logo


Menu Serwisu :
» Strona główna
» Wiadomości
» Wyślij wynik meczu
» Galeria zdjęć
Sezon 2019/2020
»

PKO Ekstraklasa

»

II liga

»

IV liga gr. I śląska

»

Klasa Okręgowa ZINA

»

Klasa "A" gr. I

»

Klasa "A" gr. II

»

Klasa "A" Lubliniec

»

Klasa "B" gr. I

»

Klasa "B" gr. II

»

Klasa "B" Lubliniec

Kącik kibica :
» Archiwum wyników
» Dane klubów


Klasa "A" gr. I - Archiwum wyników

Wyniki i tabela | Terminarz
Tabele u siebie/na wyjeździe
Klasyfikacja strzelców


 16-11-2019 -  Kolejka nr 7
13:30 Oksza Łobodno- Błękitni Libidza

3 : 0

 Walkower. Mecz przełożony z 28 września. W terminie 16.11 drużyna gości nie stawiła się na meczu.

 10-11-2019 -  Kolejka nr 13
13:00 Sparta Nowa Wieś- Victoria Częstochowa

0 : 5

13:00 Biała Gwiazda Krasice- Płomień Czarny Las

3 : 1

 09-11-2019 -  Kolejka nr 13
13:00 Naprzód Ostrowy- Sokół Wręczyca

4 : 0

13:00 Lotnik Kościelec- Ajaks Częstochowa

4 : 0

13:00 Kmicic Kruszyna- Oksza Łobodno

3 : 3

13:00 Orzeł Kiedrzyn- Liswarta Popów

0 : 1

13:00 Grom Miedźno- Błękitni Libidza

6 : 1

 02-11-2019 -  Kolejka nr 12
13:30 Oksza Łobodno- Naprzód Ostrowy

1 : 2

13:30 Victoria Częstochowa- Kmicic Kruszyna

3 : 0

13:30 Płomień Czarny Las- Sparta Nowa Wieś

2 : 4

13:30 Ajaks Częstochowa- Biała Gwiazda Krasice

7 : 3

13:30 Błękitni Libidza- Lotnik Kościelec

1 : 4

13:30 Sokół Wręczyca- Orzeł Kiedrzyn

0 : 3

13:30 Liswarta Popów- Grom Miedźno

2 : 2

 27-10-2019 -  Kolejka nr 11
14:00 Naprzód Ostrowy- Victoria Częstochowa

0 : 4

 26-10-2019 -  Kolejka nr 11
14:00 Sparta Nowa Wieś- Ajaks Częstochowa

1 : 1

14:30 Kmicic Kruszyna- Płomień Czarny Las

1 : 1

14:00 Orzeł Kiedrzyn- Oksza Łobodno

0 : 2

14:00 Grom Miedźno- Sokół Wręczyca

4 : 3

14:00 Liswarta Popów- Błękitni Libidza

4 : 6

14:00 Biała Gwiazda Krasice- Lotnik Kościelec

0 : 4

 19-10-2019 -  Kolejka nr 10
14:30 Victoria Częstochowa- Orzeł Kiedrzyn

0 : 2

14:30 Płomień Czarny Las- Naprzód Ostrowy

4 : 1

14:30 Ajaks Częstochowa- Kmicic Kruszyna

5 : 0

14:30 Lotnik Kościelec- Sparta Nowa Wieś

2 : 2

14:30 Błękitni Libidza- Biała Gwiazda Krasice

4 : 2

14:30 Oksza Łobodno- Grom Miedźno

3 : 2

13:00 Sokół Wręczyca- Liswarta Popów

4 : 0

 13-10-2019 -  Kolejka nr 9
15:00 Orzeł Kiedrzyn- Płomień Czarny Las

6 : 1

 12-10-2019 -  Kolejka nr 9
15:00 Sokół Wręczyca- Błękitni Libidza

0 : 0

15:00 Liswarta Popów- Oksza Łobodno

0 : 6

15:00 Grom Miedźno- Victoria Częstochowa

1 : 1

12:00 Naprzód Ostrowy- Ajaks Częstochowa

0 : 2

15:00 Kmicic Kruszyna- Lotnik Kościelec

0 : 3

 Walkower. Na boisku 1:3. Brak należytego porządku i bezpieczeństwa na stadionie

15:00 Sparta Nowa Wieś- Biała Gwiazda Krasice

2 : 1

 06-10-2019 -  Kolejka nr 8
15:30 Biała Gwiazda Krasice- Kmicic Kruszyna

2 : 10

 05-10-2019 -  Kolejka nr 8
15:30 Płomień Czarny Las- Grom Miedźno

0 : 3

15:30 Ajaks Częstochowa- Orzeł Kiedrzyn

1 : 3

15:30 Lotnik Kościelec- Naprzód Ostrowy

2 : 3

15:30 Błękitni Libidza- Sparta Nowa Wieś

3 : 5

15:30 Victoria Częstochowa- Liswarta Popów

5 : 5

15:30 Oksza Łobodno- Sokół Wręczyca

5 : 1

 29-09-2019 -  Kolejka nr 7
16:00 Kmicic Kruszyna- Sparta Nowa Wieś

6 : 0

 28-09-2019 -  Kolejka nr 7
16:00 Liswarta Popów- Płomień Czarny Las

5 : 3

11:00 Naprzód Ostrowy- Biała Gwiazda Krasice

5 : 1

15:00 Orzeł Kiedrzyn- Lotnik Kościelec

2 : 1

16:00 Grom Miedźno- Ajaks Częstochowa

1 : 2

16:00 Sokół Wręczyca- Victoria Częstochowa

0 : 4

 22-09-2019 -  Kolejka nr 6
16:30 Biała Gwiazda Krasice- Orzeł Kiedrzyn

1 : 2

 21-09-2019 -  Kolejka nr 6
16:30 Błękitni Libidza- Kmicic Kruszyna

5 : 3

15:30 Sparta Nowa Wieś- Naprzód Ostrowy

0 : 5

15:30 Victoria Częstochowa- Oksza Łobodno

2 : 2

16:30 Lotnik Kościelec- Grom Miedźno

1 : 0

16:30 Ajaks Częstochowa- Liswarta Popów

3 : 0

16:30 Płomień Czarny Las- Sokół Wręczyca

2 : 4

 14-09-2019 -  Kolejka nr 5
16:30 Victoria Częstochowa- Błękitni Libidza

4 : 0

16:30 Oksza Łobodno- Płomień Czarny Las

7 : 0

16:30 Sokół Wręczyca- Ajaks Częstochowa

2 : 0

16:30 Liswarta Popów- Lotnik Kościelec

2 : 5

16:30 Grom Miedźno- Biała Gwiazda Krasice

4 : 0

16:30 Orzeł Kiedrzyn- Sparta Nowa Wieś

3 : 2

16:30 Naprzód Ostrowy- Kmicic Kruszyna

4 : 2

 08-09-2019 -  Kolejka nr 4
17:00 Biała Gwiazda Krasice- Liswarta Popów

3 : 1

 07-09-2019 -  Kolejka nr 4
17:00 Ajaks Częstochowa- Oksza Łobodno

0 : 4

17:00 Błękitni Libidza- Naprzód Ostrowy

3 : 4

17:00 Kmicic Kruszyna- Orzeł Kiedrzyn

2 : 4

16:00 Sparta Nowa Wieś- Grom Miedźno

4 : 2

17:00 Lotnik Kościelec- Sokół Wręczyca

2 : 0

17:00 Płomień Czarny Las- Victoria Częstochowa

3 : 2

 31-08-2019 -  Kolejka nr 3
17:00 Victoria Częstochowa- Ajaks Częstochowa

1 : 1

17:00 Płomień Czarny Las- Błękitni Libidza

3 : 4

17:00 Oksza Łobodno- Lotnik Kościelec

0 : 2

17:00 Sokół Wręczyca- Biała Gwiazda Krasice

2 : 2

17:00 Liswarta Popów- Sparta Nowa Wieś

4 : 1

17:00 Orzeł Kiedrzyn- Naprzód Ostrowy

6 : 1

 27-08-2019 -  Kolejka nr 3
17:30 Grom Miedźno- Kmicic Kruszyna

3 : 2

 24-08-2019 -  Kolejka nr 2
17:00 Lotnik Kościelec- Victoria Częstochowa

4 : 2

17:00 Błękitni Libidza- Orzeł Kiedrzyn

2 : 4

17:00 Naprzód Ostrowy- Grom Miedźno

5 : 1

17:00 Kmicic Kruszyna- Liswarta Popów

2 : 0

17:00 Sparta Nowa Wieś- Sokół Wręczyca

0 : 1

17:00 Biała Gwiazda Krasice- Oksza Łobodno

0 : 6

17:00 Ajaks Częstochowa- Płomień Czarny Las

2 : 2

 17-08-2019 -  Kolejka nr 1
17:00 Sokół Wręczyca- Kmicic Kruszyna

4 : 2

17:00 Ajaks Częstochowa- Błękitni Libidza

2 : 2

17:00 Oksza Łobodno- Sparta Nowa Wieś

6 : 0

17:00 Victoria Częstochowa- Biała Gwiazda Krasice

2 : 1

17:00 Grom Miedźno- Orzeł Kiedrzyn

0 : 2

17:00 Naprzód Ostrowy- Liswarta Popów

1 : 5

17:00 Płomień Czarny Las- Lotnik Kościelec

0 : 4




Zobacz również :
| PKO Ekstraklasa | II liga | IV liga gr. I śląska | IV Liga "derby" | Klasa Okręgowa ZINA Częstochowa-Lubliniec | Klasa "A" gr. II | Klasa "A" Lubliniec | Klasa "B" gr. I | Klasa "B" gr. II | Klasa "B" Lubliniec |

 




Copyright 2002-2019 astar.czest.pl