logo



Menu Serwisu :
» Strona główna
» Wiadomości
» Wyślij wynik meczu
» Galeria zdjęć
Sezon 2019/2020
»

PKO Ekstraklasa

»

II liga

»

IV liga gr. I śląska

»

Klasa Okręgowa ZINA

»

Klasa "A" gr. I

»

Klasa "A" gr. II

»

Klasa "A" Lubliniec

»

Klasa "B" gr. I

»

Klasa "B" gr. II

»

Klasa "B" Lubliniec

Kącik kibica :
» Archiwum wyników
» Dane klubów


Klasa "A" gr. I - Wyniki i tabela

Wyniki i tabela | Archiwum wyników | Terminarz

Tabela "u siebie"

L.p.

Nazwa drużyny

Mecze Z R P Zd. Str. +/- Pkt

1.

 Oksza Łobodno

7502257+1815

2.

Awans (+5) - poprzednio miejsce 7

 Grom Miedźno

74121911+813

3.

Awans (+3) - poprzednio miejsce 6

 Lotnik Kościelec

6411157+813

4.

Spadek (-2) - poprzednio miejsce 2

 Orzeł Kiedrzyn

6402178+912

5.

Spadek (-2) - poprzednio miejsce 3

 Victoria Częstochowa

73311711+612

6.

Awans (+2) - poprzednio miejsce 8

 Naprzód Ostrowy

74031915+412

7.

Spadek (-3) - poprzednio miejsce 4

 Ajaks Częstochowa

73222014+611

8.

Spadek (-3) - poprzednio miejsce 5

 Sokół Wręczyca

73221211+111

9.

 Kmicic Kruszyna

62221411+38

10.

Awans (+1) - poprzednio miejsce 11

 Liswarta Popów

62131723-67

11.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 10

 Sparta Nowa Wieś

6213715-87

12.

 Błękitni Libidza

62041822-46

13.

 Płomień Czarny Las

72051422-86

14.

 Biała Gwiazda Krasice

6204924-156



Tabela "na wyjeździe"

L.p.

Nazwa drużyny

Mecze Z R P Zd. Str. +/- Pkt

1.

 Orzeł Kiedrzyn

7700206+1421

2.

 Lotnik Kościelec

7601235+1818

3.

 Oksza Łobodno

6420235+1814

4.

 Naprzód Ostrowy

64021616012

5.

Awans (+2) - poprzednio miejsce 7

 Victoria Częstochowa

6312188+1010

6.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 5

 Ajaks Częstochowa

622269-38

7.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 6

 Błękitni Libidza

72231322-98

8.

Awans (+3) - poprzednio miejsce 11

 Liswarta Popów

72141218-67

9.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 8

 Sparta Nowa Wieś

72141426-127

10.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 9

 Sokół Wręczyca

6204917-86

11.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 10

 Grom Miedźno

61141015-54

12.

 Kmicic Kruszyna

71061926-73

13.

 Płomień Czarny Las

6024824-162

14.

 Biała Gwiazda Krasice

70161026-161








Zobacz również :

| PKO Ekstraklasa | II liga | IV liga gr. I śląska | IV Liga "derby" | Klasa Okręgowa ZINA Częstochowa-Lubliniec | Klasa "A" gr. II | Klasa "A" Lubliniec | Klasa "B" gr. I | Klasa "B" gr. II | Klasa "B" Lubliniec |

 




Copyright 2002-2019 astar.czest.pl