logo


Menu Serwisu :
» Strona główna
» Wiadomości
» Wyślij wynik meczu
» Galeria zdjęć
Sezon 2020/2021
»

PKO Ekstraklasa

»

II liga

»

IV liga gr. I śląska

»

Klasa Okręgowa gr. I

»

Klasa Okręgowa gr. II

»

Klasa "A" gr. I

»

Klasa "A" gr. II

»

Klasa "A" Lubliniec

»

Klasa "B" gr. I

»

Klasa "B" gr. II

»

Klasa "B" Lubliniec

Rozgrywki młodzieżowe
JUNIOR
»

CLJ U-17 gr. C

»

CLJ U-15 gr. C RJ

»

I liga woj. A1

»

II liga woj. A1 "podgrupa 1" gr.płn.

»

II liga woj. B1 Jun. Młodszy gr.płn.

»

B2 Junior Młodszy

»

B2 Junior Młodszy (Cz-wa)

Rozgrywki młodzieżowe
TRAMPKARZ
»

I liga wojewódzka C1

»

II liga woj. C1 gr. płn.

»

III liga woj. C1 "Cz-wa" gr.2

»

Częstochowa: C1 "Grupa A"

»

Częstochowa: C1 "Grupa B"

»

I liga woj. C2

»

II liga woj. C2 gr. płn.

»

III liga woj. C2 "Cz-wa - A"

»

III liga woj. C2 "Cz-wa - B"

Kącik kibica :
» Archiwum wyników
» Dane klubów


Klasa Okręgowa - Archiwum wyników

Wyniki i tabela | Terminarz
Tabele u siebie/na wyjeździe
Klasyfikacja strzelców


 16-06-2018 -  Kolejka nr 34
17:30 Lotnik Kościelec- Gmina Kłomnice

4 : 1

17:30 MLKS Woźniki- Amator Golce

0 : 3

17:30 Płomień Częstochowa- Jedność Boronów

3 : 1

17:30 Zieloni Żarki- Pogoń Kamyk

1 : 0

17:30 Stradom AJD Częstochowa- Olimpia Truskolasy

2 : 0

17:30 Sparta Szczekociny- Victoria Częstochowa

2 : 1

17:30 LZS Mrzygłód- KS Panki

0 : 3

17:30 Orzeł Kiedrzyn- Warta Kamieńskie Młyny

3 : 1

17:30 Orzeł/Psary Babienica- Warta Mstów

2 : 5

 09-06-2018 -  Kolejka nr 33
17:30 Olimpia Truskolasy- Lotnik Kościelec

4 : 3

17:30 Jedność Boronów- LZS Mrzygłód

1 : 2

17:30 Pogoń Kamyk- Orzeł Kiedrzyn

1 : 2

17:30 Warta Mstów- Sparta Szczekociny

1 : 1

17:30 Warta Kamieńskie Młyny- Orzeł/Psary Babienica

1 : 2

17:30 Victoria Częstochowa- MLKS Woźniki

3 : 3

17:30 Gmina Kłomnice- Zieloni Żarki

1 : 5

17:30 Amator Golce- Płomień Częstochowa

1 : 2

17:30 KS Panki- Stradom AJD Częstochowa

1 : 1

 03-06-2018 -  Kolejka nr 32
17:30 Sparta Szczekociny- Warta Kamieńskie Młyny

2 : 0

 02-06-2018 -  Kolejka nr 32
17:30 Stradom AJD Częstochowa- Jedność Boronów

2 : 1

17:30 Victoria Częstochowa- Warta Mstów

1 : 4

17:30 Orzeł/Psary Babienica- Pogoń Kamyk

3 : 2

17:30 Orzeł Kiedrzyn- Gmina Kłomnice

2 : 3

11:30 Zieloni Żarki- Olimpia Truskolasy

1 : 2

17:30 LZS Mrzygłód- Amator Golce

3 : 1

17:30 Lotnik Kościelec- KS Panki

2 : 2

17:30 MLKS Woźniki- Płomień Częstochowa

3 : 1

 30-05-2018 -  Kolejka nr 31
17:30 Gmina Kłomnice- Orzeł/Psary Babienica

4 : 4

17:30 KS Panki- Zieloni Żarki

1 : 3

17:30 Sparta Szczekociny- Pogoń Kamyk

0 : 0

17:30 Warta Mstów- MLKS Woźniki

3 : 0

17:30 Warta Kamieńskie Młyny- Victoria Częstochowa

7 : 2

17:30 Olimpia Truskolasy- Orzeł Kiedrzyn

5 : 2

17:30 Płomień Częstochowa- LZS Mrzygłód

0 : 2

17:30 Amator Golce- Stradom AJD Częstochowa

0 : 0

17:30 Jedność Boronów- Lotnik Kościelec

1 : 4

 27-05-2018 -  Kolejka nr 30
17:00 Sparta Szczekociny- Gmina Kłomnice

5 : 2

17:00 Warta Mstów- Warta Kamieńskie Młyny

2 : 3

 26-05-2018 -  Kolejka nr 30
17:00 Stradom AJD Częstochowa- Płomień Częstochowa

5 : 1

17:00 Victoria Częstochowa- Pogoń Kamyk

0 : 4

17:00 Orzeł/Psary Babienica- Olimpia Truskolasy

4 : 3

17:00 Orzeł Kiedrzyn- KS Panki

4 : 2

17:00 Lotnik Kościelec- Amator Golce

2 : 1

11:00 Zieloni Żarki- Jedność Boronów

2 : 1

17:00 MLKS Woźniki- LZS Mrzygłód

4 : 1

 20-05-2018 -  Kolejka nr 29
17:00 Amator Golce- Zieloni Żarki

4 : 2

 19-05-2018 -  Kolejka nr 29
17:00 Płomień Częstochowa- Lotnik Kościelec

1 : 1

17:00 Pogoń Kamyk- Warta Mstów

3 : 4

17:00 Warta Kamieńskie Młyny- MLKS Woźniki

1 : 0

17:00 Olimpia Truskolasy- Sparta Szczekociny

1 : 1

17:00 LZS Mrzygłód- Stradom AJD Częstochowa

2 : 3

17:00 Jedność Boronów- Orzeł Kiedrzyn

1 : 4

11:00 Gmina Kłomnice- Victoria Częstochowa

1 : 2

17:00 KS Panki- Orzeł/Psary Babienica

1 : 2

 16-05-2018 -  Kolejka nr 18
17:30 Warta Kamieńskie Młyny- Zieloni Żarki

0 : 5

 13-05-2018 -  Kolejka nr 28
17:00 Sparta Szczekociny- KS Panki

3 : 3

 12-05-2018 -  Kolejka nr 28
17:00 Zieloni Żarki- Płomień Częstochowa

6 : 1

17:00 Warta Kamieńskie Młyny- Pogoń Kamyk

0 : 2

17:00 Warta Mstów- Gmina Kłomnice

5 : 4

17:00 Victoria Częstochowa- Olimpia Truskolasy

1 : 2

17:00 Lotnik Kościelec- LZS Mrzygłód

7 : 2

16:00 Orzeł Kiedrzyn- Amator Golce

8 : 3

17:00 MLKS Woźniki- Stradom AJD Częstochowa

2 : 2

17:00 Orzeł/Psary Babienica- Jedność Boronów

3 : 0

 09-05-2018 -  Kolejka nr 19
17:30 Jedność Boronów- MLKS Woźniki

1 : 3

17:30 Amator Golce- KS Panki

0 : 0

17:30 Płomień Częstochowa- Olimpia Truskolasy

3 : 2

17:30 Lotnik Kościelec- Warta Kamieńskie Młyny

2 : 1

17:30 Zieloni Żarki- Warta Mstów

4 : 1

 06-05-2018 -  Kolejka nr 26
17:00 Pogoń Kamyk- MLKS Woźniki

1 : 3

17:00 Amator Golce- Orzeł/Psary Babienica

3 : 3

17:00 Gmina Kłomnice- Warta Kamieńskie Młyny

0 : 1

17:00 Jedność Boronów- Sparta Szczekociny

2 : 0

17:00 KS Panki- Victoria Częstochowa

3 : 0

 Walkower. Nie wstawienie się zespołu Victoria Częstochowa na zawodach

17:00 Stradom AJD Częstochowa- Lotnik Kościelec

0 : 1

17:00 LZS Mrzygłód- Zieloni Żarki

0 : 4

17:00 Płomień Częstochowa- Orzeł Kiedrzyn

1 : 1

17:00 Olimpia Truskolasy- Warta Mstów

2 : 1

 03-05-2018 -  Kolejka nr 26
17:00 Orzeł/Psary Babienica- Płomień Częstochowa

4 : 3

17:00 Zieloni Żarki- Stradom AJD Częstochowa

8 : 0

17:00 MLKS Woźniki- Lotnik Kościelec

1 : 0

17:00 Orzeł Kiedrzyn- LZS Mrzygłód

2 : 0

17:00 Warta Kamieńskie Młyny- Olimpia Truskolasy

6 : 2

17:00 Warta Mstów- KS Panki

3 : 2

17:00 Pogoń Kamyk- Gmina Kłomnice

3 : 0

17:00 Victoria Częstochowa- Jedność Boronów

1 : 2

17:00 Sparta Szczekociny- Amator Golce

2 : 0

 29-04-2018 -  Kolejka nr 25
17:00 Amator Golce- Victoria Częstochowa

8 : 2

17:00 KS Panki- Warta Kamieńskie Młyny

1 : 1

 28-04-2018 -  Kolejka nr 25
17:00 Jedność Boronów- Warta Mstów

1 : 0

17:00 Gmina Kłomnice- MLKS Woźniki

1 : 1

15:00 Olimpia Truskolasy- Pogoń Kamyk

4 : 3

17:00 Lotnik Kościelec- Zieloni Żarki

1 : 1

17:00 LZS Mrzygłód- Orzeł/Psary Babienica

2 : 1

17:00 Stradom AJD Częstochowa- Orzeł Kiedrzyn

1 : 1

17:00 Płomień Częstochowa- Sparta Szczekociny

1 : 1

 22-04-2018 -  Kolejka nr 24
17:00 Sparta Szczekociny- LZS Mrzygłód

0 : 0

 21-04-2018 -  Kolejka nr 24
17:00 Victoria Częstochowa- Płomień Częstochowa

1 : 1

17:00 Pogoń Kamyk- KS Panki

1 : 2

17:00 Orzeł/Psary Babienica- Stradom AJD Częstochowa

3 : 0

17:00 Gmina Kłomnice- Olimpia Truskolasy

6 : 1

17:00 MLKS Woźniki- Zieloni Żarki

0 : 1

17:00 Orzeł Kiedrzyn- Lotnik Kościelec

2 : 1

17:00 Warta Mstów- Amator Golce

2 : 0

17:00 Warta Kamieńskie Młyny- Jedność Boronów

4 : 2

 18-04-2018 -  Kolejka nr 23
17:00 Lotnik Kościelec- Orzeł/Psary Babienica

4 : 1

17:00 Amator Golce- Warta Kamieńskie Młyny

3 : 4

17:00 Jedność Boronów- Pogoń Kamyk

4 : 0

17:00 KS Panki- Gmina Kłomnice

1 : 4

17:00 Stradom AJD Częstochowa- Sparta Szczekociny

1 : 3

17:00 Zieloni Żarki- Orzeł Kiedrzyn

0 : 3

17:00 LZS Mrzygłód- Victoria Częstochowa

3 : 3

17:00 Płomień Częstochowa- Warta Mstów

2 : 3

17:00 Olimpia Truskolasy- MLKS Woźniki

2 : 2

 15-04-2018 -  Kolejka nr 22
16:00 Sparta Szczekociny- Lotnik Kościelec

0 : 5

 14-04-2018 -  Kolejka nr 22
16:00 Pogoń Kamyk- Amator Golce

2 : 0

16:00 Orzeł/Psary Babienica- Zieloni Żarki

1 : 3

16:00 Warta Mstów- LZS Mrzygłód

0 : 0

16:00 Victoria Częstochowa- Stradom AJD Częstochowa

0 : 2

16:00 Olimpia Truskolasy- KS Panki

0 : 0

16:00 Gmina Kłomnice- Jedność Boronów

1 : 0

14:00 MLKS Woźniki- Orzeł Kiedrzyn

2 : 4

16:00 Warta Kamieńskie Młyny- Płomień Częstochowa

6 : 1

 11-04-2018 -  Kolejka nr 18
17:00 KS Panki- Płomień Częstochowa

2 : 1

17:00 MLKS Woźniki- Sparta Szczekociny

1 : 0

17:00 Victoria Częstochowa- Orzeł/Psary Babienica

0 : 3

17:00 Warta Mstów- Orzeł Kiedrzyn

2 : 0

17:00 Pogoń Kamyk- Lotnik Kościelec

1 : 2

17:00 Gmina Kłomnice- Stradom AJD Częstochowa

2 : 1

17:00 Olimpia Truskolasy- LZS Mrzygłód

4 : 1

17:00 Jedność Boronów- Amator Golce

3 : 2

 08-04-2018 -  Kolejka nr 21
16:00 KS Panki- MLKS Woźniki

3 : 2

16:00 Orzeł Kiedrzyn- Orzeł/Psary Babienica

1 : 0

16:00 Płomień Częstochowa- Pogoń Kamyk

3 : 3

16:00 Amator Golce- Gmina Kłomnice

1 : 3

 07-04-2018 -  Kolejka nr 21
16:00 Jedność Boronów- Olimpia Truskolasy

4 : 1

16:00 Zieloni Żarki- Sparta Szczekociny

5 : 2

16:00 Lotnik Kościelec- Victoria Częstochowa

2 : 0

16:00 LZS Mrzygłód- Warta Kamieńskie Młyny

0 : 3

16:00 Stradom AJD Częstochowa- Warta Mstów

0 : 0

 04-04-2018 -  Kolejka nr 19
17:00 Stradom AJD Częstochowa- Pogoń Kamyk

2 : 2

 31-03-2018 -  Kolejka nr 20
16:00 Warta Mstów- Lotnik Kościelec

2 : 4

16:00 KS Panki- Jedność Boronów

3 : 1

16:00 Olimpia Truskolasy- Amator Golce

0 : 1

16:00 Sparta Szczekociny- Orzeł Kiedrzyn

0 : 2

16:00 Gmina Kłomnice- Płomień Częstochowa

2 : 0

15:00 Warta Kamieńskie Młyny- Stradom AJD Częstochowa

1 : 4

11:00 Pogoń Kamyk- LZS Mrzygłód

3 : 2

13:00 MLKS Woźniki- Orzeł/Psary Babienica

2 : 2

16:00 Victoria Częstochowa- Zieloni Żarki

1 : 3

 24-03-2018 -  Kolejka nr 19
15:00 Orzeł/Psary Babienica- Sparta Szczekociny

1 : 2

15:30 Orzeł Kiedrzyn- Victoria Częstochowa

3 : 0

15:30 LZS Mrzygłód- Gmina Kłomnice

2 : 4

 25-11-2017 -  Kolejka nr 9
 Lotnik Kościelec- MLKS Woźniki

0 : 3

 Mecz nie został rozegrany. Walkower dla drużyny gości. Gospodarze nie stawili sie na zawody.

13:00 Płomień Częstochowa- Orzeł/Psary Babienica

2 : 1

 18-11-2017 -  Kolejka nr 17
14:00 Pogoń Kamyk- Zieloni Żarki

1 : 1

14:00 Gmina Kłomnice- Lotnik Kościelec

2 : 0

14:00 Olimpia Truskolasy- Stradom AJD Częstochowa

2 : 2

14:00 KS Panki- LZS Mrzygłód

5 : 0

14:00 Jedność Boronów- Płomień Częstochowa

3 : 2

14:00 Amator Golce- MLKS Woźniki

1 : 5

14:00 Warta Kamieńskie Młyny- Orzeł Kiedrzyn

2 : 0

14:00 Warta Mstów- Orzeł/Psary Babienica

3 : 1

14:00 Victoria Częstochowa- Sparta Szczekociny

2 : 0

 12-11-2017 -  Kolejka nr 16
14:00 Orzeł Kiedrzyn- Pogoń Kamyk

2 : 0

14:00 Sparta Szczekociny- Warta Mstów

2 : 2

 11-11-2017 -  Kolejka nr 16
14:00 Lotnik Kościelec- Olimpia Truskolasy

3 : 1

14:00 Zieloni Żarki- Gmina Kłomnice

6 : 1

14:00 Orzeł/Psary Babienica- Warta Kamieńskie Młyny

1 : 1

14:00 MLKS Woźniki- Victoria Częstochowa

4 : 1

14:00 Stradom AJD Częstochowa- KS Panki

4 : 0

14:00 LZS Mrzygłód- Jedność Boronów

5 : 2

14:00 Płomień Częstochowa- Amator Golce

2 : 5

 08-11-2017 -  Kolejka nr 14
18:00 Pogoń Kamyk- Sparta Szczekociny

3 : 1

 05-11-2017 -  Kolejka nr 15
14:00 KS Panki- Lotnik Kościelec

6 : 2

14:00 Amator Golce- LZS Mrzygłód

10 : 2

 04-11-2017 -  Kolejka nr 15
14:00 Pogoń Kamyk- Orzeł/Psary Babienica

2 : 1

14:00 Gmina Kłomnice- Orzeł Kiedrzyn

2 : 2

14:00 Olimpia Truskolasy- Zieloni Żarki

4 : 1

14:00 Jedność Boronów- Stradom AJD Częstochowa

0 : 4

14:00 Warta Kamieńskie Młyny- Sparta Szczekociny

2 : 2

14:00 Warta Mstów- Victoria Częstochowa

4 : 2

14:00 Płomień Częstochowa- MLKS Woźniki

1 : 1

 28-10-2017 -  Kolejka nr 14
14:00 Lotnik Kościelec- Jedność Boronów

4 : 0

14:00 Stradom AJD Częstochowa- Amator Golce

1 : 1

14:00 MLKS Woźniki- Warta Mstów

1 : 1

14:00 Orzeł/Psary Babienica- Gmina Kłomnice

1 : 2

14:00 Victoria Częstochowa- Warta Kamieńskie Młyny

3 : 4

14:00 Zieloni Żarki- KS Panki

2 : 0

14:00 Orzeł Kiedrzyn- Olimpia Truskolasy

8 : 0

14:00 LZS Mrzygłód- Płomień Częstochowa

1 : 2

 22-10-2017 -  Kolejka nr 13
15:00 KS Panki- Orzeł Kiedrzyn

0 : 0

15:00 Amator Golce- Lotnik Kościelec

2 : 1

 21-10-2017 -  Kolejka nr 13
15:00 Pogoń Kamyk- Victoria Częstochowa

4 : 2

15:00 Gmina Kłomnice- Sparta Szczekociny

3 : 3

15:00 Płomień Częstochowa- Stradom AJD Częstochowa

2 : 2

15:00 LZS Mrzygłód- MLKS Woźniki

0 : 1

15:00 Jedność Boronów- Zieloni Żarki

0 : 1

15:00 Olimpia Truskolasy- Orzeł/Psary Babienica

2 : 3

15:00 Warta Kamieńskie Młyny- Warta Mstów

2 : 1

 15-10-2017 -  Kolejka nr 12
15:00 Sparta Szczekociny- Olimpia Truskolasy

2 : 1

 14-10-2017 -  Kolejka nr 12
15:00 Orzeł Kiedrzyn- Jedność Boronów

2 : 0

15:00 Orzeł/Psary Babienica- KS Panki

2 : 2

15:00 Victoria Częstochowa- Gmina Kłomnice

0 : 3

15:00 Warta Mstów- Pogoń Kamyk

3 : 2

15:00 MLKS Woźniki- Warta Kamieńskie Młyny

3 : 2

15:00 Zieloni Żarki- Amator Golce

2 : 0

15:00 Lotnik Kościelec- Płomień Częstochowa

1 : 0

11:00 Stradom AJD Częstochowa- LZS Mrzygłód

0 : 3

 08-10-2017 -  Kolejka nr 11
15:30 KS Panki- Sparta Szczekociny

2 : 2

15:30 Amator Golce- Orzeł Kiedrzyn

2 : 0

 07-10-2017 -  Kolejka nr 11
15:30 Gmina Kłomnice- Warta Mstów

8 : 0

15:30 Stradom AJD Częstochowa- MLKS Woźniki

1 : 1

15:30 LZS Mrzygłód- Lotnik Kościelec

2 : 3

15:30 Płomień Częstochowa- Zieloni Żarki

0 : 0

15:30 Jedność Boronów- Orzeł/Psary Babienica

3 : 0

15:30 Olimpia Truskolasy- Victoria Częstochowa

4 : 3

15:30 Pogoń Kamyk- Warta Kamieńskie Młyny

4 : 2

 01-10-2017 -  Kolejka nr 10
15:30 Sparta Szczekociny- Jedność Boronów

5 : 0

 30-09-2017 -  Kolejka nr 10
15:30 MLKS Woźniki- Pogoń Kamyk

5 : 1

15:30 Warta Kamieńskie Młyny- Gmina Kłomnice

0 : 2

14:00 Warta Mstów- Olimpia Truskolasy

4 : 4

15:30 Victoria Częstochowa- KS Panki

1 : 2

14:00 Orzeł/Psary Babienica- Amator Golce

0 : 1

15:30 Orzeł Kiedrzyn- Płomień Częstochowa

2 : 2

15:30 Zieloni Żarki- LZS Mrzygłód

2 : 0

15:30 Lotnik Kościelec- Stradom AJD Częstochowa

2 : 1

 27-09-2017 -  Kolejka nr 9
16:00 Stradom AJD Częstochowa- Zieloni Żarki

0 : 2

16:00 LZS Mrzygłód- Orzeł Kiedrzyn

2 : 0

16:00 Amator Golce- Sparta Szczekociny

1 : 2

16:00 Jedność Boronów- Victoria Częstochowa

2 : 4

16:00 KS Panki- Warta Mstów

3 : 1

16:00 Olimpia Truskolasy- Warta Kamieńskie Młyny

2 : 0

16:00 Gmina Kłomnice- Pogoń Kamyk

1 : 0

 17-09-2017 -  Kolejka nr 8
16:00 Sparta Szczekociny- Płomień Częstochowa

3 : 4

 16-09-2017 -  Kolejka nr 8
16:00 MLKS Woźniki- Gmina Kłomnice

1 : 3

16:00 Pogoń Kamyk- Olimpia Truskolasy

4 : 2

16:00 Warta Kamieńskie Młyny- KS Panki

1 : 3

16:00 Warta Mstów- Jedność Boronów

1 : 1

16:00 Victoria Częstochowa- Amator Golce

1 : 3

16:00 Orzeł/Psary Babienica- LZS Mrzygłód

2 : 0

16:00 Orzeł Kiedrzyn- Stradom AJD Częstochowa

3 : 0

11:00 Zieloni Żarki- Lotnik Kościelec

4 : 0

 13-09-2017 -  Kolejka nr 7
16:30 Jedność Boronów- Warta Kamieńskie Młyny

2 : 2

16:30 Amator Golce- Warta Mstów

1 : 3

16:30 Płomień Częstochowa- Victoria Częstochowa

1 : 0

16:30 LZS Mrzygłód- Sparta Szczekociny

1 : 0

16:30 Stradom AJD Częstochowa- Orzeł/Psary Babienica

2 : 3

16:30 Lotnik Kościelec- Orzeł Kiedrzyn

1 : 5

16:30 Zieloni Żarki- MLKS Woźniki

1 : 1

16:30 KS Panki- Pogoń Kamyk

0 : 1

16:30 Olimpia Truskolasy- Gmina Kłomnice

2 : 2

 10-09-2017 -  Kolejka nr 6
17:00 Warta Mstów- Płomień Częstochowa

2 : 1

17:00 MLKS Woźniki- Olimpia Truskolasy

1 : 2

17:00 Sparta Szczekociny- Stradom AJD Częstochowa

1 : 3

 09-09-2017 -  Kolejka nr 6
17:00 Victoria Częstochowa- LZS Mrzygłód

1 : 5

17:00 Warta Kamieńskie Młyny- Amator Golce

1 : 1

17:00 Pogoń Kamyk- Jedność Boronów

2 : 1

17:00 Gmina Kłomnice- KS Panki

3 : 0

17:00 Orzeł/Psary Babienica- Lotnik Kościelec

0 : 3

17:00 Orzeł Kiedrzyn- Zieloni Żarki

6 : 2

 03-09-2017 -  Kolejka nr 5
17:00 Amator Golce- Pogoń Kamyk

3 : 1

17:00 Orzeł Kiedrzyn- MLKS Woźniki

4 : 1

17:00 KS Panki- Olimpia Truskolasy

1 : 1

 02-09-2017 -  Kolejka nr 5
11:00 Zieloni Żarki- Orzeł/Psary Babienica

6 : 0

17:00 Lotnik Kościelec- Sparta Szczekociny

4 : 0

17:00 Stradom AJD Częstochowa- Victoria Częstochowa

4 : 1

17:00 LZS Mrzygłód- Warta Mstów

14 : 2

11:00 Płomień Częstochowa- Warta Kamieńskie Młyny

6 : 0

17:00 Jedność Boronów- Gmina Kłomnice

0 : 2

 30-08-2017 -  Kolejka nr 4
17:00 Victoria Częstochowa- Lotnik Kościelec

2 : 0

17:00 Warta Mstów- Stradom AJD Częstochowa

1 : 1

17:00 Warta Kamieńskie Młyny- LZS Mrzygłód

2 : 3

17:00 Pogoń Kamyk- Płomień Częstochowa

3 : 0

17:00 Gmina Kłomnice- Amator Golce

0 : 1

17:00 Olimpia Truskolasy- Jedność Boronów

5 : 0

17:00 MLKS Woźniki- KS Panki

5 : 1

17:00 Sparta Szczekociny- Zieloni Żarki

0 : 1

17:00 Orzeł/Psary Babienica- Orzeł Kiedrzyn

0 : 1

 27-08-2017 -  Kolejka nr 3
17:00 Płomień Częstochowa- Gmina Kłomnice

2 : 2

17:00 Amator Golce- Olimpia Truskolasy

1 : 6

 26-08-2017 -  Kolejka nr 3
17:00 Orzeł/Psary Babienica- MLKS Woźniki

1 : 1

17:00 Orzeł Kiedrzyn- Sparta Szczekociny

3 : 3

17:00 Zieloni Żarki- Victoria Częstochowa

0 : 2

10:00 Lotnik Kościelec- Warta Mstów

2 : 4

17:00 Stradom AJD Częstochowa- Warta Kamieńskie Młyny

2 : 0

17:00 LZS Mrzygłód- Pogoń Kamyk

0 : 1

17:00 Jedność Boronów- KS Panki

1 : 2

 20-08-2017 -  Kolejka nr 2
17:00 KS Panki- Amator Golce

2 : 0

17:00 Sparta Szczekociny- Orzeł/Psary Babienica

3 : 3

 19-08-2017 -  Kolejka nr 2
17:00 MLKS Woźniki- Jedność Boronów

1 : 1

17:00 Olimpia Truskolasy- Płomień Częstochowa

1 : 3

17:00 Gmina Kłomnice- LZS Mrzygłód

5 : 5

17:00 Pogoń Kamyk- Stradom AJD Częstochowa

5 : 0

17:00 Warta Kamieńskie Młyny- Lotnik Kościelec

0 : 2

17:00 Warta Mstów- Zieloni Żarki

1 : 3

17:00 Victoria Częstochowa- Orzeł Kiedrzyn

0 : 2

 13-08-2017 -  Kolejka nr 1
17:00 Sparta Szczekociny- MLKS Woźniki

1 : 1

17:00 Lotnik Kościelec- Pogoń Kamyk

1 : 4

17:00 Amator Golce- Jedność Boronów

3 : 2

 12-08-2017 -  Kolejka nr 1
17:00 Orzeł/Psary Babienica- Victoria Częstochowa

1 : 0

17:00 Orzeł Kiedrzyn- Warta Mstów

4 : 2

17:00 Zieloni Żarki- Warta Kamieńskie Młyny

6 : 0

17:00 Stradom AJD Częstochowa- Gmina Kłomnice

4 : 3

17:00 LZS Mrzygłód- Olimpia Truskolasy

1 : 1

17:00 Płomień Częstochowa- KS Panki

1 : 1




Zobacz również :
| PKO Ekstraklasa | II liga | IV liga gr. I śląska | Klasa Okręgowa Częstochowa-Lubliniec gr.I | Klasa Okręgowa Częstochowa-Lubliniec gr.II | Klasa "A" gr. I | Klasa "A" gr. II | Klasa "A" Lubliniec | Klasa "B" gr. I | Klasa "B" gr. II | Klasa "B" Lubliniec | CLJ U-17 gr. C | CLJ U-15 gr. C RJ | I liga wojewódzka A1 Junior | II liga wojewódzka A1 Junior "podgrupa 1" Grupa płn. | II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa płn. | B2 Junior Młodszy (Śląsk) | B2 Junior Młodszy (Częstochowa) | I liga wojewódzka C1 Trampkarz | II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa płn. | III liga wojewódzka C1 Trampkarz "Częstochowa" Grupa 2 | Częstochowa: C1 Trampkarz "Grupa A" | Częstochowa: C1 Trampkarz "Grupa B" | I liga wojewódzka C2 Trampkarz | II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa płn. | III liga wojewódzka C2 Trampkarz "Częstochowa - A" Grupa 2 | III liga wojewódzka C2 Trampkarz "Częstochowa - B" Grupa 2 |

 




Copyright 2002-2019 astar.czest.pl