logo


Menu Serwisu :
» Strona główna
» Wiadomości
» Wyślij wynik meczu
» Galeria zdjęć
Sezon 2021/2022
»

PKO Ekstraklasa

»

Fortuna 1 liga

»

eWinner 2 liga

»

IV liga gr. I śląska

»

IV liga gr. II śląska

»

Klasa Okręgowa

»

Klasa "A" gr. I

»

Klasa "A" gr. II

»

Klasa "A" Lubliniec

»

Klasa "B" gr. I

»

Klasa "B" gr. II

»

Klasa "B" Lubliniec

Rozgrywki kobiece
»

I liga kobiet

Rozgrywki młodzieżowe
JUNIORZY
»

CLJ U-18

»

CLJ U-17 gr. C

»

CLJ U-15 gr.C

Kącik kibica :
» Archiwum wyników
» Dane klubów


IV liga gr. I wyniki i tabela

Archiwum wyników | Terminarz
Tabele u siebie/na wyjeździe
Klasyfikacja strzelców



L.p. Nazwa drużyny Mecze Z R P Zd. Str. +/- Pkt
1. Raków II Częstochowa151401579+4842
2. Ruch Radzionków1512124011+2937
3. MKS Myszków1510053418+1630
4. Rozwój Katowice159152313+1028
5. Podlesianka Katowice159153933+628
6. Warta Zawiercie159153130+128
7. Szczakowianka Jaworzno158253523+1226
8. Unia Kosztowy157172722+522
9. Unia Dąbrowa Górnicza156362529-421
10. (+1)Szombierki Bytom155462124-319
11. (-1)Gwarek Ornontowice156092232-1018
12. (+2)Przemsza Siewierz154471731-1416
13. (-1)Polonia Łaziska Górne1541102332-913
14. (-1)Śląsk Świętochłowice1541101732-1513
15. Unia Rędziny1521121944-257
16. Jedność 32 Przyszowice1501141259-471
Aby zobaczyć dokładne statystyki poszczególnych drużyn, kliknij na nazwę zespołu.





   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
1.  Raków II...
1:0
5:2
5:0
3:2
3:0
6:0
3:1
7:0
2.  Ruch Rad...
1:2
2:1
1:1
3:0
7:0
2:0
5:0
6:1
3.  MKS Mysz...
0:3
0:1
1:0
4:1
3:2
2:1
0:1
5:1
4.  Rozwój K...
1:1
2:1
2:0
4:0
1:0
3:0
3:1
5.  Podlesia...
2:10
1:2
2:1
5:3
1:3
4:0
1:0
4:1
6.  Warta Za...
0:4
0:1
0:4
1:0
2:1
2:1
5:2
3:2
1:0
7.  Szczakow...
2:0
4:1
1:1
4:0
1:3
2:3
5:0
2:0
8.  Unia Kos...
0:2
0:1
0:1
3:0
3:0
5:1
9.  Unia Dąb...
2:1
4:1
1:4
1:4
0:1
3:0
1:1
1:4
10.  Szombier...
3:0
1:1
3:0
1:1
1:0
1:2
1:1
11.  Gwarek O...
1:0
3:4
0:2
0:1
1:2
2:1
2:1
3:2
12.  Przemsza...
0:5
1:2
2:2
1:1
2:4
1:1
1:0
13.  Polonia ...
1:3
2:3
1:3
2:3
2:3
3:0
14.  Śląsk Św...
0:3
0:3
2:3
2:6
0:3
2:0
2:2
15.  Unia Ręd...
1:3
2:5
6:1
2:3
2:3
1:4
0:2
0:2
16.  Jedność ...
0:5
1:5
0:4
2:3
0:1
0:5
1:3


IV liga gr. I - Statystyki

Rozegranych meczy : 120
Łączna liczba strzelonych goli : 442
Liczba goli strzelonych przez gospodarzy: 238
Liczba goli strzelonych przez gości : 204
Średnia liczba goli na mecz : 3.68
Średnia liczba goli gospodarzy na mecz : 1.98
Średnia liczba goli gości na mecz : 1.70
Średnia liczba goli w meczu wygranym przez gospodarzy : 3.72
Średnia liczba goli w meczu remisowym : 2.36
Średnia liczba goli w meczu wygranym przez gości : 3.92
Zwycięstwa gospodarzy : 58
Remisów : 11
Zwycięstwa gości : 51

 




Copyright 2002-2019 astar.czest.pl