logo


Menu Serwisu :
» Strona główna
» Wiadomości
» Wyślij wynik meczu
» Galeria zdjęć
Sezon 2019/2020
»

PKO Ekstraklasa

»

II liga

»

IV liga gr. I śląska

»

Klasa Okręgowa ZINA

»

Klasa "A" gr. I

»

Klasa "A" gr. II

»

Klasa "A" Lubliniec

»

Klasa "B" gr. I

»

Klasa "B" gr. II

»

Klasa "B" Lubliniec

Kącik kibica :
» Archiwum wyników
» Dane klubów


IV liga gr. I śląska - Wyniki i tabela

Archiwum wyników | Terminarz
Tabele u siebie/na wyjeździe
Klasyfikacja strzelców



L.p. Nazwa drużyny Mecze Z R P Zd. Str. +/- Pkt
1. Szombierki Bytom1510413216+1634
2. Unia Kosztowy159423612+2431
3. Znicz Kłobuck159243720+1729
4. Warta Zawiercie158163324+925
5. Ruch Radzionków157352921+824
6. AKS Mikołów156631612+424
7. (+3)Przemsza Siewierz155552831-320
8. (+3)Polonia Poraj155552325-220
9. (-2)Raków II Częstochowa156272628-220
10. (-2)Unia Dąbrowa Górnicza155461722-519
11. (+1)Śląsk Świętochłowice155372232-1018
12. (-3)Gwarek Ornontowice155372725+218
13. Sarmacja Będzin153842221+117
14. Slavia Ruda Śląska153481628-1213
15. (+1)Drama Zbrosławice1523102350-279
16. (-1)RKS Grodziec1523101838-209
Aby zobaczyć dokładne statystyki poszczególnych drużyn, kliknij na nazwę zespołu.





   
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
1.  Szombier...
1:0
2:0
3:3
3:1
3:1
2:1
2:1
0:0
2.  Unia Kos...
0:0
1:0
4:2
4:0
1:1
5:1
6:1
3.  Znicz Kł...
1:4
1:0
2:1
3:3
3:0
5:0
6:1
2:1
4.  Warta Za...
0:2
3:1
3:0
2:3
2:4
2:2
2:1
5.  Ruch Rad...
2:5
2:1
2:1
3:0
5:2
4:0
2:2
6.  AKS Miko...
1:1
1:0
1:1
0:2
0:0
3:0
2:0
7.  Przemsza...
1:3
2:6
1:3
0:0
2:1
3:2
3:1
8.  Polonia ...
1:3
1:1
1:1
0:2
2:0
2:0
2:2
3:1
9.  Raków II...
3:1
1:5
0:1
1:1
2:1
2:2
4:0
4:1
2:1
10.  Unia Dąb...
1:0
0:1
1:1
1:4
3:0
1:0
2:0
11.  Śląsk Św...
0:3
2:1
2:1
2:2
1:3
2:2
1:0
12.  Gwarek O...
2:2
0:3
3:1
1:2
4:0
2:3
1:5
4:1
13.  Sarmacja...
1:1
1:3
1:1
1:1
0:0
2:0
0:0
2:2
14.  Slavia R...
1:0
2:3
0:2
1:1
2:1
0:2
0:3
15.  Drama Zb...
2:5
3:4
3:1
1:1
5:2
0:2
0:7
1:3
16.  RKS Grod...
0:1
0:4
2:1
2:2
1:3
3:1
3:3


IV liga gr. I śląska - Statystyki

Rozegranych meczy : 120
Łączna liczba strzelonych goli : 405
Liczba goli strzelonych przez gospodarzy: 221
Liczba goli strzelonych przez gości : 184
Średnia liczba goli na mecz : 3.38
Średnia liczba goli gospodarzy na mecz : 1.84
Średnia liczba goli gości na mecz : 1.53
Średnia liczba goli w meczu wygranym przez gospodarzy : 3.38
Średnia liczba goli w meczu remisowym : 2.6
Średnia liczba goli w meczu wygranym przez gości : 4.06
Zwycięstwa gospodarzy : 56
Remisów : 30
Zwycięstwa gości : 34

 




Copyright 2002-2019 astar.czest.pl