logo



Menu Serwisu :
» Strona główna
» Wiadomości
» Wyślij wynik meczu
» Galeria zdjęć
Sezon 2020/2021
»

PKO Ekstraklasa

»

II liga

»

IV liga gr. I śląska

»

Klasa Okręgowa gr. I

»

Klasa Okręgowa gr. II

»

Klasa "A" gr. I

»

Klasa "A" gr. II

»

Klasa "A" Lubliniec

»

Klasa "B" gr. I

»

Klasa "B" gr. II

»

Klasa "B" Lubliniec

Rozgrywki młodzieżowe
JUNIOR
»

CLJ U-17 gr. C

»

CLJ U-15 gr. C RJ

»

I liga woj. A1

»

II liga woj. A1 "podgrupa 1" gr.płn.

»

II liga woj. B1 Jun. Młodszy gr.płn.

»

B2 Junior Młodszy

»

B2 Junior Młodszy (Cz-wa)

Rozgrywki młodzieżowe
TRAMPKARZ
»

I liga wojewódzka C1

»

II liga woj. C1 gr. płn.

»

III liga woj. C1 "Cz-wa" gr.2

»

Częstochowa: C1 "Grupa A"

»

Częstochowa: C1 "Grupa B"

»

I liga woj. C2

»

II liga woj. C2 gr. płn.

»

III liga woj. C2 "Cz-wa - A"

»

III liga woj. C2 "Cz-wa - B"

Kącik kibica :
» Archiwum wyników
» Dane klubów


Klasa Okręgowa - Klasyfikacja strzelców

WERSJA TESTOWA

Wyniki i tabela | Archiwum wyników | Terminarz
Tabele u siebie/na wyjeździe

 20 goli :
  - Gliński Bartosz (Zieloni Żarki)

 19 goli :
  - Wolski Maciej (Orzeł Kiedrzyn)

 18 goli :
  - Paliga Radosław (MLKS Woźniki)
  - Wojtyra Dawid (Olimpia Truskolasy)

 16 goli :
  - Prusko Piotr (LZS Mrzygłód)

 14 goli :
  - Papaj Konrad (Sparta Szczekociny)

 12 goli :
  - Szymczyk Bartłomiej (Gmina Kłomnice)
  - Kiwacz Marcin (Lotnik Kościelec)
  - Kowalczyk Michał (Warta Mstów)

 11 goli :
  - Rokosa Jacek (Amator Golce)
  - Pasieka Tomasz (KS Panki)
  - Malczewski Przemysław (LZS Mrzygłód)
  - Tomziński Cezary (Olimpia Truskolasy)

 10 goli :
  - Gładysz Jan (Orzeł Kiedrzyn)
  - Minor Krzysztof (Sparta Szczekociny)
  - Bogucki Andrzej (Warta Mstów)

 9 goli :
  - Wiśniowski Ariel (Amator Golce)
  - Wypych Tomasz (Gmina Kłomnice)
  - Glafik Krzysztof (Orzeł/Psary Babienica)
  - Ściebura Piotr (Pogoń Kamyk)

 8 goli :
  - Wręczycki Paweł (KS Panki)
  - Bednarek Alex (Pogoń Kamyk)
  - Jura Adrian (Warta Mstów)

 7 goli :
  - Gonera Kordian (Gmina Kłomnice)
  - Machura Jakub (LZS Mrzygłód)
  - Kędzierski Grzegorz (Płomień Częstochowa)
  - Wróblewski Michał (Pogoń Kamyk)
  - Klyta Karol (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Niedbała Mateusz (Zieloni Żarki)

 6 goli :
  - Perliński Mateusz (Gmina Kłomnice)
  - Bąk Marcin (Jedność Boronów)
  - Hyra Arkadiusz (KS Panki)
  - Kotas Damian (Lotnik Kościelec)
  - Jarocha Bartłomiej (MLKS Woźniki)
  - Skoczylas Konrad (Pogoń Kamyk)
  - Cieślar Michał (Stradom AJD Częstochowa)
  - Malinowski Maciej (Stradom AJD Częstochowa)
  - Górski Adam (Victoria Częstochowa)
  - Brodziński Marcin (Zieloni Żarki)

 5 goli :
  - Chajduś Patryk (Amator Golce)
  - Koza Jakub (Gmina Kłomnice)
  - Dodat Kacper (Jedność Boronów)
  - Kucharczyk Mariusz (Jedność Boronów)
  - Woźniak Damian (KS Panki)
  - Knapik Piotr (Lotnik Kościelec)
  - Kukułka Tomasz (LZS Mrzygłód)
  - Dzierzan Robert (MLKS Woźniki)
  - Teodorczyk Mateusz (Orzeł Kiedrzyn)
  - Cyl Dawid (Orzeł/Psary Babienica)
  - Żmuda Marcin (Orzeł/Psary Babienica)
  - Michalski Bartosz (Płomień Częstochowa)
  - Nabiałek Dawid (Stradom AJD Częstochowa)
  - Chęciński Kacper (Victoria Częstochowa)

 4 gole :
  - Gawron Michał (Lotnik Kościelec)
  - Lachowski Sebastian (Orzeł Kiedrzyn)
  - Dul Damian (Stradom AJD Częstochowa)
  - Kudryś Adrian (Stradom AJD Częstochowa)
  - Lenartowski Piotr (Victoria Częstochowa)
  - Nawizowski Przemysław (Warta Mstów)

 3 gole :
  - Jankowski Paweł (Amator Golce)
  - Misiewicz Przemysław (Gmina Kłomnice)
  - Motyl Michał (Gmina Kłomnice)
  - Brdąkała Marek (Jedność Boronów)
  - Świtała Dawid (KS Panki)
  - Małolepszy Krzysztof (Lotnik Kościelec)
  - Bogus Oskar (Olimpia Truskolasy)
  - Mardosz Paweł (Olimpia Truskolasy)
  - Mazurkiewicz Cezary (Orzeł Kiedrzyn)
  - Klabis Piotr (Orzeł/Psary Babienica)
  - Młynek Adam (Orzeł/Psary Babienica)
  - Gierczak Dawid (Płomień Częstochowa)
  - Klyta Daniel (Płomień Częstochowa)
  - Woźniak Igor (Płomień Częstochowa)
  - Wojciechowski Mateusz (Pogoń Kamyk)
  - Przewieźlik Daniel (Stradom AJD Częstochowa)
  - Kłaczyński Patryk (Victoria Częstochowa)
  - Rutkowski Bartosz (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Kowalczyk Damian (Warta Mstów)
  - Jawura Michał (Zieloni Żarki)
  - Wiktorek Maciej (Zieloni Żarki)

 2 gole :
  - Bartelak Bartosz (Amator Golce)
  - Młyńczyk Kamil (Amator Golce)
  - Kowalczyk Tomasz (Gmina Kłomnice)
  - Pruban Hubert (Gmina Kłomnice)
  - Dorożyński Artur (Jedność Boronów)
  - Frania Kacper (Jedność Boronów)
  - Gadecki Arnold (Jedność Boronów)
  - Kowalczyk Szymon (KS Panki)
  - Gębka Dominik (LZS Mrzygłód)
  - Kukułka Artur (LZS Mrzygłód)
  - Szczepaniak Robert (LZS Mrzygłód)
  - Najder Wiktor (MLKS Woźniki)
  - Bogus Andrzej (Olimpia Truskolasy)
  - Troczka Jakub (Olimpia Truskolasy)
  - Tyklewicz Jakub (Olimpia Truskolasy)
  - Zalewski Marcin (Olimpia Truskolasy)
  - Lechowski Łukasz (Orzeł Kiedrzyn)
  - Nowak Michał (Orzeł Kiedrzyn)
  - Czok Tomasz (Płomień Częstochowa)
  - Hofman Mateusz (Płomień Częstochowa)
  - Karasiński Radosław (Płomień Częstochowa)
  - Kępka Mateusz (Płomień Częstochowa)
  - Kotas Piotr (Płomień Częstochowa)
  - Jarczok Tomasz (Pogoń Kamyk)
  - Kasprzak Damian (Pogoń Kamyk)
  - Piątkiewicz Tomasz (Pogoń Kamyk)
  - Skoczylas Damian (Pogoń Kamyk)
  - Trójczak Kamil (Pogoń Kamyk)
  - Błaszczyk Karol (Sparta Szczekociny)
  - Sułkiewicz Sebastian (Sparta Szczekociny)
  - Jarzyn Piotr (Stradom AJD Częstochowa)
  - Nowaczyk Piotr (Stradom AJD Częstochowa)
  - Załucki Michał (Stradom AJD Częstochowa)
  - Gawron Łukasz (Victoria Częstochowa)
  - Daniel Damian (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Golda Sebastian (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Janecki Sebastian (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Jędrowski Michał (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Zych Michał (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Kurpios Kamil (Zieloni Żarki)

 1 gol :
  - Błaszczyk Marcin (Amator Golce)
  - Brzęczek Tomasz (Amator Golce)
  - Harwig Bastian (Amator Golce)
  - Jelonek Dawid (Amator Golce)
  - Kuziorowicz Grzegorz (Amator Golce)
  - Nowak Paweł (Amator Golce)
  - samobójcza (Maruszczyk Szymon - Jedność Boronów) (Amator Golce)
  - Warchoł Paweł (Amator Golce)
  - Werner Radosław (Amator Golce)
  - Fidler Daniel (Gmina Kłomnice)
  - Kiebdaj Jacek (Gmina Kłomnice)
  - Łach Damian (Gmina Kłomnice)
  - samobójcza (Harwig Bastian - MLKS Woźniki) (Gmina Kłomnice)
  - samobójcza (Rutkowski Bartosz - Warta Kamieńskie Młyny) (Gmina Kłomnice)
  - Szymczyk Maciej (Gmina Kłomnice)
  - Pilarski Bartłomiej (Jedność Boronów)
  - Chrzęstek Jakub (KS Panki)
  - Kudła Patryk (KS Panki)
  - Olszewski Damian (KS Panki)
  - Chobot Mateusz (Lotnik Kościelec)
  - Juszczyk Marek (Lotnik Kościelec)
  - Kluczny Bartosz (Lotnik Kościelec)
  - Małolepszy Bartłomiej (Lotnik Kościelec)
  - Michalak Konrad (Lotnik Kościelec)
  - Nalepa Adrian (Lotnik Kościelec)
  - Ojczyk Piotr (Lotnik Kościelec)
  - Czerwiński Patryk (LZS Mrzygłód)
  - Kołacz Krystian (LZS Mrzygłód)
  - Pawłowski Mateusz (LZS Mrzygłód)
  - Smykla Tomasz (LZS Mrzygłód)
  - Jankowski Dominik (MLKS Woźniki)
  - Mrowiec Mateusz (MLKS Woźniki)
  - Poprawa Damian (MLKS Woźniki)
  - samobójcza (Ryś Konrad - Orzeł Kiedrzyn) (MLKS Woźniki)
  - Ślęzok Sebastian (MLKS Woźniki)
  - Zaczyński Mateusz (MLKS Woźniki)
  - Paciepnik Bartłomiej (Olimpia Truskolasy)
  - samobójcza (Klabis Piotr - Orzeł Psary/Babienica (Olimpia Truskolasy)
  - Ciecierski Łukasz (Orzeł Kiedrzyn)
  - Kwaśniewski Marcin (Orzeł Kiedrzyn)
  - Ryś Kornel (Orzeł Kiedrzyn)
  - samobójcza (Mucha Dawid - Victoria Częstochowa) (Orzeł Kiedrzyn)
  - samobójcza (Paweł Mardosz - Olimpia Truskolasy) (Orzeł Kiedrzyn)
  - Przystalski Bartłomiej (Orzeł/Psary Babienica)
  - Kuzior Konrad (Płomień Częstochowa)
  - samobójcza (Kiepura Konrad - Stradom AJD Częstochowa) (Płomień Częstochowa)
  - Sosnowski Michał (Płomień Częstochowa)
  - Ślusarczyk Kamil (Płomień Częstochowa)
  - Klekot Damian (Pogoń Kamyk)
  - Lamch Arkadiusz (Pogoń Kamyk)
  - samobójcza (Jarzyn Artur - Stradom AJD) (Pogoń Kamyk)
  - samobójcza Warchoł Paweł - Amator Golce) (Pogoń Kamyk)
  - Gała Piotr (Sparta Szczekociny)
  - Jędruszek Konrad (Sparta Szczekociny)
  - Matelski Marcin (Sparta Szczekociny)
  - Nowak Damian (Sparta Szczekociny)
  - samobójcza (Kąkol Adam - Orzeł P/B.) (Sparta Szczekociny)
  - samobójcza (Śniegula Miłosz)) (Sparta Szczekociny)
  - Banasik Jacek (Stradom AJD Częstochowa)
  - Kaczmarczyk Michał (Stradom AJD Częstochowa)
  - Kazik Bartłomiej (Stradom AJD Częstochowa)
  - samobójcza (Kudła Patryk - KS Panki) (Stradom AJD Częstochowa)
  - Ciura Bartłomiej (Victoria Częstochowa)
  - Górski Igor (Victoria Częstochowa)
  - Korbel Kamil (Victoria Częstochowa)
  - Nowakowski Jakub (Victoria Częstochowa)
  - samobójcza (Rutkowski Bartosz - Warta Kamieńskie Młyny) (Victoria Częstochowa)
  - Suchański Jakub (Victoria Częstochowa)
  - Brezdeniuk Maksym (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Kadłubek Kamil (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Klyta Mateusz (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Pasternak Kamil (Warta Kamieńskie Młyny)
  - samobójcza (Rokosa Jacek - Amator Golce) (Warta Kamieńskie Młyny)
  - Morawiak Marcel (Warta Mstów)
  - samobójcza (Stefański Maciej - Sparta Szczekociny) (Warta Mstów)
  - Garcarz Damian (Zieloni Żarki)
  - Konieczko Maciej (Zieloni Żarki)
  - Machura Jakub (Zieloni Żarki)
  - Pilis Norbert (Zieloni Żarki)
  - samobójcza (Bogucki Andrzej - Warta Mstów) (Zieloni Żarki)
  - Sikora Kajetan (Zieloni Żarki)
  - Skrzypczyk Dawid (Zieloni Żarki)

Kopiując dane (lub fragment) z tej strony nie zapomnij podać źródła : www.astar.czest.pl

 




Copyright 2002-2019 astar.czest.pl