logo


Menu Serwisu :
» Strona główna
» Wiadomości
» Wyślij wynik meczu
» Galeria zdjęć
Sezon 2019/2020
»

PKO Ekstraklasa

»

II liga

»

IV liga gr. I śląska

»

Klasa Okręgowa ZINA

»

Klasa "A" gr. I

»

Klasa "A" gr. II

»

Klasa "A" Lubliniec

»

Klasa "B" gr. I

»

Klasa "B" gr. II

»

Klasa "B" Lubliniec

Kącik kibica :
» Archiwum wyników
» Dane klubów


Klasa "B" Lubliniec - Archiwum wyników

Wyniki i tabela | Terminarz
Tabele u siebie/na wyjeździe
Klasyfikacja strzelców


 10-11-2019 -  Kolejka nr 3
13:00 KS Gwoździany- Żwirex Hadra

3 : 1

 03-11-2019 -  Kolejka nr 13
13:30 Unia Lubecko- Rozwój Olszyna

1 : 6

13:30 Rybak Ciasna- Żwirex Hadra

2 : 2

13:30 Promień Glinica II- KS Gwoździany

0 : 1

13:30 Zieloni Zborowskie- Tajfun Harbułtowice

0 : 1

 02-11-2019 -  Kolejka nr 13
13:30 Błękitni Herby- Dragon Rusinowice

5 : 2

13:30 Sparta Tworóg- Płomień Łagiewniki Wielkie

2 : 1

 27-10-2019 -  Kolejka nr 12
12:00 Tajfun Harbułtowice- LKS Wierzbie

3 : 3

14:00 KS Gwoździany- Zieloni Zborowskie

4 : 0

14:00 Żwirex Hadra- Unia Lubecko

2 : 1

14:00 Płomień Łagiewniki Wielkie- Rybak Ciasna

5 : 2

 26-10-2019 -  Kolejka nr 12
14:30 Rozwój Olszyna- Promień Glinica II

6 : 0

14:30 Dragon Rusinowice- Sparta Tworóg

1 : 1

 20-10-2019 -  Kolejka nr 11
15:00 Promień Glinica II- Unia Lubecko

6 : 3

15:00 Płomień Łagiewniki Wielkie- Żwirex Hadra

9 : 0

15:00 Rybak Ciasna- Dragon Rusinowice

3 : 0

15:00 LKS Wierzbie- KS Gwoździany

2 : 3

15:00 Zieloni Zborowskie- Rozwój Olszyna

4 : 4

 19-10-2019 -  Kolejka nr 11
15:00 Błękitni Herby- Tajfun Harbułtowice

5 : 1

 13-10-2019 -  Kolejka nr 10
12:00 Tajfun Harbułtowice- Sparta Tworóg

0 : 3

15:00 Żwirex Hadra- Promień Glinica II

3 : 0

15:00 Unia Lubecko- Zieloni Zborowskie

3 : 0

 12-10-2019 -  Kolejka nr 10
15:00 Dragon Rusinowice- Płomień Łagiewniki Wielkie

5 : 4

15:00 Rozwój Olszyna- LKS Wierzbie

2 : 0

 06-10-2019 -  Kolejka nr 9
15:00 Rybak Ciasna- Tajfun Harbułtowice

0 : 1

15:00 LKS Wierzbie- Unia Lubecko

3 : 2

 05-10-2019 -  Kolejka nr 9
15:00 Dragon Rusinowice- Żwirex Hadra

1 : 3

15:00 Błękitni Herby- Rozwój Olszyna

3 : 1

15:00 Zieloni Zborowskie- Promień Glinica II

1 : 4

15:00 Sparta Tworóg- KS Gwoździany

3 : 1

 29-09-2019 -  Kolejka nr 8
12:00 Tajfun Harbułtowice- Płomień Łagiewniki Wielkie

2 : 3

15:00 Żwirex Hadra- Zieloni Zborowskie

6 : 1

15:00 Unia Lubecko- Błękitni Herby

1 : 1

15:00 KS Gwoździany- Rybak Ciasna

0 : 1

15:00 Promień Glinica II- LKS Wierzbie

1 : 4

 28-09-2019 -  Kolejka nr 8
15:00 Rozwój Olszyna- Sparta Tworóg

1 : 0

 22-09-2019 -  Kolejka nr 7
16:00 Płomień Łagiewniki Wielkie- KS Gwoździany

2 : 7

16:00 Rybak Ciasna- Rozwój Olszyna

6 : 1

 21-09-2019 -  Kolejka nr 7
16:00 Dragon Rusinowice- Tajfun Harbułtowice

8 : 2

16:00 Błękitni Herby- Promień Glinica II

1 : 2

10:00 LKS Wierzbie- Zieloni Zborowskie

2 : 2

16:00 Sparta Tworóg- Unia Lubecko

6 : 0

 15-09-2019 -  Kolejka nr 6
16:00 Zieloni Zborowskie- Błękitni Herby

2 : 3

16:00 Unia Lubecko- Rybak Ciasna

5 : 5

16:00 Promień Glinica II- Sparta Tworóg

0 : 6

16:00 Żwirex Hadra- LKS Wierzbie

2 : 1

 14-09-2019 -  Kolejka nr 6
16:00 Rozwój Olszyna- Płomień Łagiewniki Wielkie

3 : 3

16:00 KS Gwoździany- Dragon Rusinowice

6 : 2

 08-09-2019 -  Kolejka nr 5
12:00 Tajfun Harbułtowice- Żwirex Hadra

1 : 4

16:00 Rybak Ciasna- Promień Glinica II

3 : 0

 Walkower. Wynik na boisku 2-2

16:00 Płomień Łagiewniki Wielkie- Unia Lubecko

3 : 4

 07-09-2019 -  Kolejka nr 5
16:00 Błękitni Herby- LKS Wierzbie

2 : 0

16:00 Dragon Rusinowice- Rozwój Olszyna

2 : 1

16:00 Sparta Tworóg- Zieloni Zborowskie

3 : 2

 04-09-2019 -  Kolejka nr 10
17:00 KS Gwoździany- Błękitni Herby

2 : 3

 01-09-2019 -  Kolejka nr 4
16:00 Promień Glinica II- Płomień Łagiewniki Wielkie

3 : 1

16:00 Żwirex Hadra- Błękitni Herby

2 : 3

16:00 Zieloni Zborowskie- Rybak Ciasna

1 : 2

16:00 LKS Wierzbie- Sparta Tworóg

1 : 0

16:00 Unia Lubecko- Dragon Rusinowice

8 : 0

16:00 KS Gwoździany- Tajfun Harbułtowice

1 : 2

 25-08-2019 -  Kolejka nr 3
12:00 Tajfun Harbułtowice- Rozwój Olszyna

2 : 0

17:00 Rybak Ciasna- LKS Wierzbie

2 : 0

17:00 Płomień Łagiewniki Wielkie- Zieloni Zborowskie

3 : 2

 24-08-2019 -  Kolejka nr 3
17:00 Dragon Rusinowice- Promień Glinica II

1 : 1

17:00 Sparta Tworóg- Błękitni Herby

1 : 1

 18-08-2019 -  Kolejka nr 2
16:00 LKS Wierzbie- Płomień Łagiewniki Wielkie

2 : 4

17:00 Unia Lubecko- Tajfun Harbułtowice

3 : 3

17:00 Zieloni Zborowskie- Dragon Rusinowice

1 : 0

17:00 Żwirex Hadra- Sparta Tworóg

0 : 5

 17-08-2019 -  Kolejka nr 2
17:00 Błękitni Herby- Rybak Ciasna

2 : 0

17:00 Rozwój Olszyna- KS Gwoździany

1 : 3

 11-08-2019 -  Kolejka nr 1
12:00 Tajfun Harbułtowice- Promień Glinica II

2 : 4

17:00 Płomień Łagiewniki Wielkie- Błękitni Herby

1 : 2

17:00 Rybak Ciasna- Sparta Tworóg

1 : 1

17:00 KS Gwoździany- Unia Lubecko

4 : 3

 10-08-2019 -  Kolejka nr 1
17:00 Dragon Rusinowice- LKS Wierzbie

1 : 6

17:00 Rozwój Olszyna- Żwirex Hadra

0 : 6




Zobacz również :
| PKO Ekstraklasa | II liga | IV liga gr. I śląska | IV Liga "derby" | Klasa Okręgowa ZINA Częstochowa-Lubliniec | Klasa "A" gr. I | Klasa "A" gr. II | Klasa "A" Lubliniec | Klasa "B" gr. I | Klasa "B" gr. II |

 




Copyright 2002-2019 astar.czest.pl