logo


Menu Serwisu :
» Strona główna
» Wiadomości
» Wyślij wynik meczu
» Galeria zdjęć
Sezon 2019/2020
»

PKO Ekstraklasa

»

II liga

»

IV liga gr. I śląska

»

Klasa Okręgowa ZINA

»

Klasa "A" gr. I

»

Klasa "A" gr. II

»

Klasa "A" Lubliniec

»

Klasa "B" gr. I

»

Klasa "B" gr. II

»

Klasa "B" Lubliniec

Kącik kibica :
» Archiwum wyników
» Dane klubów


IV liga gr. I śląska - Archiwum wyników

Wyniki i tabela | Terminarz
Tabele u siebie/na wyjeździe
Klasyfikacja strzelców


 16-11-2019 -  Kolejka nr 15
11:00 Slavia Ruda Śląska- Znicz Kłobuck

2 : 3

13:30 Unia Dąbrowa Górnicza- AKS Mikołów

1 : 1

13:30 Unia Kosztowy- Sarmacja Będzin

1 : 1

13:30 Warta Zawiercie- Polonia Poraj

2 : 4

13:30 RKS Grodziec- Drama Zbrosławice

3 : 3

13:30 Przemsza Siewierz- Gwarek Ornontowice

3 : 2

 15-11-2019 -  Kolejka nr 15
19:19 Ruch Radzionków- Szombierki Bytom

2 : 5

 10-11-2019 -  Kolejka nr 14
14:00 Śląsk Świętochłowice- Unia Dąbrowa Górnicza

1 : 3

11:00 Szombierki Bytom- Slavia Ruda Śląska

0 : 0

 09-11-2019 -  Kolejka nr 14
14:00 Znicz Kłobuck- RKS Grodziec

2 : 1

12:30 Drama Zbrosławice- Przemsza Siewierz

3 : 1

14:00 Gwarek Ornontowice- Raków II Częstochowa

2 : 3

14:00 Sarmacja Będzin- Warta Zawiercie

1 : 3

14:00 AKS Mikołów- Unia Kosztowy

1 : 0

14:00 Polonia Poraj- Ruch Radzionków

1 : 1

 03-11-2019 -  Kolejka nr 13
11:30 Raków II Częstochowa- Drama Zbrosławice

2 : 1

 02-11-2019 -  Kolejka nr 13
14:00 Warta Zawiercie- AKS Mikołów

3 : 0

14:00 Unia Kosztowy- Unia Dąbrowa Górnicza

4 : 0

14:00 Przemsza Siewierz- Znicz Kłobuck

2 : 6

14:00 RKS Grodziec- Szombierki Bytom

0 : 1

11:00 Slavia Ruda Śląska- Polonia Poraj

0 : 2

14:00 Gwarek Ornontowice- Śląsk Świętochłowice

1 : 5

 30-10-2019 -  Kolejka nr 13
18:00 Ruch Radzionków- Sarmacja Będzin

5 : 2

 27-10-2019 -  Kolejka nr 12
14:00 Śląsk Świętochłowice- Unia Kosztowy

0 : 3

 26-10-2019 -  Kolejka nr 12
14:00 Sarmacja Będzin- Slavia Ruda Śląska

2 : 2

14:00 Unia Dąbrowa Górnicza- Warta Zawiercie

0 : 1

14:00 AKS Mikołów- Ruch Radzionków

1 : 1

12:30 Drama Zbrosławice- Gwarek Ornontowice

0 : 2

14:00 Znicz Kłobuck- Raków II Częstochowa

3 : 0

14:00 Szombierki Bytom- Przemsza Siewierz

3 : 3

14:00 Polonia Poraj- RKS Grodziec

3 : 1

 20-10-2019 -  Kolejka nr 11
11:30 Raków II Częstochowa- Szombierki Bytom

3 : 1

 19-10-2019 -  Kolejka nr 11
12:30 Drama Zbrosławice- Śląsk Świętochłowice

5 : 2

15:00 RKS Grodziec- Sarmacja Będzin

1 : 3

15:00 Przemsza Siewierz- Polonia Poraj

2 : 1

15:00 Gwarek Ornontowice- Znicz Kłobuck

0 : 3

11:00 Slavia Ruda Śląska- AKS Mikołów

1 : 1

15:00 Ruch Radzionków- Unia Dąbrowa Górnicza

3 : 0

15:00 Warta Zawiercie- Unia Kosztowy

0 : 2

 12-10-2019 -  Kolejka nr 10
15:00 Polonia Poraj- Raków II Częstochowa

2 : 0

15:00 Sarmacja Będzin- Przemsza Siewierz

1 : 1

15:00 Szombierki Bytom- Gwarek Ornontowice

2 : 1

12:00 Znicz Kłobuck- Drama Zbrosławice

6 : 1

15:00 Unia Dąbrowa Górnicza- Slavia Ruda Śląska

2 : 0

15:00 Unia Kosztowy- Ruch Radzionków

1 : 0

15:00 Śląsk Świętochłowice- Warta Zawiercie

2 : 1

11:00 AKS Mikołów- RKS Grodziec

2 : 0

 06-10-2019 -  Kolejka nr 9
12:30 Raków II Częstochowa- Sarmacja Będzin

4 : 0

 05-10-2019 -  Kolejka nr 9
15:00 Gwarek Ornontowice- Polonia Poraj

4 : 0

15:00 Przemsza Siewierz- AKS Mikołów

0 : 0

15:00 RKS Grodziec- Unia Dąbrowa Górnicza

2 : 2

11:00 Slavia Ruda Śląska- Unia Kosztowy

1 : 0

12:30 Drama Zbrosławice- Szombierki Bytom

2 : 5

15:00 Znicz Kłobuck- Śląsk Świętochłowice

5 : 0

 04-10-2019 -  Kolejka nr 9
19:00 Ruch Radzionków- Warta Zawiercie

2 : 1

 29-09-2019 -  Kolejka nr 8
16:00 Szombierki Bytom- Znicz Kłobuck

1 : 0

11:30 Raków II Częstochowa- AKS Mikołów

0 : 1

 28-09-2019 -  Kolejka nr 8
16:00 Unia Kosztowy- RKS Grodziec

6 : 1

16:00 Warta Zawiercie- Slavia Ruda Śląska

2 : 1

10:30 Unia Dąbrowa Górnicza- Przemsza Siewierz

1 : 4

16:00 Polonia Poraj- Drama Zbrosławice

2 : 2

16:00 Śląsk Świętochłowice- Ruch Radzionków

2 : 1

16:00 Sarmacja Będzin- Gwarek Ornontowice

0 : 0

 22-09-2019 -  Kolejka nr 7
11:00 Szombierki Bytom- Śląsk Świętochłowice

3 : 1

 21-09-2019 -  Kolejka nr 7
16:00 Gwarek Ornontowice- AKS Mikołów

1 : 2

15:00 Drama Zbrosławice- Sarmacja Będzin

0 : 7

16:00 Znicz Kłobuck- Polonia Poraj

3 : 3

11:00 Raków II Częstochowa- Unia Dąbrowa Górnicza

2 : 1

16:00 RKS Grodziec- Warta Zawiercie

0 : 4

11:00 Slavia Ruda Śląska- Ruch Radzionków

0 : 2

16:00 Przemsza Siewierz- Unia Kosztowy

1 : 3

 14-09-2019 -  Kolejka nr 6
16:00 Śląsk Świętochłowice- Slavia Ruda Śląska

2 : 2

16:00 Sarmacja Będzin- Znicz Kłobuck

1 : 1

16:00 AKS Mikołów- Drama Zbrosławice

3 : 0

16:00 Unia Dąbrowa Górnicza- Gwarek Ornontowice

1 : 0

16:00 Unia Kosztowy- Raków II Częstochowa

4 : 2

16:00 Warta Zawiercie- Przemsza Siewierz

2 : 3

16:00 Ruch Radzionków- RKS Grodziec

2 : 2

16:00 Polonia Poraj- Szombierki Bytom

1 : 3

 08-09-2019 -  Kolejka nr 5
16:00 Znicz Kłobuck- AKS Mikołów

2 : 1

11:00 Szombierki Bytom- Sarmacja Będzin

2 : 1

11:30 Raków II Częstochowa- Warta Zawiercie

1 : 5

 07-09-2019 -  Kolejka nr 5
16:00 Polonia Poraj- Śląsk Świętochłowice

2 : 0

12:30 Drama Zbrosławice- Unia Dąbrowa Górnicza

1 : 1

11:00 Przemsza Siewierz- Ruch Radzionków

1 : 3

16:00 Gwarek Ornontowice- Unia Kosztowy

2 : 2

 06-09-2019 -  Kolejka nr 5
17:30 RKS Grodziec- Slavia Ruda Śląska

3 : 1

 01-09-2019 -  Kolejka nr 4
17:00 Warta Zawiercie- Gwarek Ornontowice

2 : 2

 31-08-2019 -  Kolejka nr 4
17:00 Sarmacja Będzin- Polonia Poraj

1 : 1

11:00 Slavia Ruda Śląska- Przemsza Siewierz

2 : 1

17:00 Ruch Radzionków- Raków II Częstochowa

2 : 1

17:00 Unia Kosztowy- Drama Zbrosławice

5 : 1

17:00 Unia Dąbrowa Górnicza- Znicz Kłobuck

1 : 0

17:00 AKS Mikołów- Szombierki Bytom

1 : 1

17:00 Śląsk Świętochłowice- RKS Grodziec

1 : 0

 25-08-2019 -  Kolejka nr 3
17:00 Polonia Poraj- AKS Mikołów

0 : 2

 24-08-2019 -  Kolejka nr 3
17:00 Sarmacja Będzin- Śląsk Świętochłowice

2 : 0

17:00 Szombierki Bytom- Unia Dąbrowa Górnicza

3 : 1

17:00 Znicz Kłobuck- Unia Kosztowy

1 : 4

12:30 Drama Zbrosławice- Warta Zawiercie

3 : 4

17:00 Gwarek Ornontowice- Ruch Radzionków

3 : 1

11:00 Raków II Częstochowa- Slavia Ruda Śląska

4 : 1

17:00 Przemsza Siewierz- RKS Grodziec

3 : 1

 18-08-2019 -  Kolejka nr 2
19:19 Ruch Radzionków- Drama Zbrosławice

4 : 0

 17-08-2019 -  Kolejka nr 2
11:00 RKS Grodziec- Raków II Częstochowa

2 : 1

17:00 Warta Zawiercie- Znicz Kłobuck

3 : 1

17:00 AKS Mikołów- Sarmacja Będzin

0 : 0

17:00 Unia Kosztowy- Szombierki Bytom

0 : 0

17:00 Unia Dąbrowa Górnicza- Polonia Poraj

3 : 0

17:00 Śląsk Świętochłowice- Przemsza Siewierz

2 : 2

17:00 Slavia Ruda Śląska- Gwarek Ornontowice

0 : 3

 Walkower. Na boisku wynik 2:1

 11-08-2019 -  Kolejka nr 1
16:00 Znicz Kłobuck- Ruch Radzionków

1 : 0

 10-08-2019 -  Kolejka nr 1
17:00 Szombierki Bytom- Warta Zawiercie

2 : 0

17:00 Drama Zbrosławice- Slavia Ruda Śląska

1 : 3

17:00 Gwarek Ornontowice- RKS Grodziec

4 : 1

17:00 Raków II Częstochowa- Przemsza Siewierz

1 : 1

17:00 AKS Mikołów- Śląsk Świętochłowice

0 : 2

17:00 Sarmacja Będzin- Unia Dąbrowa Górnicza

0 : 0

17:00 Polonia Poraj- Unia Kosztowy

1 : 1




Zobacz również :
| PKO Ekstraklasa | II liga | IV Liga "derby" | Klasa Okręgowa ZINA Częstochowa-Lubliniec | Klasa "A" gr. I | Klasa "A" gr. II | Klasa "A" Lubliniec | Klasa "B" gr. I | Klasa "B" gr. II | Klasa "B" Lubliniec |

 




Copyright 2002-2019 astar.czest.pl