logo


Menu Serwisu :
» Strona główna
» Wiadomości
» Wyślij wynik meczu
» Galeria zdjęć
Sezon 2019/2020
»

PKO Ekstraklasa

»

II liga

»

IV liga gr. I śląska

»

Klasa Okręgowa ZINA

»

Klasa "A" gr. I

»

Klasa "A" gr. II

»

Klasa "A" Lubliniec

»

Klasa "B" gr. I

»

Klasa "B" gr. II

»

Klasa "B" Lubliniec

Kącik kibica :
» Archiwum wyników
» Dane klubów


Klasa Okręgowa - Archiwum wyników

Wyniki i tabela | Terminarz
Tabele u siebie/na wyjeździe
Klasyfikacja strzelców


 15-06-2019 -  Kolejka nr 34
17:00 Pogoń Kamyk- Olimpia Truskolasy

1 : 3

17:30 Warta Kamieńskie Młyny- Sparta Lubliniec

3 : 1

17:30 Orzeł Psary-Babienica- Gmina Kłomnice

1 : 5

17:30 Unia Kalety- Olimpia Huta Stara

10 : 1

17:30 Orzeł Kiedrzyn- MLKS Woźniki

2 : 0

17:30 Piast Przyrów- Stradom Częstochowa

0 : 1

15:00 Amator Golce- Liswarta Krzepice

3 : 1

15:00 Lotnik Kościelec- Znicz Kłobuck

0 : 7

 14-06-2019 -  Kolejka nr 34
18:00 Warta Mstów- KS Panki

4 : 4

 08-06-2019 -  Kolejka nr 33
17:30 Sparta Lubliniec- Piast Przyrów

6 : 0

17:30 MLKS Woźniki- Warta Kamieńskie Młyny

7 : 2

17:30 Znicz Kłobuck- Orzeł Psary-Babienica

5 : 2

17:30 Olimpia Truskolasy- Lotnik Kościelec

2 : 2

17:30 Liswarta Krzepice- Orzeł Kiedrzyn

0 : 2

17:30 Stradom Częstochowa- Warta Mstów

2 : 1

17:30 Gmina Kłomnice- Unia Kalety

3 : 2

17:30 KS Panki- Pogoń Kamyk

0 : 3

 07-06-2019 -  Kolejka nr 33
18:00 Olimpia Huta Stara- Amator Golce

2 : 2

 01-06-2019 -  Kolejka nr 32
17:30 Warta Kamieńskie Młyny- Piast Przyrów

1 : 2

17:30 Pogoń Kamyk- Stradom Częstochowa

0 : 3

17:30 Warta Mstów- Sparta Lubliniec

7 : 1

17:30 MLKS Woźniki- Liswarta Krzepice

2 : 2

17:30 Amator Golce- Gmina Kłomnice

1 : 4

17:30 Orzeł Psary-Babienica- Olimpia Truskolasy

1 : 5

17:30 Unia Kalety- Znicz Kłobuck

1 : 0

17:30 Orzeł Kiedrzyn- Olimpia Huta Stara

1 : 0

17:30 Lotnik Kościelec- KS Panki

2 : 1

 26-05-2019 -  Kolejka nr 31
17:00 Sparta Lubliniec- Pogoń Kamyk

2 : 1

 25-05-2019 -  Kolejka nr 31
17:00 Liswarta Krzepice- Warta Kamieńskie Młyny

1 : 0

17:00 Znicz Kłobuck- Amator Golce

5 : 3

17:00 KS Panki- Orzeł Psary-Babienica

13 : 0

17:00 Olimpia Truskolasy- Unia Kalety

4 : 2

17:00 Stradom Częstochowa- Lotnik Kościelec

1 : 1

17:00 Olimpia Huta Stara- MLKS Woźniki

1 : 4

17:00 Gmina Kłomnice- Orzeł Kiedrzyn

1 : 0

16:00 Piast Przyrów- Warta Mstów

2 : 2

 18-05-2019 -  Kolejka nr 30
17:00 Pogoń Kamyk- Piast Przyrów

1 : 1

17:00 Warta Kamieńskie Młyny- Warta Mstów

6 : 0

15:30 Liswarta Krzepice- Olimpia Huta Stara

4 : 0

17:00 Orzeł Psary-Babienica- Stradom Częstochowa

0 : 1

15:30 MLKS Woźniki- Gmina Kłomnice

1 : 2

17:00 Lotnik Kościelec- Sparta Lubliniec

3 : 2

17:00 Unia Kalety- KS Panki

0 : 1

17:00 Orzeł Kiedrzyn- Znicz Kłobuck

3 : 0

17:00 Amator Golce- Olimpia Truskolasy

2 : 6

 15-05-2019 -  Kolejka nr 29
17:30 Piast Przyrów- Lotnik Kościelec

2 : 1

17:30 Sparta Lubliniec- Orzeł Psary-Babienica

0 : 1

17:30 Znicz Kłobuck- MLKS Woźniki

6 : 0

17:30 Warta Mstów- Pogoń Kamyk

1 : 4

17:30 Stradom Częstochowa- Unia Kalety

3 : 0

 Walkower. Na boisku 3:4. Podstawą do weryfikacji spotkania jest gra niewpisanego do protokołu meczowego zawodnika w zespole gości

17:30 Olimpia Truskolasy- Orzeł Kiedrzyn

0 : 3

17:30 Olimpia Huta Stara- Warta Kamieńskie Młyny

1 : 5

17:30 Gmina Kłomnice- Liswarta Krzepice

1 : 1

17:30 KS Panki- Amator Golce

5 : 1

 12-05-2019 -  Kolejka nr 28
17:00 Amator Golce- Stradom Częstochowa

1 : 0

15:00 Orzeł Kiedrzyn- KS Panki

3 : 4

11:00 Olimpia Huta Stara- Gmina Kłomnice

0 : 4

 11-05-2019 -  Kolejka nr 28
17:00 Lotnik Kościelec- Warta Mstów

5 : 2

17:00 MLKS Woźniki- Olimpia Truskolasy

5 : 0

17:00 Liswarta Krzepice- Znicz Kłobuck

0 : 2

17:00 Warta Kamieńskie Młyny- Pogoń Kamyk

0 : 3

17:00 Orzeł Psary-Babienica- Piast Przyrów

0 : 4

17:00 Unia Kalety- Sparta Lubliniec

1 : 1

 05-05-2019 -  Kolejka nr 27
17:00 KS Panki- MLKS Woźniki

5 : 0

 04-05-2019 -  Kolejka nr 27
17:00 Sparta Lubliniec- Amator Golce

2 : 1

17:00 Warta Mstów- Orzeł Psary-Babienica

6 : 3

17:00 Znicz Kłobuck- Olimpia Huta Stara

8 : 0

17:00 Pogoń Kamyk- Lotnik Kościelec

1 : 0

13:00 Olimpia Truskolasy- Liswarta Krzepice

4 : 1

17:00 Piast Przyrów- Unia Kalety

3 : 3

17:00 Gmina Kłomnice- Warta Kamieńskie Młyny

3 : 4

17:30 Stradom Częstochowa- Orzeł Kiedrzyn

2 : 0

 01-05-2019 -  Kolejka nr 26
17:00 Orzeł Psary-Babienica- Pogoń Kamyk

2 : 0

17:00 Warta Kamieńskie Młyny- Lotnik Kościelec

1 : 4

17:00 Liswarta Krzepice- KS Panki

2 : 1

17:00 Amator Golce- Piast Przyrów

2 : 1

15:00 MLKS Woźniki- Stradom Częstochowa

1 : 0

17:00 Unia Kalety- Warta Mstów

2 : 0

17:00 Olimpia Huta Stara- Olimpia Truskolasy

2 : 3

17:00 Gmina Kłomnice- Znicz Kłobuck

1 : 2

17:00 Orzeł Kiedrzyn- Sparta Lubliniec

1 : 2

 27-04-2019 -  Kolejka nr 25
17:00 Sparta Lubliniec- MLKS Woźniki

1 : 2

17:00 Warta Mstów- Amator Golce

3 : 3

17:00 Znicz Kłobuck- Warta Kamieńskie Młyny

4 : 2

17:00 Pogoń Kamyk- Unia Kalety

2 : 1

17:00 Olimpia Truskolasy- Gmina Kłomnice

4 : 0

 Walkower. Na boisku 4:3. Podstawą do weryfikacji spotkania jest gra nieuprawnionego zawodnika w zespole Gminy Kłomnice

17:00 KS Panki- Olimpia Huta Stara

1 : 2

17:00 Stradom Częstochowa- Liswarta Krzepice

4 : 1

17:00 Piast Przyrów- Orzeł Kiedrzyn

0 : 1

17:00 Lotnik Kościelec- Orzeł Psary-Babienica

5 : 1

 20-04-2019 -  Kolejka nr 24
17:00 Warta Kamieńskie Młyny- Orzeł Psary-Babienica

1 : 1

17:00 Amator Golce- Pogoń Kamyk

3 : 1

13:00 MLKS Woźniki- Piast Przyrów

4 : 2

17:00 Liswarta Krzepice- Sparta Lubliniec

2 : 0

15:00 Unia Kalety- Lotnik Kościelec

3 : 1

17:00 Olimpia Huta Stara- Stradom Częstochowa

0 : 1

15:00 Gmina Kłomnice- KS Panki

1 : 1

17:00 Orzeł Kiedrzyn- Warta Mstów

2 : 3

 18-04-2019 -  Kolejka nr 24
17:30 Znicz Kłobuck- Olimpia Truskolasy

7 : 0

 14-04-2019 -  Kolejka nr 23
17:00 Sparta Lubliniec- Olimpia Huta Stara

6 : 0

17:00 KS Panki- Znicz Kłobuck

3 : 4

 13-04-2019 -  Kolejka nr 23
17:00 Pogoń Kamyk- Orzeł Kiedrzyn

3 : 1

17:00 Warta Mstów- MLKS Woźniki

3 : 2

17:00 Orzeł Psary-Babienica- Unia Kalety

0 : 2

17:00 Olimpia Truskolasy- Warta Kamieńskie Młyny

5 : 2

17:00 Stradom Częstochowa- Gmina Kłomnice

3 : 2

17:00 Piast Przyrów- Liswarta Krzepice

2 : 2

17:00 Lotnik Kościelec- Amator Golce

1 : 2

 07-04-2019 -  Kolejka nr 22
17:00 Amator Golce- Orzeł Psary-Babienica

0 : 0

 06-04-2019 -  Kolejka nr 22
17:00 Warta Kamieńskie Młyny- Unia Kalety

4 : 0

17:00 Liswarta Krzepice- Warta Mstów

2 : 4

17:00 MLKS Woźniki- Pogoń Kamyk

2 : 1

17:00 Olimpia Truskolasy- KS Panki

0 : 2

14:00 Znicz Kłobuck- Stradom Częstochowa

4 : 1

17:00 Olimpia Huta Stara- Piast Przyrów

2 : 4

17:00 Gmina Kłomnice- Sparta Lubliniec

1 : 0

17:00 Orzeł Kiedrzyn- Lotnik Kościelec

1 : 0

 31-03-2019 -  Kolejka nr 21
16:00 KS Panki- Warta Kamieńskie Młyny

1 : 1

 30-03-2019 -  Kolejka nr 21
16:00 Pogoń Kamyk- Liswarta Krzepice

2 : 1

16:00 Sparta Lubliniec- Znicz Kłobuck

0 : 2

16:00 Warta Mstów- Olimpia Huta Stara

2 : 3

16:00 Orzeł Psary-Babienica- Orzeł Kiedrzyn

0 : 1

16:00 Lotnik Kościelec- MLKS Woźniki

2 : 1

16:00 Stradom Częstochowa- Olimpia Truskolasy

2 : 3

16:00 Piast Przyrów- Gmina Kłomnice

1 : 1

16:00 Unia Kalety- Amator Golce

1 : 0

 24-03-2019 -  Kolejka nr 20
15:00 Orzeł Kiedrzyn- Unia Kalety

0 : 0

 23-03-2019 -  Kolejka nr 20
15:30 Warta Kamieńskie Młyny- Amator Golce

2 : 3

15:30 Liswarta Krzepice- Lotnik Kościelec

2 : 0

14:30 MLKS Woźniki- Orzeł Psary-Babienica

3 : 1

15:30 Olimpia Truskolasy- Sparta Lubliniec

0 : 5

15:30 Stradom Częstochowa- KS Panki

1 : 3

15:30 Gmina Kłomnice- Warta Mstów

0 : 2

15:30 Olimpia Huta Stara- Pogoń Kamyk

1 : 1

15:30 Piast Przyrów- Znicz Kłobuck

1 : 4

 16-03-2019 -  Kolejka nr 19
15:30 Orzeł Kiedrzyn- Amator Golce

2 : 2

15:30 Lotnik Kościelec- Olimpia Huta Stara

5 : 0

15:30 Orzeł Psary-Babienica- Liswarta Krzepice

3 : 1

15:30 Znicz Kłobuck- Warta Mstów

6 : 2

15:30 Sparta Lubliniec- KS Panki

1 : 2

15:30 Pogoń Kamyk- Gmina Kłomnice

1 : 2

15:30 Stradom Częstochowa- Warta Kamieńskie Młyny

1 : 0

15:30 Piast Przyrów- Olimpia Truskolasy

4 : 1

15:30 Unia Kalety- MLKS Woźniki

0 : 0

 10-03-2019 -  Kolejka nr 18
12:30 Orzeł Kiedrzyn- Warta Kamieńskie Młyny

1 : 0

15:00 KS Panki- Piast Przyrów

3 : 1

 09-03-2019 -  Kolejka nr 18
15:00 Olimpia Huta Stara- Orzeł Psary-Babienica

1 : 0

15:00 Amator Golce- MLKS Woźniki

4 : 2

15:00 Olimpia Truskolasy- Warta Mstów

1 : 6

15:00 Znicz Kłobuck- Pogoń Kamyk

2 : 0

15:00 Liswarta Krzepice- Unia Kalety

1 : 3

15:00 Gmina Kłomnice- Lotnik Kościelec

2 : 1

15:00 Stradom Częstochowa- Sparta Lubliniec

3 : 0

 Walkower. Na boisku 2:2. Podstawą do weryfikacji spotkania jest gra w zespole Sparta Lubliniec nieuprawnionego zawodnika

 24-11-2018 -  Kolejka nr 14
13:00 Orzeł Kiedrzyn- Gmina Kłomnice

3 : 2

 w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany.

 18-11-2018 -  Kolejka nr 17
13:00 KS Panki- Warta Mstów

6 : 0

 17-11-2018 -  Kolejka nr 17
13:00 Sparta Lubliniec- Warta Kamieńskie Młyny

0 : 5

13:00 Stradom Częstochowa- Piast Przyrów

0 : 0

13:00 Olimpia Truskolasy- Pogoń Kamyk

6 : 2

13:00 Znicz Kłobuck- Lotnik Kościelec

8 : 0

13:00 Gmina Kłomnice- Orzeł Psary-Babienica

3 : 4

13:00 Olimpia Huta Stara- Unia Kalety

0 : 0

11:00 Liswarta Krzepice- Amator Golce

3 : 1

13:00 MLKS Woźniki- Orzeł Kiedrzyn

3 : 1

 10-11-2018 -  Kolejka nr 16
13:30 Lotnik Kościelec- Olimpia Truskolasy

4 : 1

13:30 Orzeł Psary-Babienica- Znicz Kłobuck

0 : 1

13:30 Unia Kalety- Gmina Kłomnice

3 : 2

13:30 Amator Golce- Olimpia Huta Stara

1 : 2

13:30 Orzeł Kiedrzyn- Liswarta Krzepice

1 : 2

13:30 Warta Kamieńskie Młyny- MLKS Woźniki

2 : 2

13:30 Pogoń Kamyk- KS Panki

3 : 2

13:30 Warta Mstów- Stradom Częstochowa

5 : 1

13:30 Piast Przyrów- Sparta Lubliniec

2 : 1

 04-11-2018 -  Kolejka nr 15
13:30 Sparta Lubliniec- Warta Mstów

2 : 7

13:30 KS Panki- Lotnik Kościelec

3 : 0

 03-11-2018 -  Kolejka nr 15
13:30 Piast Przyrów- Warta Kamieńskie Młyny

1 : 2

13:30 Stradom Częstochowa- Pogoń Kamyk

1 : 1

13:30 Olimpia Truskolasy- Orzeł Psary-Babienica

2 : 3

13:30 Znicz Kłobuck- Unia Kalety

10 : 1

13:30 Gmina Kłomnice- Amator Golce

1 : 6

13:30 Olimpia Huta Stara- Orzeł Kiedrzyn

6 : 1

13:30 Liswarta Krzepice- MLKS Woźniki

0 : 2

 28-10-2018 -  Kolejka nr 14
14:00 Amator Golce- Znicz Kłobuck

2 : 2

 27-10-2018 -  Kolejka nr 14
14:00 Warta Kamieńskie Młyny- Liswarta Krzepice

1 : 2

14:00 MLKS Woźniki- Olimpia Huta Stara

0 : 1

14:00 Unia Kalety- Olimpia Truskolasy

0 : 1

14:00 Orzeł Psary-Babienica- KS Panki

0 : 3

 Walkower. Na boisku 1:2. Podstawą do weryfikacji spotkania jest nieopłacona 6-ta żółta kartka zawodnika Orzeł Psary Babienica

14:00 Lotnik Kościelec- Stradom Częstochowa

1 : 2

14:00 Warta Mstów- Piast Przyrów

6 : 1

 26-10-2018 -  Kolejka nr 14
19:00 Pogoń Kamyk- Sparta Lubliniec

3 : 2

 21-10-2018 -  Kolejka nr 13
15:00 Piast Przyrów- Pogoń Kamyk

4 : 2

15:00 KS Panki- Unia Kalety

3 : 1

 20-10-2018 -  Kolejka nr 13
11:00 Sparta Lubliniec- Lotnik Kościelec

5 : 2

15:00 Warta Mstów- Warta Kamieńskie Młyny

3 : 5

15:30 Stradom Częstochowa- Orzeł Psary-Babienica

3 : 0

14:00 Olimpia Truskolasy- Amator Golce

4 : 1

15:00 Znicz Kłobuck- Orzeł Kiedrzyn

9 : 0

15:00 Gmina Kłomnice- MLKS Woźniki

0 : 2

15:00 Olimpia Huta Stara- Liswarta Krzepice

0 : 3

 13-10-2018 -  Kolejka nr 12
15:00 Warta Kamieńskie Młyny- Olimpia Huta Stara

2 : 2

15:00 Liswarta Krzepice- Gmina Kłomnice

2 : 1

15:00 MLKS Woźniki- Znicz Kłobuck

0 : 4

15:00 Orzeł Kiedrzyn- Olimpia Truskolasy

2 : 2

15:00 Amator Golce- KS Panki

3 : 0

15:00 Unia Kalety- Stradom Częstochowa

1 : 0

15:00 Orzeł Psary-Babienica- Sparta Lubliniec

1 : 4

15:00 Lotnik Kościelec- Piast Przyrów

1 : 4

15:00 Pogoń Kamyk- Warta Mstów

0 : 5

 07-10-2018 -  Kolejka nr 11
15:00 Sparta Lubliniec- Unia Kalety

0 : 2

15:30 KS Panki- Orzeł Kiedrzyn

12 : 1

 06-10-2018 -  Kolejka nr 11
15:30 Pogoń Kamyk- Warta Kamieńskie Młyny

1 : 1

15:30 Warta Mstów- Lotnik Kościelec

2 : 2

15:30 Piast Przyrów- Orzeł Psary-Babienica

5 : 2

15:30 Stradom Częstochowa- Amator Golce

0 : 3

15:30 Olimpia Truskolasy- MLKS Woźniki

2 : 4

13:00 Znicz Kłobuck- Liswarta Krzepice

3 : 0

15:30 Gmina Kłomnice- Olimpia Huta Stara

5 : 2

 30-09-2018 -  Kolejka nr 10
15:30 Orzeł Kiedrzyn- Stradom Częstochowa

1 : 2

15:30 Amator Golce- Sparta Lubliniec

4 : 0

15:30 Lotnik Kościelec- Pogoń Kamyk

4 : 0

 29-09-2018 -  Kolejka nr 10
15:30 Warta Kamieńskie Młyny- Gmina Kłomnice

3 : 0

15:30 Olimpia Huta Stara- Znicz Kłobuck

0 : 5

13:00 Liswarta Krzepice- Olimpia Truskolasy

0 : 1

15:30 MLKS Woźniki- KS Panki

1 : 2

15:30 Unia Kalety- Piast Przyrów

0 : 0

15:30 Orzeł Psary-Babienica- Warta Mstów

2 : 4

 23-09-2018 -  Kolejka nr 9
15:00 Sparta Lubliniec- Orzeł Kiedrzyn

7 : 1

16:00 KS Panki- Liswarta Krzepice

1 : 0

 22-09-2018 -  Kolejka nr 9
16:00 Lotnik Kościelec- Warta Kamieńskie Młyny

3 : 1

16:00 Pogoń Kamyk- Orzeł Psary-Babienica

1 : 1

16:00 Warta Mstów- Unia Kalety

0 : 1

16:00 Piast Przyrów- Amator Golce

1 : 1

16:00 Stradom Częstochowa- MLKS Woźniki

1 : 2

16:00 Olimpia Truskolasy- Olimpia Huta Stara

4 : 4

16:00 Znicz Kłobuck- Gmina Kłomnice

3 : 0

 15-09-2018 -  Kolejka nr 8
16:00 Orzeł Kiedrzyn- Piast Przyrów

3 : 4

16:00 MLKS Woźniki- Sparta Lubliniec

4 : 4

16:00 Liswarta Krzepice- Stradom Częstochowa

2 : 1

16:00 Olimpia Huta Stara- KS Panki

0 : 1

16:00 Gmina Kłomnice- Olimpia Truskolasy

6 : 0

16:00 Warta Kamieńskie Młyny- Znicz Kłobuck

0 : 1

16:00 Amator Golce- Warta Mstów

5 : 5

16:00 Unia Kalety- Pogoń Kamyk

1 : 1

16:00 Orzeł Psary-Babienica- Lotnik Kościelec

2 : 1

 09-09-2018 -  Kolejka nr 7
16:00 Sparta Lubliniec- Liswarta Krzepice

3 : 2

16:30 KS Panki- Gmina Kłomnice

5 : 1

 08-09-2018 -  Kolejka nr 7
16:30 Orzeł Psary-Babienica- Warta Kamieńskie Młyny

0 : 1

16:30 Lotnik Kościelec- Unia Kalety

3 : 3

11:00 Pogoń Kamyk- Amator Golce

0 : 5

15:30 Warta Mstów- Orzeł Kiedrzyn

6 : 4

15:30 Piast Przyrów- MLKS Woźniki

2 : 1

16:30 Stradom Częstochowa- Olimpia Huta Stara

3 : 1

11:00 Olimpia Truskolasy- Znicz Kłobuck

0 : 8

 05-09-2018 -  Kolejka nr 6
17:00 Orzeł Kiedrzyn- Pogoń Kamyk

2 : 5

17:00 MLKS Woźniki- Warta Mstów

5 : 1

17:00 Olimpia Huta Stara- Sparta Lubliniec

2 : 4

17:00 Gmina Kłomnice- Stradom Częstochowa

2 : 1

17:00 Znicz Kłobuck- KS Panki

4 : 1

17:00 Warta Kamieńskie Młyny- Olimpia Truskolasy

3 : 1

17:00 Liswarta Krzepice- Piast Przyrów

2 : 1

17:00 Amator Golce- Lotnik Kościelec

3 : 0

17:00 Unia Kalety- Orzeł Psary-Babienica

0 : 1

 02-09-2018 -  Kolejka nr 5
17:00 KS Panki- Olimpia Truskolasy

2 : 2

 01-09-2018 -  Kolejka nr 5
11:00 Sparta Lubliniec- Gmina Kłomnice

5 : 2

17:00 Unia Kalety- Warta Kamieńskie Młyny

1 : 1

17:00 Orzeł Psary-Babienica- Amator Golce

2 : 2

17:00 Lotnik Kościelec- Orzeł Kiedrzyn

2 : 2

17:00 Pogoń Kamyk- MLKS Woźniki

2 : 1

17:00 Warta Mstów- Liswarta Krzepice

1 : 1

17:00 Piast Przyrów- Olimpia Huta Stara

3 : 2

17:00 Stradom Częstochowa- Znicz Kłobuck

1 : 2

 29-08-2018 -  Kolejka nr 4
17:30 Warta Kamieńskie Młyny- KS Panki

0 : 7

 26-08-2018 -  Kolejka nr 4
17:00 Amator Golce- Unia Kalety

6 : 0

 25-08-2018 -  Kolejka nr 4
13:00 Olimpia Truskolasy- Stradom Częstochowa

3 : 1

17:00 Znicz Kłobuck- Sparta Lubliniec

8 : 1

17:00 Gmina Kłomnice- Piast Przyrów

6 : 1

17:00 Liswarta Krzepice- Pogoń Kamyk

4 : 2

17:00 MLKS Woźniki- Lotnik Kościelec

3 : 0

17:00 Orzeł Kiedrzyn- Orzeł Psary-Babienica

1 : 1

 24-08-2018 -  Kolejka nr 4
18:00 Olimpia Huta Stara- Warta Mstów

3 : 2

 19-08-2018 -  Kolejka nr 3
17:00 Amator Golce- Warta Kamieńskie Młyny

4 : 1

17:00 Lotnik Kościelec- Liswarta Krzepice

2 : 1

17:00 Sparta Lubliniec- Olimpia Truskolasy

8 : 3

 18-08-2018 -  Kolejka nr 3
14:00 Pogoń Kamyk- Olimpia Huta Stara

2 : 1

17:00 Unia Kalety- Orzeł Kiedrzyn

3 : 0

17:00 Orzeł Psary-Babienica- MLKS Woźniki

2 : 0

17:00 Warta Mstów- Gmina Kłomnice

0 : 1

17:00 Znicz Kłobuck- Piast Przyrów

2 : 0

17:00 KS Panki- Stradom Częstochowa

6 : 1

 15-08-2018 -  Kolejka nr 2
10:00 MLKS Woźniki- Unia Kalety

3 : 1

17:00 Warta Kamieńskie Młyny- Stradom Częstochowa

1 : 1

17:00 KS Panki- Sparta Lubliniec

2 : 0

17:00 Olimpia Truskolasy- Piast Przyrów

0 : 1

17:00 Warta Mstów- Znicz Kłobuck

1 : 6

17:00 Gmina Kłomnice- Pogoń Kamyk

2 : 5

17:00 Olimpia Huta Stara- Lotnik Kościelec

2 : 1

17:00 Liswarta Krzepice- Orzeł Psary-Babienica

1 : 1

17:00 Amator Golce- Orzeł Kiedrzyn

7 : 0

 11-08-2018 -  Kolejka nr 1
11:00 Sparta Lubliniec- Stradom Częstochowa

3 : 0

16:30 Lotnik Kościelec- Gmina Kłomnice

1 : 2

17:00 Warta Kamieńskie Młyny- Orzeł Kiedrzyn

3 : 3

17:00 MLKS Woźniki- Amator Golce

2 : 2

17:00 Unia Kalety- Liswarta Krzepice

1 : 2

17:00 Orzeł Psary-Babienica- Olimpia Huta Stara

2 : 0

17:00 Warta Mstów- Olimpia Truskolasy

2 : 3

17:00 Piast Przyrów- KS Panki

0 : 1

 10-08-2018 -  Kolejka nr 1
20:00 Pogoń Kamyk- Znicz Kłobuck

0 : 8




Zobacz również :
| PKO Ekstraklasa | II liga | IV liga gr. I śląska | IV Liga "derby" | Klasa Okręgowa ZINA Częstochowa-Lubliniec | Klasa "A" gr. I | Klasa "A" gr. II | Klasa "A" Lubliniec | Klasa "B" gr. I | Klasa "B" gr. II | Klasa "B" Lubliniec |

 




Copyright 2002-2019 astar.czest.pl