wigry Suwałki- Motor Lublin

1 : 0

18:15 KKS 1925 Kalisz- Bytovia Bytów

2 : 1

 09-10-2020 -  Kolejka nr 8
19:00 Znicz Pruszków- Lech II Poznań

2 : 1

 04-10-2020 -  Kolejka nr 7
12:00 Lech II Poznań- Olimpia Grudziądz

1 : 2

15:00 Stal Rzeszów- Skra Częstochowa

3 : 2

17:00 Motor Lublin- KKS 1925 Kalisz

0 : 3

 03-10-2020 -  Kolejka nr 7
16:00 Górnik Polkowice- Pogoń Siedlce

4 : 2

17:00 Chojniczanka Chojnice- Garbarnia Kraków

3 : 1

18:00 Sokół Ostróda- Błękitni Stargard

0 : 2

18:00 Bytovia Bytów- Śląsk II Wrocław

2 : 2

18:00 Olimpia Elbląg- Hutnik Kraków

0 : 1

19:00 GKS Katowice- Znicz Pruszków

1 : 1

 30-09-2020 -  Kolejka nr 6
12:00 Śląsk II Wrocław- Motor Lublin

1 : 1

15:00 Garbarnia Kraków- Bytovia Bytów

2 : 2

15:30 Skra Częstochowa- Chojniczanka Chojnice

1 : 0

16:00 Błękitni Stargard- Stal Rzeszów

0 : 5

18:00 KKS 1925 Kalisz- Wigry Suwałki

0 : 3

18:00 Pogoń Siedlce- Lech II Poznań

4 : 2

18:00 Olimpia Grudziądz- GKS Katowice

1 : 3

 29-09-2020 -  Kolejka nr 6
19:00 Znicz Pruszków- Hutnik Kraków

1 : 0

20:30 Olimpia Elbląg- Sokół Ostróda

3 : 3

 26-09-2020 -  Kolejka nr 5
13:00 Lech II Poznań- Górnik Polkowice

1 : 3

17:00 Chojniczanka Chojnice- Błękitni Stargard

2 : 0

18:00 Bytovia Bytów- Skra Częstochowa

0 : 1

18:00 GKS Katowice- Pogoń Siedlce

2 : 2

18:00 Sokół Ostróda- Znicz Pruszków

2 : 0

 25-09-2020 -  Kolejka nr 5
15:30 Hutnik Kraków- Olimpia Grudziądz

2 : 2

16:00 Stal Rzeszów- Olimpia Elbląg

0 : 0

17:15 Wigry Suwałki- Śląsk II Wrocław

2 : 0

19:30 Motor Lublin- Garbarnia Kraków

1 : 1

 20-09-2020 -  Kolejka nr 4
12:00 Śląsk II Wrocław- KKS 1925 Kalisz

0 : 3

 19-09-2020 -  Kolejka nr 4
15:00 Błękitni Stargard- Bytovia Bytów

1 : 4

15:30 Znicz Pruszków- Stal Rzeszów

0 : 2

16:00 Garbarnia Kraków- Wigry Suwałki

1 : 3

16:00 Skra Częstochowa- Motor Lublin

1 : 1

17:00 Olimpia Elbląg- Chojniczanka Chojnice

0 : 0

18:00 Olimpia Grudziądz- Sokół Ostróda

0 : 4

18:15 Górnik Polkowice- GKS Katowice

0 : 2

19:00 Pogoń Siedlce- Hutnik Kraków

2 : 1

 13-09-2020 -  Kolejka nr 3
13:00 Górnik Polkowice- Hutnik Kraków

3 : 0

19:00 GKS Katowice- Lech II Poznań

3 : 1

 12-09-2020 -  Kolejka nr 3
15:00 Stal Rzeszów- Olimpia Grudziądz

0 : 1

17:00 Chojniczanka Chojnice- Znicz Pruszków

2 : 0

18:00 Motor Lublin- Błękitni Stargard

2 : 2

18:00 KKS 1925 Kalisz- Garbarnia Kraków

1 : 2

18:00 Bytovia Bytów- Olimpia Elbląg

1 : 0

18:00 Sokół Ostróda- Pogoń Siedlce

0 : 1

 11-09-2020 -  Kolejka nr 3
17:00 Wigry Suwałki- Skra Częstochowa

2 : 1

 05-09-2020 -  Kolejka nr 2
12:00 Lech II Poznań- Hutnik Kraków

6 : 3

13:00 Błękitni Stargard- Wigry Suwałki

1 : 0

15:00 Pogoń Siedlce- Stal Rzeszów

0 : 2

16:30 Olimpia Grudziądz- Chojniczanka Chojnice

1 : 3

17:00 Olimpia Elbląg- Motor Lublin

1 : 3

17:00 Skra Częstochowa- KKS 1925 Kalisz

1 : 0

17:00 Garbarnia Kraków- Śląsk II Wrocław

1 : 3

18:00 Górnik Polkowice- Sokół Ostróda

3 : 0

 04-09-2020 -  Kolejka nr 2
18:00 Znicz Pruszków- Bytovia Bytów

1 : 1

 30-08-2020 -  Kolejka nr 1
12:00 Śląsk II Wrocław- Skra Częstochowa

0 : 1

13:30 Hutnik Kraków- GKS Katowice

3 : 2

 29-08-2020 -  Kolejka nr 1
15:00 Stal Rzeszów- Górnik Polkowice

2 : 1

17:00 KKS 1925 Kalisz- Błękitni Stargard

2 : 0

19:46 Bytovia Bytów- Olimpia Grudziądz

2 : 0

19:50 Motor Lublin- Znicz Pruszków

1 : 2

 28-08-2020 -  Kolejka nr 1
16:00 Sokół Ostróda- Lech II Poznań

2 : 0

18:00 Wigry Suwałki- Olimpia Elbląg

2 : 1

19:30 Chojniczanka Chojnice- Pogoń Siedlce

4 : 2




Zobacz również :
| PKO Ekstraklasa | IV liga gr. I śląska | Klasa Okręgowa gr. Mistrzowska | Klasa Okręgowa gr. Spadkowa | Klasa Okręgowa Częstochowa-Lubliniec gr.I | Klasa Okręgowa Częstochowa-Lubliniec gr.II | Klasa "A" gr. I | Klasa "A" gr. II | Klasa "A" Lubliniec | Klasa "B" gr. I | Klasa "B" gr. II | Klasa "B" Lubliniec | CLJ U-17 gr. C | CLJ U-15 gr. C RJ | I liga wojewódzka A1 Junior | II liga wojewódzka A1 Junior "podgrupa 1" Grupa płn. | II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płn. | B2 Junior Młodszy (Śląsk) | B2 Junior Młodszy (Częstochowa) | I liga wojewódzka C1 Trampkarz | II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa płn. | III liga wojewódzka C1 Trampkarz "Częstochowa" Grupa 2 | Częstochowa: C1 Trampkarz "Grupa A" | Częstochowa: C1 Trampkarz "Grupa B" | I liga wojewódzka C2 Trampkarz | II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa płn. | III liga wojewódzka C2 Trampkarz "Częstochowa - A" Grupa 2 | III liga wojewódzka C2 Trampkarz "Częstochowa - B" Grupa 2 |

 




Copyright 2002-2019 astar.czest.pl