logo


Menu Serwisu :
» Strona główna
» Wiadomości
» Wyślij wynik meczu
» Galeria zdjęć
Sezon 2020/2021
»

PKO Ekstraklasa

»

II liga

»

IV liga gr. I śląska

»

Klasa "O" gr. MISTRZ.

»

Klasa "O" SPADKOWA

»

Klasa Okręgowa gr. I

»

Klasa Okręgowa gr. II

»

Klasa "A" gr. I

»

Klasa "A" gr. II

»

Klasa "A" Lubliniec

»

Klasa "B" gr. I

»

Klasa "B" gr. II

»

Klasa "B" Lubliniec

Rozgrywki młodzieżowe
JUNIOR
»

CLJ U-17 gr. C

»

CLJ U-15 gr. C RJ

»

I liga woj. A1

»

II liga woj. A1 "podgrupa 1" gr.płn.

»

II liga woj. B1 Jun. Młodszy gr.płn.

»

B2 Junior Młodszy

»

B2 Junior Młodszy (Cz-wa)

Rozgrywki młodzieżowe
TRAMPKARZ
»

I liga wojewódzka C1

»

II liga woj. C1 gr. płn.

»

III liga woj. C1 "Cz-wa" gr.2

»

Częstochowa: C1 "Grupa A"

»

Częstochowa: C1 "Grupa B"

»

I liga woj. C2

»

II liga woj. C2 gr. płn.

»

III liga woj. C2 "Cz-wa - A"

»

III liga woj. C2 "Cz-wa - B"

Kącik kibica :
» Archiwum wyników
» Dane klubów


PKO Ekstraklasa - Archiwum wyników

Wyniki i tabela | Terminarz
Tabele u siebie/na wyjeździe
Klasyfikacja strzelców


 05-05-2021 -  Kolejka nr 23
19:00 Stal Mielec- Raków Częstochowa

0 : 1

 03-05-2021 -  Kolejka nr 28
17:30 Cracovia Kraków- Górnik Zabrze

1 : 0

15:00 Piast Gliwice- Podbeskidzie Bielsko-Biała

2 : 0

 01-05-2021 -  Kolejka nr 28
15:00 Legia Warszawa- Wisła Kraków

0 : 0

17:30 Pogoń Szczecin- Warta Poznań

1 : 1

20:00 Lech Poznań- Stal Mielec

1 : 2

 30-04-2021 -  Kolejka nr 28
20:30 Śląsk Wrocław- Zagłębie Lubin

0 : 0

18:00 Wisła Płock- Lechia Gdańsk

1 : 3

 28-04-2021 -  Kolejka nr 28
19:00 Jagiellonia Białystok- Raków Częstochowa

0 : 0

 25-04-2021 -  Kolejka nr 27
12:30 Warta Poznań- Jagiellonia Białystok

2 : 0

17:30 Lechia Gdańsk- Legia Warszawa

0 : 1

15:00 Stal Mielec- Pogoń Szczecin

1 : 0

 24-04-2021 -  Kolejka nr 27
17:30 Zagłębie Lubin- Piast Gliwice

2 : 2

20:00 Wisła Kraków- Cracovia Kraków

0 : 0

15:00 Górnik Zabrze- Wisła Płock

0 : 2

 23-04-2021 -  Kolejka nr 27
20:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała- Lech Poznań

1 : 0

18:00 Raków Częstochowa- Śląsk Wrocław

2 : 0

 21-04-2021 -  Kolejka nr 26
20:30 Piast Gliwice- Legia Warszawa

0 : 1

18:00 Jagiellonia Białystok- Stal Mielec

3 : 3

18:00 Zagłębie Lubin- Wisła Kraków

4 : 1

20:30 Cracovia Kraków- Wisła Płock

1 : 0

 20-04-2021 -  Kolejka nr 26
18:00 Pogoń Szczecin- Górnik Zabrze

1 : 0

20:30 Lech Poznań- Lechia Gdańsk

3 : 0

20:30 Śląsk Wrocław- Podbeskidzie Bielsko-Biała

4 : 3

18:00 Warta Poznań- Raków Częstochowa

0 : 2

 18-04-2021 -  Kolejka nr 25
17:30 Legia Warszawa- Cracovia Kraków

0 : 0

15:00 Wisła Płock- Jagiellonia Białystok

2 : 2

12:30 Stal Mielec- Zagłębie Lubin

0 : 2

 17-04-2021 -  Kolejka nr 25
20:00 Wisła Kraków- Warta Poznań

0 : 1

17:30 Raków Częstochowa- Lech Poznań

3 : 1

15:00 Lechia Gdańsk- Piast Gliwice

2 : 2

 16-04-2021 -  Kolejka nr 25
18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała- Pogoń Szczecin

0 : 2

20:30 Górnik Zabrze- Śląsk Wrocław

1 : 1

 12-04-2021 -  Kolejka nr 24
18:00 Piast Gliwice- Górnik Zabrze

2 : 0

 11-04-2021 -  Kolejka nr 24
17:30 Lech Poznań- Legia Warszawa

0 : 0

15:00 Zagłębie Lubin- Podbeskidzie Bielsko-Biała

2 : 1

 10-04-2021 -  Kolejka nr 24
20:00 Śląsk Wrocław- Lechia Gdańsk

1 : 1

17:30 Warta Poznań- Stal Mielec

0 : 0

15:00 Pogoń Szczecin- Wisła Płock

2 : 0

 09-04-2021 -  Kolejka nr 24
18:00 Jagiellonia Białystok- Cracovia Kraków

2 : 1

20:30 Wisła Kraków- Raków Częstochowa

1 : 2

 05-04-2021 -  Kolejka nr 23
12:30 Górnik Zabrze- Warta Poznań

1 : 2

20:00 Lechia Gdańsk- Zagłębie Lubin

3 : 1

15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała- Wisła Kraków

2 : 0

17:30 Jagiellonia Białystok- Śląsk Wrocław

0 : 1

 03-04-2021 -  Kolejka nr 23
17:30 Legia Warszawa- Pogoń Szczecin

4 : 2

20:00 Cracovia Kraków- Lech Poznań

2 : 1

12:30 Wisła Płock- Piast Gliwice

0 : 1

 21-03-2021 -  Kolejka nr 22
17:30 Zagłębie Lubin- Legia Warszawa

0 : 4

12:30 Warta Poznań- Podbeskidzie Bielsko-Biała

2 : 0

15:00 Wisła Kraków- Stal Mielec

3 : 1

 20-03-2021 -  Kolejka nr 22
17:30 Raków Częstochowa- Górnik Zabrze

0 : 0

20:00 Lech Poznań- Jagiellonia Białystok

2 : 3

15:00 Śląsk Wrocław- Wisła Płock

0 : 0

 19-03-2021 -  Kolejka nr 22
18:00 Piast Gliwice- Cracovia Kraków

2 : 0

20:30 Pogoń Szczecin- Lechia Gdańsk

1 : 0

 15-03-2021 -  Kolejka nr 21
18:00 Stal Mielec- Podbeskidzie Bielsko-Biała

2 : 1

 14-03-2021 -  Kolejka nr 21
15:00 Górnik Zabrze- Zagłębie Lubin

2 : 0

17:30 Lech Poznań- Piast Gliwice

0 : 0

 13-03-2021 -  Kolejka nr 21
20:00 Legia Warszawa- Warta Poznań

3 : 2

15:00 Wisła Płock- Raków Częstochowa

2 : 2

17:30 Lechia Gdańsk- Wisła Kraków

2 : 0

 12-03-2021 -  Kolejka nr 21
20:30 Jagiellonia Białystok- Pogoń Szczecin

0 : 1

18:00 Cracovia Kraków- Śląsk Wrocław

1 : 1

 08-03-2021 -  Kolejka nr 20
18:00 Warta Poznań- Wisła Płock

2 : 0

 07-03-2021 -  Kolejka nr 20
15:00 Pogoń Szczecin- Lech Poznań

0 : 1

17:30 Śląsk Wrocław- Legia Warszawa

0 : 1

12:30 Piast Gliwice- Stal Mielec

2 : 1

 06-03-2021 -  Kolejka nr 20
20:00 Raków Częstochowa- Cracovia Kraków

0 : 0

17:30 Zagłębie Lubin- Jagiellonia Białystok

3 : 0

15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała- Lechia Gdańsk

2 : 2

 05-03-2021 -  Kolejka nr 20
20:30 Wisła Kraków- Górnik Zabrze

0 : 0

 04-03-2021 -  Kolejka nr 16
20:30 Stal Mielec- Wisła Płock

2 : 2

 28-02-2021 -  Kolejka nr 19
15:00 Cracovia Kraków- Zagłębie Lubin

2 : 4

17:30 Śląsk Wrocław- Pogoń Szczecin

2 : 1

12:30 Wisła Płock- Wisła Kraków

1 : 3

 27-02-2021 -  Kolejka nr 19
15:00 Stal Mielec- Lechia Gdańsk

0 : 1

20:00 Górnik Zabrze- Legia Warszawa

1 : 2

17:30 Jagiellonia Białystok- Piast Gliwice

0 : 1

 26-02-2021 -  Kolejka nr 19
20:30 Warta Poznań- Lech Poznań

1 : 2

18:00 Raków Częstochowa- Podbeskidzie Bielsko-Biała

1 : 0

 22-02-2021 -  Kolejka nr 18
18:00 Piast Gliwice- Warta Poznań

0 : 1

 21-02-2021 -  Kolejka nr 18
15:00 Zagłębie Lubin- Raków Częstochowa

1 : 2

17:30 Lech Poznań- Śląsk Wrocław

1 : 0

 20-02-2021 -  Kolejka nr 18
20:00 Lechia Gdańsk- Górnik Zabrze

2 : 0

17:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała- Jagiellonia Białystok

1 : 1

15:00 Legia Warszawa- Wisła Płock

5 : 2

 19-02-2021 -  Kolejka nr 18
18:00 Stal Mielec- Cracovia Kraków

0 : 0

20:30 Wisła Kraków- Pogoń Szczecin

2 : 1

 15-02-2021 -  Kolejka nr 17
18:00 Warta Poznań- Zagłębie Lubin

1 : 0

20:30 Górnik Zabrze- Stal Mielec

2 : 1

 14-02-2021 -  Kolejka nr 17
17:30 Jagiellonia Białystok- Legia Warszawa

1 : 1

15:00 Wisła Płock- Lech Poznań

1 : 0

 13-02-2021 -  Kolejka nr 17
20:00 Raków Częstochowa- Lechia Gdańsk

0 : 1

17:30 Pogoń Szczecin- Piast Gliwice

0 : 0

15:00 Cracovia Kraków- Podbeskidzie Bielsko-Biała

1 : 1

 12-02-2021 -  Kolejka nr 17
20:30 Śląsk Wrocław- Wisła Kraków

1 : 1

 07-02-2021 -  Kolejka nr 16
15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała- Górnik Zabrze

2 : 1

17:30 Wisła Kraków- Jagiellonia Białystok

2 : 0

 06-02-2021 -  Kolejka nr 16
17:30 Pogoń Szczecin- Cracovia Kraków

1 : 0

15:00 Piast Gliwice- Śląsk Wrocław

2 : 0

20:00 Legia Warszawa- Raków Częstochowa

2 : 0

 05-02-2021 -  Kolejka nr 16
20:30 Lech Poznań- Zagłębie Lubin

0 : 0

18:00 Lechia Gdańsk- Warta Poznań

1 : 1

 01-02-2021 -  Kolejka nr 15
18:00 Stal Mielec- Śląsk Wrocław

0 : 0

 31-01-2021 -  Kolejka nr 15
17:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała- Legia Warszawa

1 : 0

15:00 Wisła Kraków- Piast Gliwice

3 : 4

 30-01-2021 -  Kolejka nr 15
17:30 Lechia Gdańsk- Jagiellonia Białystok

0 : 2

20:00 Górnik Zabrze- Lech Poznań

1 : 1

15:00 Warta Poznań- Cracovia Kraków

1 : 0

 29-01-2021 -  Kolejka nr 15
20:30 Raków Częstochowa- Pogoń Szczecin

0 : 1

18:00 Zagłębie Lubin- Wisła Płock

0 : 2

 20-12-2020 -  Kolejka nr 14
15:00 Piast Gliwice- Raków Częstochowa

0 : 0

17:30 Jagiellonia Białystok- Górnik Zabrze

1 : 0

 19-12-2020 -  Kolejka nr 14
20:00 Lech Poznań- Wisła Kraków

0 : 1

15:00 Pogoń Szczecin- Zagłębie Lubin

1 : 0

17:30 Cracovia Kraków- Lechia Gdańsk

0 : 3

 18-12-2020 -  Kolejka nr 14
18:00 Wisła Płock- Podbeskidzie Bielsko-Biała

4 : 1

20:30 Legia Warszawa- Stal Mielec

2 : 3

 17-12-2020 -  Kolejka nr 14
18:00 Śląsk Wrocław- Warta Poznań

2 : 1

 16-12-2020 -  Kolejka nr 5
20:30 Lech Poznań- Pogoń Szczecin

0 : 4

 14-12-2020 -  Kolejka nr 13
18:00 Lechia Gdańsk- Wisła Płock

0 : 1

 13-12-2020 -  Kolejka nr 13
17:30 Raków Częstochowa- Jagiellonia Białystok

3 : 2

15:00 Stal Mielec- Lech Poznań

1 : 1

 12-12-2020 -  Kolejka nr 13
17:30 Górnik Zabrze- Cracovia Kraków

0 : 2

20:00 Wisła Kraków- Legia Warszawa

1 : 2

15:00 Warta Poznań- Pogoń Szczecin

1 : 2

 11-12-2020 -  Kolejka nr 13
18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała- Piast Gliwice

0 : 5

20:30 Zagłębie Lubin- Śląsk Wrocław

2 : 1

 07-12-2020 -  Kolejka nr 12
18:00 Pogoń Szczecin- Stal Mielec

2 : 0

20:30 Wisła Płock- Górnik Zabrze

0 : 1

 06-12-2020 -  Kolejka nr 12
15:00 Piast Gliwice- Zagłębie Lubin

1 : 1

17:30 Lech Poznań- Podbeskidzie Bielsko-Biała

4 : 0

 05-12-2020 -  Kolejka nr 12
15:00 Jagiellonia Białystok- Warta Poznań

4 : 3

20:00 Legia Warszawa- Lechia Gdańsk

2 : 0

17:30 Śląsk Wrocław- Raków Częstochowa

1 : 0

 04-12-2020 -  Kolejka nr 12
20:30 Cracovia Kraków- Wisła Kraków

1 : 1

 02-12-2020 -  Kolejka nr 9
18:00 Wisła Płock- Pogoń Szczecin

0 : 0

 30-11-2020 -  Kolejka nr 11
18:00 Lechia Gdańsk- Lech Poznań

0 : 1

 29-11-2020 -  Kolejka nr 11
17:30 Legia Warszawa- Piast Gliwice

2 : 2

15:00 Raków Częstochowa- Warta Poznań

1 : 0

 28-11-2020 -  Kolejka nr 11
17:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała- Śląsk Wrocław

0 : 2

15:00 Stal Mielec- Jagiellonia Białystok

3 : 1

20:00 Wisła Kraków- Zagłębie Lubin

1 : 2

 27-11-2020 -  Kolejka nr 11
18:00 Wisła Płock- Cracovia Kraków

0 : 1

20:30 Górnik Zabrze- Pogoń Szczecin

2 : 1

 24-11-2020 -  Kolejka nr 9
18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała- Zagłębie Lubin

2 : 1

 23-11-2020 -  Kolejka nr 10
20:30 Jagiellonia Białystok- Wisła Płock

5 : 2

18:00 Piast Gliwice- Lechia Gdańsk

2 : 0

 22-11-2020 -  Kolejka nr 10
17:30 Cracovia Kraków- Legia Warszawa

0 : 1

12:30 Lech Poznań- Raków Częstochowa

3 : 3

 21-11-2020 -  Kolejka nr 10
20:00 Warta Poznań- Wisła Kraków

2 : 1

17:30 Zagłębie Lubin- Stal Mielec

2 : 2

 20-11-2020 -  Kolejka nr 9
20:30 Górnik Zabrze- Piast Gliwice

1 : 2

18:00 Lechia Gdańsk- Śląsk Wrocław

3 : 2

 09-11-2020 -  Kolejka nr 10
18:00 Pogoń Szczecin- Podbeskidzie Bielsko-Biała

1 : 1

 08-11-2020 -  Kolejka nr 9
15:00 Legia Warszawa- Lech Poznań

2 : 1

17:30 Raków Częstochowa- Wisła Kraków

0 : 0

 07-11-2020 -  Kolejka nr 9
17:30 Cracovia Kraków- Jagiellonia Białystok

3 : 1

15:00 Stal Mielec- Warta Poznań

0 : 1

20:00 Śląsk Wrocław- Górnik Zabrze

0 : 0

 02-11-2020 -  Kolejka nr 6
18:00 Warta Poznań- Legia Warszawa

0 : 3

 30-10-2020 -  Kolejka nr 6
18:00 Pogoń Szczecin- Jagiellonia Białystok

3 : 0

 28-10-2020 -  Kolejka nr 6
18:00 Wisła Kraków- Lechia Gdańsk

1 : 3

 26-10-2020 -  Kolejka nr 8
18:00 Warta Poznań- Górnik Zabrze

0 : 1

 25-10-2020 -  Kolejka nr 8
15:00 Raków Częstochowa- Stal Mielec

2 : 1

17:30 Lech Poznań- Cracovia Kraków

1 : 1

 24-10-2020 -  Kolejka nr 8
20:00 Pogoń Szczecin- Legia Warszawa

0 : 0

17:30 Śląsk Wrocław- Jagiellonia Białystok

1 : 0

15:00 Wisła Kraków- Podbeskidzie Bielsko-Biała

3 : 0

 23-10-2020 -  Kolejka nr 8
20:30 Zagłębie Lubin- Lechia Gdańsk

1 : 1

18:00 Piast Gliwice- Wisła Płock

2 : 2

 21-10-2020 -  Kolejka nr 5
18:00 Legia Warszawa- Śląsk Wrocław

2 : 1

 19-10-2020 -  Kolejka nr 7
18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała- Warta Poznań

1 : 2

20:30 Lechia Gdańsk- Pogoń Szczecin

0 : 1

 18-10-2020 -  Kolejka nr 7
17:30 Legia Warszawa- Zagłębie Lubin

2 : 1

15:00 Stal Mielec- Wisła Kraków

0 : 6

12:30 Wisła Płock- Śląsk Wrocław

1 : 0

 17-10-2020 -  Kolejka nr 7
20:00 Jagiellonia Białystok- Lech Poznań

2 : 1

15:00 Cracovia Kraków- Piast Gliwice

1 : 0

17:30 Górnik Zabrze- Raków Częstochowa

1 : 3

 04-10-2020 -  Kolejka nr 6
17:30 Piast Gliwice- Lech Poznań

1 : 4

 03-10-2020 -  Kolejka nr 6
15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała- Stal Mielec

1 : 0

20:00 Zagłębie Lubin- Górnik Zabrze

2 : 0

 02-10-2020 -  Kolejka nr 6
20:30 Śląsk Wrocław- Cracovia Kraków

3 : 1

18:00 Raków Częstochowa- Wisła Płock

3 : 0

 28-09-2020 -  Kolejka nr 5
18:00 Stal Mielec- Piast Gliwice

3 : 2

 26-09-2020 -  Kolejka nr 5
20:00 Jagiellonia Białystok- Zagłębie Lubin

0 : 1

15:00 Cracovia Kraków- Raków Częstochowa

2 : 2

17:30 Lechia Gdańsk- Podbeskidzie Bielsko-Biała

4 : 0

 25-09-2020 -  Kolejka nr 5
18:00 Wisła Płock- Warta Poznań

1 : 3

20:30 Górnik Zabrze- Wisła Kraków

0 : 0

 21-09-2020 -  Kolejka nr 4
18:00 Piast Gliwice- Jagiellonia Białystok

0 : 1

 20-09-2020 -  Kolejka nr 4
17:30 Lech Poznań- Warta Poznań

1 : 0

15:00 Zagłębie Lubin- Cracovia Kraków

1 : 1

 19-09-2020 -  Kolejka nr 4
17:30 Pogoń Szczecin- Śląsk Wrocław

1 : 0

15:00 Lechia Gdańsk- Stal Mielec

4 : 2

20:00 Legia Warszawa- Górnik Zabrze

1 : 3

 18-09-2020 -  Kolejka nr 4
18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała- Raków Częstochowa

1 : 4

20:30 Wisła Kraków- Wisła Płock

0 : 3

 14-09-2020 -  Kolejka nr 3
18:00 Raków Częstochowa- Zagłębie Lubin

2 : 1

 13-09-2020 -  Kolejka nr 3
15:00 Pogoń Szczecin- Wisła Kraków

2 : 2

17:30 Górnik Zabrze- Lechia Gdańsk

3 : 0

 12-09-2020 -  Kolejka nr 3
20:00 Śląsk Wrocław- Lech Poznań

3 : 3

17:30 Warta Poznań- Piast Gliwice

0 : 0

15:00 Cracovia Kraków- Stal Mielec

1 : 1

 11-09-2020 -  Kolejka nr 3
20:30 Wisła Płock- Legia Warszawa

0 : 1

18:00 Jagiellonia Białystok- Podbeskidzie Bielsko-Biała

2 : 2

 30-08-2020 -  Kolejka nr 2
12:30 Piast Gliwice- Pogoń Szczecin

0 : 1

15:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała- Cracovia Kraków

2 : 2

17:30 Lech Poznań- Wisła Płock

2 : 2

 29-08-2020 -  Kolejka nr 2
15:00 Lechia Gdańsk- Raków Częstochowa

1 : 3

17:30 Wisła Kraków- Śląsk Wrocław

1 : 3

20:00 Legia Warszawa- Jagiellonia Białystok

1 : 2

 28-08-2020 -  Kolejka nr 2
18:00 Zagłębie Lubin- Warta Poznań

1 : 0

20:30 Stal Mielec- Górnik Zabrze

0 : 2

 24-08-2020 -  Kolejka nr 1
18:00 Jagiellonia Białystok- Wisła Kraków

1 : 1

 23-08-2020 -  Kolejka nr 1
12:30 Wisła Płock- Stal Mielec

1 : 1

15:00 Warta Poznań- Lechia Gdańsk

0 : 1

17:30 Górnik Zabrze- Podbeskidzie Bielsko-Biała

4 : 2

 22-08-2020 -  Kolejka nr 1
15:00 Cracovia Kraków- Pogoń Szczecin

2 : 1

17:30 Śląsk Wrocław- Piast Gliwice

2 : 0

20:00 Raków Częstochowa- Legia Warszawa

1 : 2

 21-08-2020 -  Kolejka nr 1
18:00 Zagłębie Lubin- Lech Poznań

2 : 1




Zobacz również :
| II liga | IV liga gr. I śląska | Klasa Okręgowa gr. Mistrzowska | Klasa Okręgowa gr. Spadkowa | Klasa Okręgowa Częstochowa-Lubliniec gr.I | Klasa Okręgowa Częstochowa-Lubliniec gr.II | Klasa "A" gr. I | Klasa "A" gr. II | Klasa "A" Lubliniec | Klasa "B" gr. I | Klasa "B" gr. II | Klasa "B" Lubliniec | CLJ U-17 gr. C | CLJ U-15 gr. C RJ | I liga wojewódzka A1 Junior | II liga wojewódzka A1 Junior "podgrupa 1" Grupa płn. | II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płn. | B2 Junior Młodszy (Śląsk) | B2 Junior Młodszy (Częstochowa) | I liga wojewódzka C1 Trampkarz | II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa płn. | III liga wojewódzka C1 Trampkarz "Częstochowa" Grupa 2 | Częstochowa: C1 Trampkarz "Grupa A" | Częstochowa: C1 Trampkarz "Grupa B" | I liga wojewódzka C2 Trampkarz | II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa płn. | III liga wojewódzka C2 Trampkarz "Częstochowa - A" Grupa 2 | III liga wojewódzka C2 Trampkarz "Częstochowa - B" Grupa 2 |

 




Copyright 2002-2019 astar.czest.pl