logo



Menu Serwisu :
» Strona główna
» Wiadomości
» Wyślij wynik meczu
» Galeria zdjęć
Sezon 2019/2020
»

PKO Ekstraklasa

»

II liga

»

IV liga gr. I śląska

»

Klasa Okręgowa ZINA

»

Klasa "A" gr. I

»

Klasa "A" gr. II

»

Klasa "A" Lubliniec

»

Klasa "B" gr. I

»

Klasa "B" gr. II

»

Klasa "B" Lubliniec

Kącik kibica :
» Archiwum wyników
» Dane klubów


IV liga gr. I śląska - Wyniki i tabela

Wyniki i tabela | Archiwum wyników | Terminarz

Tabela "u siebie"

L.p.

Nazwa drużyny

Mecze Z R P Zd. Str. +/- Pkt

1.

 Szombierki Bytom

8620167+920

2.

 Znicz Kłobuck

86112310+1319

3.

 Unia Kosztowy

7520215+1617

4.

Awans (+1) - poprzednio miejsce 5

 Raków II Częstochowa

95221913+617

5.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 4

 Ruch Radzionków

75112011+916

6.

Awans (+1) - poprzednio miejsce 7

 Unia Dąbrowa Górnicza

741296+313

7.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 6

 AKS Mikołów

733184+412

8.

 Polonia Poraj

83321210+212

9.

 Śląsk Świętochłowice

73221012-211

10.

 Warta Zawiercie

73131413+110

11.

 Gwarek Ornontowice

83141717010

12.

Awans (+2) - poprzednio miejsce 14

 Przemsza Siewierz

73131216-410

13.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 12

 Sarmacja Będzin

81618809

14.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 13

 RKS Grodziec

72231115-48

15.

 Slavia Ruda Śląska

7214612-67

16.

 Drama Zbrosławice

82151525-107



Tabela "na wyjeździe"

L.p.

Nazwa drużyny

Mecze Z R P Zd. Str. +/- Pkt

1.

 Warta Zawiercie

85031911+815

2.

 Unia Kosztowy

8422157+814

3.

 Szombierki Bytom

7421169+714

4.

 AKS Mikołów

833288012

5.

Awans (+3) - poprzednio miejsce 8

 Znicz Kłobuck

73131410+410

6.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 5

 Przemsza Siewierz

82421615+110

7.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 6

 Gwarek Ornontowice

7223108+28

8.

Awans (+1) - poprzednio miejsce 9

 Sarmacja Będzin

72231413+18

9.

Spadek (-2) - poprzednio miejsce 7

 Ruch Radzionków

8224910-18

10.

Awans (+3) - poprzednio miejsce 13

 Polonia Poraj

72231115-48

11.

 Śląsk Świętochłowice

82151220-87

12.

Spadek (-2) - poprzednio miejsce 10

 Slavia Ruda Śląska

81341016-66

13.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 12

 Unia Dąbrowa Górnicza

8134816-86

14.

 Raków II Częstochowa

6105715-83

15.

Awans (+1) - poprzednio miejsce 16

 Drama Zbrosławice

7025825-172

16.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 15

 RKS Grodziec

8017723-161








Zobacz również :

| PKO Ekstraklasa | II liga | IV Liga "derby" | Klasa Okręgowa ZINA Częstochowa-Lubliniec | Klasa "A" gr. I | Klasa "A" gr. II | Klasa "A" Lubliniec | Klasa "B" gr. I | Klasa "B" gr. II | Klasa "B" Lubliniec |

 




Copyright 2002-2019 astar.czest.pl