logo


Menu Serwisu :
» Strona główna
» Wiadomości
» Wyślij wynik meczu
» Galeria zdjęć
Sezon 2019/2020
»

PKO Ekstraklasa

»

II liga

»

IV liga gr. I śląska

»

Klasa Okręgowa ZINA

»

Klasa "A" gr. I

»

Klasa "A" gr. II

»

Klasa "A" Lubliniec

»

Klasa "B" gr. I

»

Klasa "B" gr. II

»

Klasa "B" Lubliniec

Kącik kibica :
» Archiwum wyników
» Dane klubów


Klasa "B" gr. II - Archiwum wyników

Wyniki i tabela | Terminarz
Tabele u siebie/na wyjeździe
Klasyfikacja strzelców


 16-06-2019 -  Kolejka nr 22
17:30 Mała Panew Cynków- Grom Poczesna

1 : 4

15:00 Warta II Laguna Mstów- Warta Myszków

5 : 2

 15-06-2019 -  Kolejka nr 22
11:00 Polonia II Poraj- Siedlec Duży Gniazdów

3 : 0

16:00 Unia Masłońskie- KS Kotowice

3 : 1

17:30 MKS II Myszków- Iskra Mokrzesz

2 : 2

 09-06-2019 -  Kolejka nr 21
17:30 Grom Poczesna- Warta II Laguna Mstów

4 : 2

17:30 Lelovia Lelów- Unia Masłońskie

1 : 4

 08-06-2019 -  Kolejka nr 21
17:30 Siedlec Duży Gniazdów- MKS II Myszków

3 : 1

15:00 KS Kotowice- Mała Panew Cynków

6 : 1

16:00 Warta Myszków- Polonia II Poraj

3 : 7

 02-06-2019 -  Kolejka nr 20
17:30 MKS II Myszków- Warta Myszków

2 : 1

17:30 Mała Panew Cynków- Lelovia Lelów

3 : 1

17:30 Iskra Mokrzesz- Siedlec Duży Gniazdów
11:00 Polonia II Poraj- Grom Poczesna

0 : 2

17:30 Warta II Laguna Mstów- KS Kotowice

2 : 2

 26-05-2019 -  Kolejka nr 19
17:00 Lelovia Lelów- Warta II Laguna Mstów

3 : 0

17:00 Grom Poczesna- MKS II Myszków

2 : 0

16:00 Unia Masłońskie- Mała Panew Cynków

1 : 0

 25-05-2019 -  Kolejka nr 19
17:00 Warta Myszków- Iskra Mokrzesz

2 : 1

15:00 KS Kotowice- Polonia II Poraj

3 : 0

 Walkower. Nieobecność na zawodach zespołu Polonia II Poraj

 19-05-2019 -  Kolejka nr 18
17:00 Iskra Mokrzesz- Grom Poczesna

2 : 2

17:00 Siedlec Duży Gniazdów- Warta Myszków

4 : 0

17:00 Polonia II Poraj- Lelovia Lelów

3 : 1

17:00 Warta II Laguna Mstów- Unia Masłońskie

2 : 3

 18-05-2019 -  Kolejka nr 18
12:00 MKS II Myszków- KS Kotowice

0 : 3

 Walkower. Na boisku 1:2. Podstawą do weryfikacji spotkania jest gra w zespole MKS II Myszków nieuprawnionego zawodnika

 12-05-2019 -  Kolejka nr 17
16:00 Unia Masłońskie- Polonia II Poraj

1 : 1

16:00 KS Kotowice- Iskra Mokrzesz

2 : 1

17:00 Grom Poczesna- Siedlec Duży Gniazdów

3 : 3

17:00 Lelovia Lelów- MKS II Myszków

3 : 0

17:00 Mała Panew Cynków- Warta II Laguna Mstów

4 : 1

 05-05-2019 -  Kolejka nr 16
17:00 Warta Myszków- Grom Poczesna

1 : 2

17:00 Iskra Mokrzesz- Lelovia Lelów

1 : 3

17:00 MKS II Myszków- Unia Masłońskie

0 : 1

11:00 Polonia II Poraj- Mała Panew Cynków

2 : 2

17:00 Siedlec Duży Gniazdów- KS Kotowice

0 : 4

 28-04-2019 -  Kolejka nr 15
15:00 KS Kotowice- Warta Myszków

8 : 0

17:00 Unia Masłońskie- Iskra Mokrzesz

6 : 0

13:00 Lelovia Lelów- Siedlec Duży Gniazdów

3 : 1

17:00 Warta II Laguna Mstów- Polonia II Poraj

0 : 2

 27-04-2019 -  Kolejka nr 15
17:00 Mała Panew Cynków- MKS II Myszków

7 : 3

 14-04-2019 -  Kolejka nr 14
17:00 Warta Myszków- Lelovia Lelów

1 : 3

17:00 MKS II Myszków- Warta II Laguna Mstów

3 : 2

17:00 Iskra Mokrzesz- Mała Panew Cynków

2 : 2

17:00 Grom Poczesna- KS Kotowice

0 : 2

17:00 Siedlec Duży Gniazdów- Unia Masłońskie

1 : 3

 07-04-2019 -  Kolejka nr 13
17:00 Warta II Laguna Mstów- Iskra Mokrzesz

5 : 1

17:00 Mała Panew Cynków- Siedlec Duży Gniazdów

1 : 2

17:00 Lelovia Lelów- Grom Poczesna

2 : 0

14:30 Polonia II Poraj- MKS II Myszków

1 : 2

17:00 Unia Masłońskie- Warta Myszków

3 : 2

 31-03-2019 -  Kolejka nr 12
16:00 Grom Poczesna- Unia Masłońskie

0 : 1

16:00 Siedlec Duży Gniazdów- Warta II Laguna Mstów

9 : 0

16:00 Warta Myszków- Mała Panew Cynków

3 : 0

 Walkower. Na boisku 1:2. Podstawą do weryfikacji spotkania jest gra w zespole Mała Panew Cynków nieuprawnionego zawodnika

 30-03-2019 -  Kolejka nr 12
15:00 KS Kotowice- Lelovia Lelów

1 : 1

16:00 Iskra Mokrzesz- Polonia II Poraj

1 : 1

 18-11-2018 -  Kolejka nr 8
13:00 Polonia II Poraj- KS Kotowice

4 : 1

 Spotkanie (14.10) przerwane w 45 minucie przy stanie 1:1. zostanie dokończone w dn. 18.11.2018 o godz. 13.00

 11-11-2018 -  Kolejka nr 1
13:00 Polonia II Poraj- Iskra Mokrzesz

2 : 1

14:00 Mała Panew Cynków- Warta Myszków

6 : 1

 04-11-2018 -  Kolejka nr 11
13:00 KS Kotowice- Unia Masłońskie

0 : 2

13:00 Grom Poczesna- Mała Panew Cynków

2 : 4

13:00 Warta Myszków- Warta II Laguna Mstów

4 : 0

13:00 Iskra Mokrzesz- MKS II Myszków

3 : 5

 03-11-2018 -  Kolejka nr 11
13:00 Siedlec Duży Gniazdów- Polonia II Poraj

3 : 3

 28-10-2018 -  Kolejka nr 10
13:00 MKS II Myszków- Siedlec Duży Gniazdów

2 : 1

13:00 Polonia II Poraj- Warta Myszków

6 : 2

13:00 Warta II Laguna Mstów- Grom Poczesna

4 : 5

13:00 Mała Panew Cynków- KS Kotowice

3 : 2

13:00 Unia Masłońskie- Lelovia Lelów

9 : 0

 21-10-2018 -  Kolejka nr 9
14:30 Lelovia Lelów- Mała Panew Cynków

3 : 5

14:30 Grom Poczesna- Polonia II Poraj

1 : 8

11:00 Warta Myszków- MKS II Myszków

2 : 0

14:30 Siedlec Duży Gniazdów- Iskra Mokrzesz

0 : 2

 20-10-2018 -  Kolejka nr 9
14:30 KS Kotowice- Warta II Laguna Mstów

4 : 1

 14-10-2018 -  Kolejka nr 8
15:00 Iskra Mokrzesz- Warta Myszków

0 : 2

15:00 MKS II Myszków- Grom Poczesna

4 : 1

15:00 Warta II Laguna Mstów- Lelovia Lelów

4 : 3

15:00 Mała Panew Cynków- Unia Masłońskie

6 : 2

 07-10-2018 -  Kolejka nr 7
15:30 Lelovia Lelów- Polonia II Poraj

0 : 8

15:30 Grom Poczesna- Iskra Mokrzesz

1 : 1

15:30 Warta Myszków- Siedlec Duży Gniazdów

1 : 0

 06-10-2018 -  Kolejka nr 7
15:30 Unia Masłońskie- Warta II Laguna Mstów

1 : 0

15:30 KS Kotowice- MKS II Myszków

8 : 1

 30-09-2018 -  Kolejka nr 6
16:00 Siedlec Duży Gniazdów- Grom Poczesna

1 : 5

16:00 Iskra Mokrzesz- KS Kotowice

3 : 6

16:00 MKS II Myszków- Lelovia Lelów

4 : 0

11:00 Polonia II Poraj- Unia Masłońskie

1 : 3

16:00 Warta II Laguna Mstów- Mała Panew Cynków

1 : 2

 23-09-2018 -  Kolejka nr 5
16:00 Mała Panew Cynków- Polonia II Poraj

2 : 1

16:00 Unia Masłońskie- MKS II Myszków

3 : 0

16:00 Lelovia Lelów- Iskra Mokrzesz

1 : 2

16:00 Grom Poczesna- Warta Myszków

3 : 0

16:00 KS Kotowice- Siedlec Duży Gniazdów

4 : 0

 16-09-2018 -  Kolejka nr 4
16:30 MKS II Myszków- Mała Panew Cynków

1 : 2

16:30 Iskra Mokrzesz- Unia Masłońskie

0 : 4

16:30 Siedlec Duży Gniazdów- Lelovia Lelów

4 : 2

16:30 Warta Myszków- KS Kotowice

0 : 5

16:30 Polonia II Poraj- Warta II Laguna Mstów

2 : 2

 09-09-2018 -  Kolejka nr 3
17:00 Lelovia Lelów- Warta Myszków

6 : 2

17:00 Unia Masłońskie- Siedlec Duży Gniazdów

2 : 0

17:00 Mała Panew Cynków- Iskra Mokrzesz

6 : 1

17:00 Warta II Laguna Mstów- MKS II Myszków

3 : 1

 08-09-2018 -  Kolejka nr 3
17:00 KS Kotowice- Grom Poczesna

10 : 1

 02-09-2018 -  Kolejka nr 2
17:00 Grom Poczesna- Lelovia Lelów

1 : 0

17:00 Warta Myszków- Unia Masłońskie

1 : 1

17:00 Siedlec Duży Gniazdów- Mała Panew Cynków

1 : 3

17:00 Iskra Mokrzesz- Warta II Laguna Mstów

4 : 1

17:00 MKS II Myszków- Polonia II Poraj

1 : 2

 26-08-2018 -  Kolejka nr 1
17:00 Warta II Laguna Mstów- Siedlec Duży Gniazdów

3 : 0

17:00 Unia Masłońskie- Grom Poczesna

4 : 1

17:00 Lelovia Lelów- KS Kotowice

3 : 3




Zobacz również :
| PKO Ekstraklasa | II liga | IV liga gr. I śląska | IV Liga "derby" | Klasa Okręgowa ZINA Częstochowa-Lubliniec | Klasa "A" gr. I | Klasa "A" gr. II | Klasa "A" Lubliniec | Klasa "B" gr. I | Klasa "B" gr. II | Klasa "B" Lubliniec |

 




Copyright 2002-2019 astar.czest.pl