logo


Menu Serwisu :
» Strona główna
» Wiadomości
» Wyślij wynik meczu
» Galeria zdjęć
Sezon 2020/2021
»

PKO Ekstraklasa

»

II liga

»

IV liga gr. I śląska

»

Klasa Okręgowa gr. I

»

Klasa Okręgowa gr. II

»

Klasa "A" gr. I

»

Klasa "A" gr. II

»

Klasa "A" Lubliniec

»

Klasa "B" gr. I

»

Klasa "B" gr. II

»

Klasa "B" Lubliniec

Rozgrywki młodzieżowe
JUNIOR
»

CLJ U-17 gr. C

»

CLJ U-15 gr. C RJ

»

I liga woj. A1

»

II liga woj. A1 "podgrupa 1" gr.płn.

»

II liga woj. B1 Jun. Młodszy gr.płn.

»

B2 Junior Młodszy

»

B2 Junior Młodszy (Cz-wa)

Rozgrywki młodzieżowe
TRAMPKARZ
»

I liga wojewódzka C1

»

II liga woj. C1 gr. płn.

»

III liga woj. C1 "Cz-wa" gr.2

»

Częstochowa: C1 "Grupa A"

»

Częstochowa: C1 "Grupa B"

»

I liga woj. C2

»

II liga woj. C2 gr. płn.

»

III liga woj. C2 "Cz-wa - A"

»

III liga woj. C2 "Cz-wa - B"

Kącik kibica :
» Archiwum wyników
» Dane klubów


III liga gr. opolsko-śląska - Wyniki i tabela

Archiwum wyników | Terminarz
Tabele u siebie/na wyjeździe
Klasyfikacja strzelców



L.p. Nazwa drużyny Mecze Z R P Zd. Str. +/- Pkt
1. Rozwój Katowice3019926723+4466
2. KS JDB Skra Częstochowa3017584727+2056
3. Polonia Łaziska Górne30131254327+1651
4. LZS Leśnica3014974430+1451
5. Szczakowianka Jaworzno3014885730+2750
6. Odra Opole30121174632+1447
7. Pniówek Pawłowice Śląskie30145114131+1047
8. (+2)Przyszłość Rogów30101284534+1142
9. (-1)BKS Stal Bielsko-Biała3081753733+441
10. (-1)Skałka Żabnica301010104439+540
11. LZS Piotrówka30106143944-536
12. (+1)Start Namysłów3069152449-2527
13. (-1)Start Bogdanowice3068162356-3326
14. (+2)Victoria Chróścice3074193357-2425
15. (-1)Victoria Częstochowa3066182659-3324
16. (-1)TOR Dobrzeń Wielki3057182166-4522
Aby zobaczyć dokładne statystyki poszczególnych drużyn, kliknij na nazwę zespołu.





   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
1.  Rozwój K...
2:1
2:1
5:0
3:1
4:2
1:0
2:0
1:1
3:0
2:0
1:1
5:0
1:0
3:0
1:0
2.  KS JDB S...
1:3
2:0
2:2
3:0
2:2
0:0
2:1
3:2
3:1
2:0
2:1
1:0
2:1
2:0
2:0
3.  Polonia ...
1:1
1:0
2:1
2:1
1:1
1:0
0:0
1:1
0:1
0:0
1:1
3:0
2:0
5:1
2:0
4.  LZS Leśn...
1:1
1:0
3:0
1:0
2:1
2:0
2:0
2:2
2:1
2:0
1:1
1:0
5:0
4:1
1:0
5.  Szczakow...
4:0
1:2
1:1
2:0
3:0
2:3
0:0
0:0
5:1
2:1
1:1
0:1
7:0
1:0
6:1
6.  Odra Opo...
2:2
2:1
1:2
2:2
0:0
1:0
1:1
0:0
1:1
0:0
2:0
4:0
2:1
0:1
7:0
7.  Pniówek ...
3:2
1:0
0:2
1:2
0:5
0:2
4:0
0:0
2:0
1:0
0:1
2:0
1:0
5:1
7:0
8.  Przyszło...
2:2
0:2
1:1
3:2
1:2
1:1
3:1
0:0
2:2
2:1
3:0
8:0
2:1
4:0
2:0
9.  BKS Stal...
0:0
1:3
3:0
0:0
1:1
1:1
2:2
0:0
0:0
0:3
1:1
0:2
2:1
3:0
1:1
10.  Skałka Ż...
1:1
0:0
1:1
1:0
1:3
0:3
1:2
0:0
6:1
1:0
4:0
2:1
5:0
4:1
3:0
11.  LZS Piot...
0:5
0:2
3:3
0:2
0:1
3:1
0:0
2:1
1:4
3:1
4:2
2:0
3:1
5:0
3:3
12.  Start Na...
0:4
3:1
0:0
1:0
0:1
0:1
0:1
0:0
0:2
2:1
1:2
1:3
0:5
2:1
1:1
13.  Start Bo...
0:0
0:2
0:4
1:1
2:2
1:2
1:0
1:1
3:3
0:0
0:2
1:0
2:4
3:3
0:0
14.  Victoria...
0:5
0:0
1:2
1:1
4:0
2:0
0:2
2:3
0:2
2:2
1:0
2:2
2:0
1:0
0:1
15.  Victoria...
0:1
2:1
0:0
1:1
1:1
0:1
1:2
0:2
0:2
1:1
3:0
3:1
0:1
2:1
2:1
16.  TOR Dobr...
1:4
0:3
1:4
1:0
0:4
1:3
1:1
3:2
1:2
0:2
1:1
0:1
1:0
1:0
1:1


III liga gr. opolsko-śląska - Statystyki

Rozegranych meczy : 240
Łączna liczba strzelonych goli : 637
Liczba goli strzelonych przez gospodarzy: 385
Liczba goli strzelonych przez gości : 252
Średnia liczba goli na mecz : 2.65
Średnia liczba goli gospodarzy na mecz : 1.60
Średnia liczba goli gości na mecz : 1.05
Średnia liczba goli w meczu wygranym przez gospodarzy : 3.06
Średnia liczba goli w meczu remisowym : 1.86
Średnia liczba goli w meczu wygranym przez gości : 2.81
Zwycięstwa gospodarzy : 113
Remisów : 69
Zwycięstwa gości : 58

 




Copyright 2002-2019 astar.czest.pl