logo



Menu Serwisu :
» Strona główna
» Wiadomości
» Wyślij wynik meczu
» Galeria zdjęć
Sezon 2020/2021
»

PKO Ekstraklasa

»

IV liga gr. I śląska

»

Klasa Okręgowa gr. I

»

Klasa Okręgowa gr. II

»

Klasa "A" gr. I

»

Klasa "A" gr. II

»

Klasa "A" Lubliniec

»

Klasa "B" gr. II

»

Klasa "B" Lubliniec

Kącik kibica :
» Archiwum wyników
» Dane klubów


Klasa Okręgowa - Klasyfikacja strzelców

WERSJA TESTOWA

Wyniki i tabela | Archiwum wyników | Terminarz
Tabele u siebie/na wyjeździe

 20 goli :
  - Kamil Wojtyra (Znicz Kłobuck)

 19 goli :
  - Maciej Wolski (Znicz Kłobuck)

 16 goli :
  - Dawid Wojtyra (Olimpia Truskolasy)

 15 goli :
  - Bogusław Borowiec (Sparta Lubliniec)

 14 goli :
  - Tomasz Pasieka (KS Panki)

 13 goli :
  - Michał Kowalczyk (Warta Mstów)

 11 goli :
  - Michał Wróblewski (Amator Golce)

 9 goli :
  - Patryk Chajduś (Amator Golce)
  - Tomasz Wypych (Gmina Kłomnice)
  - Kajetan Sikora (Piast Przyrów)

 8 goli :
  - Dawid Gierczak (Amator Golce)
  - Radosław Paliga (MLKS Woźniki)
  - Roland Skolik (Sparta Lubliniec)

 7 goli :
  - Sebastian Lachowski (Orzeł Kiedrzyn)
  - Damian Kosiński (Sparta Lubliniec)
  - Andrzej Bogucki (Warta Mstów)

 6 goli :
  - Bartłomiej Szymczyk (Gmina Kłomnice)
  - Kamil Trójczak (Pogoń Kamyk)
  - Oskar Krawczyk (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Konrad Skoczylas (Znicz Kłobuck)

 5 goli :
  - Grzegorz Kędzierski (Amator Golce)
  - Arkadiusz Hyra (KS Panki)
  - Patryk Kudła (KS Panki)
  - Filip Jaworski (MLKS Woźniki)
  - Krzysztof Pietrzykowski (Olimpia Huta Stara)
  - Adam Młynek (Orzeł Psary-Babienica)
  - Szymon Zboralski (Orzeł Psary-Babienica)
  - Dawid Świtała (Sparta Lubliniec)
  - Krzysztof Łazowski (Znicz Kłobuck)

 4 gole :
  - Bartosz Bartelak (Amator Golce)
  - Piotr Borowiecki (Gmina Kłomnice)
  - Paweł Wręczycki (KS Panki)
  - Grzegorz Noga (Liswarta Krzepice)
  - Rafał Kasprzak (Liswarta Krzepice)
  - Krzysztof Małolepszy (Lotnik Kościelec)
  - Michał Gawron (Lotnik Kościelec)
  - Paweł Kowalczyk (Olimpia Huta Stara)
  - Miłosz Socha (Orzeł Kiedrzyn)
  - Kamil Smoleń (Piast Przyrów)
  - Mateusz Kopera (Piast Przyrów)
  - Mateusz Wojciechowski (Pogoń Kamyk)
  - Przemysław Zakrzewski (Pogoń Kamyk)
  - Jakub Skoczek (Stradom Częstochowa)
  - Adrian Golec (Unia Kalety)
  - Eryk Klajnowski (Warta Mstów)
  - Jakub Juszczyk (Znicz Kłobuck)

 3 gole :
  - Daniel Fidler (Gmina Kłomnice)
  - Maciej Szymczyk (Gmina Kłomnice)
  - Krystian Piechel (KS Panki)
  - Łukasz Rabiniak (KS Panki)
  - Adrian Bodanka (Lotnik Kościelec)
  - Damian Kotas (Lotnik Kościelec)
  - Piotr Knapik (Lotnik Kościelec)
  - Krzysztof Kowalski (MLKS Woźniki)
  - Robert Dzierzan (MLKS Woźniki)
  - Sebastian Ślęzok (MLKS Woźniki)
  - Marcin Zalewski (Olimpia Truskolasy)
  - Oskar Bogus (Olimpia Truskolasy)
  - Marcin Żmuda (Orzeł Psary-Babienica)
  - Piotr Ściebura (Pogoń Kamyk)
  - Mateusz Teodorczyk (Stradom Częstochowa)
  - Piotr Nowaczyk (Stradom Częstochowa)
  - Arnold Imiołczyk (Unia Kalety)
  - Karol Klyta (Warta Kamieńskie Młyny)

 2 gole :
  - Denys Dushkin (Amator Golce)
  - Piotr Kotas (Amator Golce)
  - Jakub Koza (KS Panki)
  - Sebastian Dobosz (KS Panki)
  - Mateusz Mońka (Liswarta Krzepice)
  - Mateusz Spaczyński (Liswarta Krzepice)
  - Łukasz Ciecierski (Lotnik Kościelec)
  - Mateusz Malec (MLKS Woźniki)
  - Mateusz Zaczyński (MLKS Woźniki)
  - Kamil Zasępa (Olimpia Huta Stara)
  - Łukasz Wlazło (Olimpia Huta Stara)
  - Michał Sitek (Olimpia Huta Stara)
  - Cezary Tomziński (Olimpia Truskolasy)
  - Marcin Łygaś (Orzeł Kiedrzyn)
  - Piotr Kołodziejczyk (Orzeł Kiedrzyn)
  - Krzysztof Glafik (Orzeł Psary-Babienica)
  - Bartłomiej Wiśniewski (Piast Przyrów)
  - Damian Burza (Piast Przyrów)
  - Paweł Nowakowski (Piast Przyrów)
  - Patryk Gatys (Sparta Lubliniec)
  - Damian Zuber (Unia Kalety)
  - Sebastian Starczewski (Unia Kalety)
  - Kamil Kadłubek (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Kamil Pasternak (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Krzysztof Markowski (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Marcin Płaszczymąka (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Sebastian Dudek (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Damian Kowalczyk (Warta Mstów)
  - Krzysztof Pijor (Warta Mstów)
  - Dawid Korczak (Znicz Kłobuck)
  - Mateusz Jabłko (Znicz Kłobuck)
  - Miłosz Bielecki (Znicz Kłobuck)

 1 gol :
  - Kamil Młyńczyk (Amator Golce)
  - Radosław Werner (Amator Golce)
  - Robert Brzęczek (Amator Golce)
  - Andrzej Karmazin (Gmina Kłomnice)
  - Piotr Mucha (Gmina Kłomnice)
  - Tomasz Kowalczyk (Gmina Kłomnice)
  - Tomasz Kowalczyk (samobójcza) (Gmina Kłomnice)
  - Jakub Chrzęstek (KS Panki)
  - Michał Załucki (KS Panki)
  - Szymon Kowalczyk (KS Panki)
  - Jakub Krakowiak (Liswarta Krzepice)
  - Jakub Mikołajczyk (Liswarta Krzepice)
  - Jakub Troczka (Liswarta Krzepice)
  - Kacper Nagłowski (Liswarta Krzepice)
  - Łukasz Kilan (Liswarta Krzepice)
  - Miłosz Szczepański (Liswarta Krzepice)
  - Paweł Buła (Liswarta Krzepice)
  - Zbigniew Nagłowski (Liswarta Krzepice)
  - Kamil Korbel (Lotnik Kościelec)
  - Marcin Kiwacz (Lotnik Kościelec)
  - Mateusz Chobot (Lotnik Kościelec)
  - Michał Gawron (samobójcza) (Lotnik Kościelec)
  - Adam Ociepka (MLKS Woźniki)
  - Filip Jaworski (samobójcza) (MLKS Woźniki)
  - Michał Łoboda (MLKS Woźniki)
  - Kacper Michowicz (Olimpia Huta Stara)
  - Marek Błaszak (Olimpia Huta Stara)
  - Michał Bajur (Olimpia Huta Stara)
  - Wiktor Dobosz (Olimpia Huta Stara)
  - Adrian Dymarek (Olimpia Truskolasy)
  - Jakub Suchański (Orzeł Kiedrzyn)
  - Krystian Jasnos (samobójcza) (Orzeł Kiedrzyn)
  - Łukasz Lechowski (Orzeł Kiedrzyn)
  - Michał Gładysz (Orzeł Kiedrzyn)
  - Sambor Warzecha (Orzeł Kiedrzyn)
  - Sebastian Flak (samobójcza) (Orzeł Kiedrzyn)
  - Adam Kąkol (samobójcza) (Orzeł Psary-Babienica)
  - Adrian Sieradzki (Orzeł Psary-Babienica)
  - Michał Stanek (samobójcza) (Orzeł Psary-Babienica)
  - Piotr Klabis (Orzeł Psary-Babienica)
  - Bartłomiej Wiśniewski (samobójcza) (Piast Przyrów)
  - Karol Hasikowski (Piast Przyrów)
  - Kryspin Malinowski (Piast Przyrów)
  - Mateusz Wiśniewski (Piast Przyrów)
  - Damian Klekot (Pogoń Kamyk)
  - Kacper Sukiennik (Pogoń Kamyk)
  - Mateusz Wojciechowski (samobójcza) (Pogoń Kamyk)
  - Patryk Czyż (Pogoń Kamyk)
  - Sebastian Słowikowski (Pogoń Kamyk)
  - Dawid Breulich (Sparta Lubliniec)
  - Łukasz Chmiel (Sparta Lubliniec)
  - Patryk Krawczyk (Sparta Lubliniec)
  - Tomasz Ślęzak (Sparta Lubliniec)
  - Wojciech Małczak (Sparta Lubliniec)
  - Ariel Wiśniowski (Stradom Częstochowa)
  - Damian Dul (Stradom Częstochowa)
  - Maciej Groszek (Stradom Częstochowa)
  - Mateusz Pietrzyk (Stradom Częstochowa)
  - Robert Kowalczyk (Stradom Częstochowa)
  - Dawid Baron (Unia Kalety)
  - Mateusz Nojman (Unia Kalety)
  - Mateusz Słodczyk (Unia Kalety)
  - Paweł Bżdzion (Unia Kalety)
  - Damian Daniel (samobójcza) (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Marek Szyndrowski (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Mateusz Klyta (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Sebastian Janecki (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Jacek Latocha (Warta Mstów)
  - Maciej Niezabitowski (Warta Mstów)
  - Mateusz Kyzioł (Warta Mstów)
  - Łukasz Kmieć (Znicz Kłobuck)

Kopiując dane (lub fragment) z tej strony nie zapomnij podać źródła : www.astar.czest.pl

 




Copyright 2002-2019 astar.czest.pl