logo



Menu Serwisu :
» Strona główna
» Wiadomości
» Wyślij wynik meczu
» Galeria zdjęć
Sezon 2019/2020
»

PKO Ekstraklasa

»

II liga

»

IV liga gr. I śląska

»

Klasa Okręgowa ZINA

»

Klasa "A" gr. I

»

Klasa "A" gr. II

»

Klasa "A" Lubliniec

»

Klasa "B" gr. I

»

Klasa "B" gr. II

»

Klasa "B" Lubliniec

Kącik kibica :
» Archiwum wyników
» Dane klubów


Klasa "B" Lubliniec - Wyniki i tabela

Wyniki i tabela | Archiwum wyników | Terminarz

Tabela "u siebie"

L.p.

Nazwa drużyny

Mecze Z R P Zd. Str. +/- Pkt

1.

Awans (+1) - poprzednio miejsce 2

 Błękitni Herby

6501186+1215

2.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 1

 Rybak Ciasna

7421175+1214

3.

Awans (+3) - poprzednio miejsce 6

 Sparta Tworóg

5410155+1013

4.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 3

 KS Gwoździany

74032012+812

5.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 4

 Żwirex Hadra

64021511+412

6.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 5

 Dragon Rusinowice

73221918+111

7.

 Rozwój Olszyna

63121312+110

8.

Awans (+1) - poprzednio miejsce 9

 Płomień Łagiewniki Wielkie

63032317+69

9.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 8

 Unia Lubecko

62312115+69

10.

 LKS Wierzbie

52121011-17

11.

 Promień Glinica II

52031015-56

12.

 Zieloni Zborowskie

6114914-54

13.

 Tajfun Harbułtowice

61141017-74



Tabela "na wyjeździe"

L.p.

Nazwa drużyny

Mecze Z R P Zd. Str. +/- Pkt

1.

 Błękitni Herby

6420139+414

2.

Awans (+2) - poprzednio miejsce 4

 KS Gwoździany

5401158+712

3.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 2

 Sparta Tworóg

7322164+1211

4.

Awans (+1) - poprzednio miejsce 5

 Żwirex Hadra

63121616010

5.

Spadek (-2) - poprzednio miejsce 3

 Promień Glinica II

73131117-610

6.

Awans (+3) - poprzednio miejsce 9

 Tajfun Harbułtowice

63121017-710

7.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 6

 LKS Wierzbie

72141413+17

8.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 7

 Płomień Łagiewniki Wielkie

62131617-17

9.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 8

 Rybak Ciasna

52121013-37

10.

Awans (+1) - poprzednio miejsce 11

 Rozwój Olszyna

61141318-54

11.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 10

 Unia Lubecko

61051324-113

12.

 Zieloni Zborowskie

6015721-141

13.

 Dragon Rusinowice

5005423-190








Zobacz również :

| PKO Ekstraklasa | II liga | IV liga gr. I śląska | IV Liga "derby" | Klasa Okręgowa ZINA Częstochowa-Lubliniec | Klasa "A" gr. I | Klasa "A" gr. II | Klasa "A" Lubliniec | Klasa "B" gr. I | Klasa "B" gr. II |

 




Copyright 2002-2019 astar.czest.pl