logo



Menu Serwisu :
» Strona główna
» Wiadomości
» Wyślij wynik meczu
» Galeria zdjęć
Sezon 2020/2021
»

PKO Ekstraklasa

»

IV liga gr. I śląska

»

Klasa Okręgowa gr. I

»

Klasa Okręgowa gr. II

»

Klasa "A" gr. I

»

Klasa "A" gr. II

»

Klasa "A" Lubliniec

»

Klasa "B" gr. II

»

Klasa "B" Lubliniec

Kącik kibica :
» Archiwum wyników
» Dane klubów


Klasa Okręgowa - Wyniki i tabela

Wyniki i tabela | Archiwum wyników | Terminarz
Klasyfikacja strzelców

Tabela "u siebie"

L.p.

Nazwa drużyny

Mecze Z R P Zd. Str. +/- Pkt

1.

 Znicz Kłobuck

1717009413+8151

2.

 KS Panki

1712237118+5338

3.

 Amator Golce

1711335125+2636

4.

 MLKS Woźniki

1710344626+2033

5.

 Lotnik Kościelec

1710254432+1232

6.

 Liswarta Krzepice

1710162822+631

7.

 Sparta Lubliniec

1710075133+1830

8.

 Stradom Częstochowa

179353120+1130

9.

Awans (+1) - poprzednio miejsce 10

 Unia Kalety

178542812+1629

10.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 9

 Pogoń Kamyk

178362338-1527

11.

 Piast Przyrów

177553328+526

12.

 Gmina Kłomnice

178273834+426

13.

 Olimpia Truskolasy

177284147-623

14.

 Warta Mstów

176475245+722

15.

 Orzeł Kiedrzyn

176472929022

16.

 Warta Kamieńskie Młyny

175573333020

17.

 Orzeł Psary-Babienica

1751111835-1716

18.

 Olimpia Huta Stara

1743102341-1815



Tabela "na wyjeździe"

L.p.

Nazwa drużyny

Mecze Z R P Zd. Str. +/- Pkt

1.

 Znicz Kłobuck

1714125813+4543

2.

 KS Panki

1710253625+1132

3.

Awans (+1) - poprzednio miejsce 4

 Olimpia Truskolasy

178273551-1626

4.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 3

 Warta Mstów

177284651-523

5.

Awans (+4) - poprzednio miejsce 9

 Gmina Kłomnice

177193137-622

6.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 5

 Amator Golce

175663836+221

7.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 6

 Warta Kamieńskie Młyny

176383337-421

8.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 7

 Piast Przyrów

176382739-1221

9.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 8

 MLKS Woźniki

176292535-1020

10.

Awans (+3) - poprzednio miejsce 13

 Stradom Częstochowa

1761101731-1419

11.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 10

 Pogoń Kamyk

175393237-518

12.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 11

 Orzeł Psary-Babienica

174582250-2817

13.

Spadek (-1) - poprzednio miejsce 12

 Liswarta Krzepice

174492334-1116

14.

 Unia Kalety

174492245-2316

15.

 Sparta Lubliniec

1742112847-1914

16.

 Olimpia Huta Stara

1742112159-3814

17.

 Orzeł Kiedrzyn

1742112164-4314

18.

 Lotnik Kościelec

1713131643-276








Zobacz również :

| PKO Ekstraklasa | IV liga gr. I śląska | Klasa Okręgowa Częstochowa-Lubliniec gr.I | Klasa Okręgowa Częstochowa-Lubliniec gr.II | Klasa "A" gr. I | Klasa "A" gr. II | Klasa "A" Lubliniec | Klasa "B" gr. I | Klasa "B" gr. II | Klasa "B" Lubliniec |

 




Copyright 2002-2019 astar.czest.pl